Trending News

Latvijā patvaļa kā Baltkrievijā: uzbrukums iepriekš pieteiktai sapulcei

Aivars Smans 20. jūnijā aicināja cilvēkus apvienot spēkus, lai cīnītos ar pieaugošo medicīnisko fašismu – eksperimentālo medikamentu uzspiešanu, maskām, ekonomikas graušanu un citu vīrusa afēras izraisīto kaitniecību, ko Kariņa administrācija realizē jau kopš 2020. gada sākuma. Latvijas koloniālā administrācija tik ļoti baidās no atbildības par šiem noziegumiem, ka bija nosūtījusi pret brīvības cīnītājiem specvienību. Tās patvaļa ne ar ko neatšķīrās no Baltkrievijas režīma, kuru šie liekuļi steidz nosodīt pie katras izdevības. Aivars Smana uzruna pirms sapulces –

Īpaši svarīgs fakts ir tas, ka Aivars Smans bija pieteicis šo pasākumu ar oficiālu iesniegumu Mārupes pašvaldībā un sapulce tika nolikta Mārupē, Daugavas ielā 33. Diemžēl atbraukušā banda, kuriem uz formām bija uzrakts policija par to nemaz nebija informēti vai izlikās to nezinām.

Satversmes 103. pants nosaka, ka

Valsts aizsargā iepriekš pieteiktu miermīlīgu sapulču un gājienu, kā arī piketu brīvību.

Satversmē nostiprināts pats svarīgākais – tiek aizsargātas nevis saskaņotas sapulces, bet pieteiktas. Tātad Aivars Smans bija pieteicis šo sapulci un valstij bija pienākums aizsargāt 20.06.2021 sapulces brīvību. Policija rupji pārkāpa Latvijas Satversmi. Par to viņiem pienākas reāla atbildība. Svarīgi būtu pie atbildības saukt ne tikai galvenos pasūtītājus, bet arī katru sīkāko izpildītāju un līdzdalībnieku, kurš līdzdarbojies šajā genocīdā.

Bandas uzbrukums notika ap pulkst. 13, kas ir 2 stundas pēc pasākuma sākuma. Jau agrāk daži policisti bija atnākuši, kaut ko fotografēja, bet kopumā nekādu pretenziju viņiem nebija. Uzbrukums bija pēkšņs un negaidīts, to vadīja izdzimtenis Vitālijs Krasovskis. Viņš bija tas, kurš deva pavēli brutālā veidā aizturēt Kasparu Lasi.

Tāpat šeit redzams, cik brutāli šie izdzimteņi izrīkojās ar cienījamu kundzi Diānu Ulmi –

Izrādās, ka pavēles devējs Vitālijs Krasovskis ir labi apmaksāts sistēmas pakalpiņš, kurš saņem pat 4500 eur algu mēnesī, kas ir vismaz 5 reizes vairāk kā ierindas policisti.

Cietušie tika aizvesti uz Olaines iecirkni, kur arī neviens nespēja paskaidrot tieši uz kāda pamata ir bijusi tik rupjš bandītu uzbrukums, kas nav savietojams ar policijas darbu.

Saruna ar Olaines iecirkņa izdzimteni Ervīnu Sondoru.

Aivars Smans un Kaspars Lasis tika aizturēti uz 3 stundām un šeit Aivara komentārs uzreiz pēc atbrīvošanas –

Visbeidzot policisti tika aptaujāti jau pirms uzbrukuma un patiesībā viņi paši atzina, ka ir pret Latvijas Satversmes ievērošanu. To viņi pēc 2 stundām diemžēl arī apliecināja ar savu faktisko rīcību.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Globālistiskā sātaniskā kulta,
    kas sagrābis varu arī Latvijā,
    pakalpiņiem atbilstoša rīcība…

    jūlijs 2, 2021

Leave A Comment