Trending News

Latvijā notiek ekonomiskais genocīds pret mazajiem uzņēmējiem un mazo algu saņēmējiem

Šajā video izskaidroti cēloņi kādēļ šobrīd pastāv izteikta nevienlīdzība nodokļu sistēmā. Lielie uzņēmumi bieži vien maksā 0,4-10% no kopējā apgrozījuma, kamēr mazajiem uzņēmumiem nodokļu slogs sasniedz 10, 20 un pat 50% no apgrozījuma. Ir saprotams, ka pastāvot tik netaisnīgai sistēmai cilvēki turpina pamest valsti un neredz perspektīvu attīstīt uzņēmējdarbību.

Nodokļu slogs šajā piemērā tiek aprēķināts kā proporcija - 2018. gadā nomaksātie VID administrētie nodokļi pret kopējo apgrozījumu.   

Diemžēl valdošā kliķe – Finanšu ministrija, jaunā nodokļu reformas darba grupa nevēlas saprast šo vienkāršo patiesību. Tomēr, kad tuvojās vēlēšanas viņu retorikā parādās atklāsmes, kas liecina, ka viņi to saprot ļoti labi.

Arī mazo algo saņēmēji spiesti nodokļos un nodevās nomaksāt līdz pat 80% no kopējām darba devēja izmaksām par darbinieku –

Neskatoties uz to – kliķe pārstāvji nekaunās lepni no Saeimas tribīnes paziņot, ka nevienlīdzība ir Latvijas lielākā problēma. Diemžēl tālāk par problēmas konstatēšanu viņi tikt nespēj.

Jāsecina, ka Latvijā šobrīd valdošā kliķe veic ekonomisko genocīdu pret savu tautu.

Vai Latvijā mazajiem uzņēmumiem un mazo algu saņēmējiem ir uzkrauts paverdzinošs nodokļu slogs?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment