Trending News

Liekā mirstība uzņem apgriezienus

Vai atceraties, kā pagājušā gadā mediji vaimanāja par tā saucamo lieko mirstību, kas esot atsevišķos trijos mēnešos lielāka, kā 2019.gada tajos pašos mēnešos un tāpēc tas nozīmē, ka plosās pandēmija? Visu to viltus statistiku, ko viņi tur mēģināja pievilkt aiz ausīm, kaut realitātē 2019.gads ļoti daudzās pasaules valstīs bija ar anomāli zemu mirstību, zem vidējās 10 gadu laikā?

Saprāta balsis toreiz teica, ka ir muļķīgi kaut ko tur vispār salīdzināt un ka 2020 kopumā nebūs atšķirīgs, kā vidējais rādītājs. Nekādas pandēmijas nav.

Bet tad sākās injekcijas. Un tagad situācija ir pavisam cita. Tagad režīmiem un medijiem ir jādara otrādi – jācenšas izskaidrot, kāpēc šogad patiešām ir ievērojams mirstības pieaugums un tas nav no kovida. Piemēram, britu Telegraph ziņo par pēdējos 4 mēnešos nomiruši 9300 britu vairāk, kā parasti. Kopumā Anglija un Velsa reģistrējusi par gandrīz 21 tūkstoti vairāk mirstības, kā 5 gadu vidējais rādītājs, bet no tā kovids pieskaitīts tikai 11.5tk. Kas tad notiek ar pārējiem?

Profesors Carl Heneghan, Oksfordas universitātes viens no profesoriem sauc pēc steidzamas izmeklēšanas. Mums ir jāsaprot, kas iet šķērsām un jāatrod sakne, lai varētu novērst turpmākās liekās nāves – viņš paziņoja publikācijā. Cits eksperts, kas izsakās par šo tēmu, ir Karls Sikora – viens no pasaules vadošiem vēža speciālistiem. Viņš to nosauc par nacionālu skandālu. Šis ir viens no tiem daudz maz saprātīgiem ekspertiem, kas izteicies par lokdauniem un to negatīvo ietekmi, kas ir tālu ārpus vīrusiem. Viņš jau sen saka, ka tam būs sekas arī uz vēža gadījumu skaita palielināšanos, tikai tas nebūs redzams tik ātri. Bet tagad laiks acīmredzot ir klāt. Arī vēža slimnieki ir tie, kas cietuši daudz vairāk no lokdauna neprāta, kā no kaut kāda vīrusa. Un režīms arī britu salās ir tiešā veidā to veicinājis – tā bija smadzeņu skalošana no sērijas “paliec mājās un glāb dzīves” – jau tas vien novedis pie tā, ka daudzi agrīnā vēža stadijā esošie to nepaspēja atklāt laicīgi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpat arī iztrūkstošā fiziskā kontakta un izmeklēšanas problēma novedusi pie tā paša. Visas šīs lietas arī ir faktors tam, ka tagad pieaug mirstība no visa kā cita – tām kaitēm, kas netika laicīgi diagnosticētas. Bet šī statistika atklāt arī to, ka tagad cilvēki daudz vairāk mirst mājās – tāds rādītājs arī uzlecis par 40% augstāk par 5 gadu vidējo. Arī tas ir iebiedēšanas taktikas panāktais efekts, jo cilvēki izvairās iet ārpus mājas un apmeklēt ārstus, daudzi pat baidās vispār kādu ielaist mājās – NHS sistēma arī ir katastrofas priekšā, tur tāpat haoss ziemā ir katru gadu, bet tagad janvārī paredzēts atlaist vēl desmitiem tūkstošus ārstu un medmāsu, ja viņi nesašpricēsies.

Viss tas tagad sāk nākt uz āru un parādīties – nu jau patiešām mirstība strauji palielinās un daudz kas no tā ir objektīvi izskaidrojams ar šo neprātīgo valdību lokdaunu rīcību, par ko tām būtu jāatbild, bet tad ir arī šprices faktors, ko izskaidrot tik vienkārši vairs nevarēs. Bet viss tas strādā kopā un ja paskatās, kādas sekas tad ir visai šai politikai kaut vai tīri racionāli, tad kļūst skaidrs, ka sekas tam ir tādas pašas, kā medījot odu ar granātu. Ja vien nav zināšanu par to, ka tas arī bija mērķis, sagraut visas sistēmas un novārdzināt sabiedrības, tad varētu pat nesaprast, kas vispār notiek.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment