Latvijas valstij draud TOTALITĀRISMS!

2020. gada 18. decembrī plkst. 10:00 man, Arnoldam Babrim kopā ar Jāni Pļaviņu (kā 12. decembrī rīkotā pasākuma 11. Novembra krastmalā, pārstāvjiem) bija tikšanās ar Latvijas valsts prezidenta padomnieku Andri Teikmani Prezidenta pilī, kurā es aicināju esošo varu ieviest politiķu un ierēdņu personīgo atbildību par vārdiem un darbiem. Es vērsu uzmanību uz to, ka esošā vara (koalīcijas grupējums), izmantojot situāciju, nesamērīgi ierobežo cilvēka tiesības, tai skaitā vārda brīvību.

Valstī ir demokrātijas apdraudējuma pazīmes, varas koncentrācija un masu mediju uzpirkšana par Covid seku apkarošanai paredzētajiem līdzekļiem. J.Pļaviņš lūdza organizēt atklātu publisku diskusiju ar mērķi, lai vara pamato sabiedrībai virkni neloģisko, neefektīvo un nesaprotamo ierobežojumu nepieciešamību. Mēs bijām gatavi piedāvāt alternatīvus risinājumus. J. Pļaviņam ir pieejams viss tikšanās laika audio ieraksts.

Valstī ir demokrātijas apdraudējuma pazīmes, varas koncentrācija un masu mediju uzpirkšana par Covid seku apkarošanai paredzētajiem līdzekļiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

 A.Teikmaņa oficiālajā paziņojumā par mūsu tikšanos, nekas no mūsu prasībām netika pieminēts. Mūs nepamatoti iedalīja Covid noliedzēju kategorijā.

2021. gada 8. janvārī, sniedzot interviju TV3 10. janvāra pārraidei “Nekā Personīga”, es teicu operatora kamerā, ka tikšanās laikā A.Teikmanim norādīju par totalitārisma draudiem un vārda brīvības ierobežošanu Latvijā, bet sižetā tas tā arī netika parādīts. 

Publisko debašu vietā cilvēkiem tiek uzsūtīta policijas armija ar specvienību.

Publisko debašu vietā cilvēkiem tiek uzsūtīta policijas armija ar specvienību (skat. video zemāk). 2021. gada 9. janvārī plkst. 12:00 Jēkabpilī policija apturēja manis vadīto automašīnu ar piekabi, uz kuras atradās divi krēsli un muca ar piestiprinātu uzrakstu “VIŅĶELES MISKASTE” ar auklās piesietām sejas maskām. Policijas pārstāvis man paziņoja, ka pret mani ir ierosināts administratīvais process par epidemioloģisko drošības pasākumu neievērošanu un lietas materiālus es saņemšu uz e-pastu. Pēc tam cits policists man paziņoja, ka ir uzsākts kriminālprocess par cieņas un goda aizskaršanu un treilera piekabe ar instalāciju kriminālprocesa ietvaros tiek izņemta kā lietiskais pierādījums. Uz to brīdi pie manas mašīnas atradās 9 policijas ekipāžas, apmēram 30 policijas darbinieki un Omegas vienība!

Uz to brīdi pie manas mašīnas atradās 9 policijas ekipāžas, apmēram 30 policijas darbinieki un Omegas vienība!

Man tika paziņots, ka esmu aizdomās turamais un Jēkabpils policijas iecirknī, neiepazīstināts ar Ilzes Vinķeles iesniegumu, es sniedzu liecības, ka mans mērķis, vedot mucu ar maskām un uzrakstu “ VIŅĶELES MISKASTE”, bija vērst sabiedrības uzmanību uz viņas kā politiķes bezatbildīgo rīcību, nekvalitatīvo masku iepirkumu, haotiskajiem un neefektīvajiem pasākumiem veselības aprūpē, par kuriem viņu kritizēja arī premjers K.Kariņš. Komunikāciju ar policiju pabeidzu plkst. 16:00.

9. janvārī maršrutā Rīga-Daugavpils notika miermīlīgs Brīvības brauciens, kuru likumdošana neregulē un kurš nav aizliegts. Tajā netika plānots neviens pikets, gājiens vai pulcēšanās (tādi netika sludināti, un tādi arī netika fiksēti). Cilvēki brauca ar Latvijas karodziņiem, pievēršot sabiedrības uzmanību situācijai, kas apdraud brīvību un cilvēka tiesības Latvijā. Ir video materiāli, no kuriem ir redzams, kādi policijas spēki tika iesaistīti, lai pārtrauktu šo braucienu, apturot tieši automašīnas ar Latvijas karodziņiem, lai masveidā sodītu brauciena dalībniekus, piemērojot tiem administratīvo sodu, kurš ir paredzēts par epidemioloģisko drošības pārkāpumu neievērošanu, bet pēc būtības, un tas ir pierādāms, šie sodi ir vērsti tieši pret vārda brīvību un cilvēka tiesību ierobežošanu un to esošā vara vairs nevar noslēpt no sabiedrības. To skaidri pierādīja šis brauciens.

Cilvēki brauca ar Latvijas karodziņiem, pievēršot sabiedrības uzmanību situācijai, kas apdraud brīvību un cilvēka tiesības Latvijā. Ir video materiāli, no kuriem ir redzams, kādi policijas spēki tika iesaistīti, lai pārtrauktu šo braucienu, apturot tieši automašīnas ar Latvijas karodziņiem, …

Pildot savu pilsonisko pienākumu, būdams sabiedrības Trauksmes cēlājs, brīdinu, ka Latvijā ir visas totalitārisma veidošanās pazīmes! Koalīcijas partiju līderi, ierobežojot cilvēka tiesības, vārda brīvību, koncentrējot varu un uzpērkot medijus, būvē koalīcijas diktatūru, kura jau apdraud sabiedrības drošību. Tiek kropļoti politiskās konkurences apstākļi, kuri tieši ietekmē nākošo un turpmāko vēlēšanu rezultātus!

TOTALITĀRAS SISTĒMAS VEIDOŠANA UN ATBALSTĪŠANA IR SODĀMA!

Video pieejams šeit: https://failiem.lv/u/agqgt6ff7

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment