Trending News

Lielais brīvības protests 12.12 pl. 12:00 – atcelt ierobežojumus un piespiedu vakcināciju

Šo sestdien, 12. decembrī pulksten 12.00 Rīgā, 11. novembra krastmalā 9 norisināsies tautas sapulce par nesamērīgo ierobežojumu, ārkārtas stāvokļa un plānotās masveida vakcinācijas atcelšanu valstī. Divi skatuves krēsli būs atvēlēti uz debatēm uzaicinātajiem Valsts prezidentam Egilam Levitam un premjeram Arturam Krišjānim Kariņam. Protestā pulcēsies visu Latvijas reģionu iedzīvotāji, populāri mūziķi un viedokļa līderi.

“Skaidrs, ka vakcinācija plānota kā šantāža. Tas kategoriski nav pieļaujams, tāpēc visiem mums – tautai – jāceļas kājās, jo demokrātija ir apdraudēta,” uzsver viens no organizatoriem – uzņēmējs Jānis Pļaviņš. Viņš norāda, ka šī būs miermīlīga sapulce, uz kuru ikviens aicināts nākt ar mīlestību ar cieņu, taču vienlaikus – arī ar lielu uzstājību un izturību, esot gataviem būt skaļiem: ar katliem, bungām, auto signalizēšanu.

“Esam izsūtījuši pavēstes ierasties uz tautas nopratināšanu Valsts prezidentam Egilam Levitam un Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam. Sagaidām demokrātiskas debates, jo ir virkne neatbildētu jautājumu. Absolūtais vairums valsts iedzīvotāju ir pret piespiedu vakcināciju; ja tā netiks atcelta, varas kapitulēšana ir laika jautājums,” pārliecināts J. Pļaviņš.

Klātienē apmeklēt tautas sapulci aicināts arī iekšlietu ministrs Sandris Ģirģens, un likumsargiem šajā izšķirošajā laikā tiek lūgts nostāties tautas pusē. Ir zināms, ka absolūti lielākā daļa policistu un drošības dienestu atbalsta šo protestu. Policistiem pirmajiem tiek draudēts ar piespiedu vakcināciju kā šantāžu saglabāt darbu.

“Šī sapulce ir radusies no tautas, nav konkrētu līderu, nav viena finansētāja. Vairs nedrīkst klusēt! Ceļamies un runājam!”

vēsta sapulces uzsaukums. Rīkošanā piedalās cilvēki no dažādām organizācijām, atšķirīgu profesiju un politisko uzskatu pārstāvji.

Draugi! Lai notiktu protests ir tagad ļoti nepieciešami ziedojumi. Pēc īsa laika šeit tiks publicēts lietu saraksts saraksts, kas nepieciešams. Lūgums visiem ziedot! Saziedojam šodien visu summu, lai viss var notikt!

Bez jūsu atbalsta šāda veida pasākums nevar notikt! Ir nepieciešami aptuveni 5000 EUR.

Ja tiks ziedota lielāka summa – mēs kopā lemsim (aptauja Telegram kanālā: https://t.me/mainampasauli), kur to izlietot.

Ziedojiet uz šo Paypal kontu – paypal.me/mainampasauli vai
uz šādiem rekvizītiem –

Biedrība Vides aizsardzības klubs
Raiņa bulvāris 21-5, Rīga, LV – 1050
Reģ.nr. 40008003594
Norēķinu konts:
LV62UNLA0002002700198, SEB

Apvienojot spēkus un rīcībā esošos tehniskos resursus, mērķis ir vienots – panākt, ka, pirmkārt, valstī tiek atcelts maldinošajā statistikā un melos balstītais ārkārtas stāvoklis un ar to saistītie nesamērīgie, ģimeņu labklājību graujošie ierobežojumi; otrkārt, ka vakcinācija norisinās brīvprātīgā formā, kā līdz šim, un tiem, kuri no šī pakalpojuma atsakās, nav nekādu ierobežojumu vai sankciju. 

Pasākuma laikā darbosies brīvais mikrofons; jau zināms, ka teikt īsas uzrunas, iedvesmot un ievizionēt tautiešus uz skatuves kāps vairāk nekā 50 cilvēki, tostarp,

Sandris Točs, Arvīds Ulme, Antra Dimantra Bērica, Arnolds Babris, Ivars Redisons, Aldis Gobzems, Viesturs Rudzītis, Andris Ciekurs, Kristīna Duņeca, Ilze Jurča, Valdis Šteins, Mārcis Jencītis, Horens, Florens Jansons, Aleksandrs Rosļikovs, Vadims Aleksejevs, Andris Orols, Roberts Klimovičs, Madara Gobziņa, Arnolds Babris, Agnese Ziediņa, Jānis Pļaviņš un daudzi citi.

Visa saziņa un informācija tiks publicēta Telegram kanālā: t.me/mainampasauli.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tiešajā translācijā notiks sazināšanās ar brīvības un taisnības cīnītājiem Vācijā un Dānijā, kā arī beļģu žurnālisti, Roberta Kenedija fonda Eiropā pārstāvi Sentu Depuitu, pasaulē pazīstamo cilvēktiesību advokātu Martin Byrne,  pazīstamo molekulārās bioloģijas un imunoloģijas profesore Dolores Cahill un citiem.

Ar muzikāliem priekšnesumiem iedvesmos leģendārais mākslinieks Aigars Grāvers, Lauris Valters, Andris Kivičs, Valdis Indrišonoks un citi. 

Papildu informācija:

[email protected]

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Cik no jums ir medicīniskā izglītība?

  decembris 9, 2020
  • Nevienam no tiem atpalikušajiem padibenēm

   decembris 10, 2020
  • Un vai Tev pašam ir ārsti zināmi Latvijā, kas stāsta patiesību par notiekošo?! Ja nezini, tad gaidi savu vakcīnu!

   decembris 14, 2020
 • Zobens nav gatavs cīņai un iesprausts ļaudīs… tas nepārsteidz. Personīgi man nepieleca, kapēc DIVI pirksti pacelti? Ko tieši Jūs domājāt ar šo simbolu?
  Vīrs ausainē – “začotna”! 🙂 Novērtēju!
  Atbildi gaidīšu šeit.
  Paldies!

  decembris 10, 2020
  • Noteikti, kāds no Taviem čomiem atnāca un pacēla Tos pirkstus lai Tev pašam būtu publiski par ko parunāt! Tā arī visa feikā zāļu industrija strādāja ( līdz šim )! Kāds izdomā fake slimību un tad cep zāles un vakcīnas . Vajag grāmats lasīt. Informācija ir pieejama jau vairāk kā 60 gadus par slimībām un vīrsusiem!

   decembris 14, 2020
 • Man no sirds žēl ka dzīvoju valstī, kurā manipulē ar cilvēkiem un izplata “fake news”. Visa šī mājaslapa ir viens liels scam/krāpšana, sākot no brīnum ūdens līdz šim idiotiskajam protestam. Lai jums labs pasākums un droši dalaties savā starpā ar virusu sestdien, es no šī muļķu perēkļa turēšos pa gabalu!

  decembris 10, 2020
  • Un man no sirds žēl, ka dzīvoju valstī, kurā joprojām ir ļautiņi ar komunistisku, nozombētu domāšanu un tic visam ko saka valdībā un mēdijos. Kur ir demokrātija un vārda brīvība? Kuram interesanti ir vairāk iemeslu melot? Valdībai vai tautai? Tagad visur kliegsim ”fake news”, kur redzam kaut mazāko viedokli kurš atšķiras no mēdijiem? Kauns! Turaties gan tā patālāk no mums!

   decembris 10, 2020
 • Ļoti ceru, ka sanākušos muļķus ātri izklīdinās, bet organizatorus arestēs un sodīs bargi!

  decembris 10, 2020
  • Jā, ne velti vācu baroni ar latviešu senčiem 700 gadus nepārtraukti strādājuši, dzenot iekšā iztapību, tikai šodien vāciešu vietā tūdaliņiem ir vietējā vara un mācītāja vietā – delfi, apollo, tvnet, utt. To šeit uzskatāmi var redzēt. Barona vārdam, godātais Āron un parējie kalpi, ir jātic uz vārda!

   decembris 12, 2020
  • Tipiska Verga domāšanas princips ! Tā ir Tava izvēle . Šī kustība ir par Brīviem Latviešiem !

   decembris 14, 2020
 • Točs, Ulme, Babris, Šteins un citi bijušie un esošie KGB aģenti saņēmuši Maskavas pavēli sāk pildīt savu Jūdasu pienākumu. Pat vecais Gobziņš- čekas stukačs Lunis, savu Madaru pieteicis tribīnei. Ideāla vieta, lai vienuviet ievērtētu Maskavas ietekmes aģentus!

  decembris 10, 2020
 • Dzīvē apmaldījušies, citā realitātē dzīvojošie kuri domā, ka viņiem ir taisnība, sapulcēsies vienuviet krastmalā, lai izplatītu “fake news” un savus alternatīvos faktus. Te būtu darbs valsts policijai!

  decembris 11, 2020
  • Uzraksti kuri tieši ir “Fake news”? Ja nevari pamatot, tad nesāc rasktīt!

   decembris 14, 2020
 • Glābsim Gobzema karjeru un pārvērsim Pļaviņam ceļu no ūdens afēras uz politiku!
  https://i.imgur.com/EwsiL7P.jpg

  decembris 11, 2020
  • Labs!
   Ļoti novērtēju! 😉

   decembris 11, 2020
 • Jāni, Jāni… Ja būtu paveicies, ne? Ja vien būtu cita vide?! Varbūt valsts? A? 🙂
  Lūdzu, pirms sāc ko tādu, iepazīsties ar akadēmisko vidi. Sagatavojies! Tavi ļaudis Tevi apsmies, tik vien kā pārpūlēsi balss saites un būs Tev vēl viena draudzene – “Laringita”
  Atbildes uz manu jautājumu – nav. Bēdīgi. Zini, es arī esmu daļa tautas. Daļa to ļaužu, kuru Tu tik ļoti vēlies saaicināt.
  Vairs neko nejautāšu. Tu neattaisnoji manas mazās cerības. Neattaisnosi arī Ļaužu. Velti nodzīvota dzīve, varbūt mēslojums no tā visa sanāks. “Memorijs” – mans…

  decembris 11, 2020
 • strattera uk cost of strattera 40 mg strattera 25mg pharmacy

  decembris 11, 2020
 • Jēziņ!!!Pat šeit vieni troļļi salīduši propagandēt Latvijas pilsoņu cilvēktiesību ierobežošanu un Latvijas valsts ekonomikas graušanu.Pazūdiet no šīs valsts pretvalstiskie elementi!!!Pasākuma rīkotāji malači!Dievs svētī Latviju!

  decembris 12, 2020
 • Es tur būšu. Vienotības noziedznieki, kā Valdis Dombrovskis, ir jātiesā.

  decembris 12, 2020
 • mobic pharmacy mobic price mobic otc

  decembris 12, 2020
 • Nav skaidrs, vai “viss tvaiks” jau izlaists, jeb tā bija tikai tāda viegla iesildīšanās?
  Kāds rezultāts tika gaidīts?
  Kādi ir tālākie plāni?

  decembris 13, 2020
 • No mūsu Latvijas cilvēku nodokļiem valdības apmaksātie nožēlojamie bezsmadzeņu radījumi salidojuši zombēt, noliegt patiesību..

  decembris 13, 2020
 • Kam tie 5000 EUR? Lai nomaksātu sodu par fake produktiem? ??? Viss kas demonstracijai vajadzigs ir balss, varbut rupors, kastrolis, pastaisits plakats… Ja nevar vairs apcirpt aitas ar atminasudeniem, tad jamegina cits biznesa plans? ??

  https://www.tvnet.lv/7130308/dezinformatora-plavina-uznemumam-memory-water-ptac-piemero-15-000-eiro-sodu

  decembris 13, 2020
  • Kāda starpība kur katrs strādā, ko pārdod un cik sodu kāds korompēts kroplis uzielk ! Par katru blusas var atrast ! Un ja nevar tad var izdomāt. Dēļ tā mūsu media pastāv. Galvenais ir satversmes Atjaunošana un Brīvi Latvieši

   decembris 14, 2020
 • Malači ! Labs darbiņš uz nākošo pasākumu būs 100x vairāk cilvēku !

  decembris 14, 2020
 • tinder app , tindr https://tinderdatingsiteus.com/

  janvāris 22, 2021
 • free local personal ads
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]free personal ads online [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • tinder dating app , tinder dating app
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder login[/url]

  maijs 10, 2021
 • plavix otc – buy clopidogrel online plavix generic india

  maijs 13, 2021
 • clint eastwood and dr phil ed pill – top rated ed pills natural ed treatment

  maijs 17, 2021
 • bactrim over the counter uk – bactrim online without rx bactrim medication

  maijs 23, 2021
 • duloxetine 80 mg – cymbalta cap 30mg duloxetine 5mg

  maijs 29, 2021
 • levothyroxine 0.25 mg tablet – levothyroxine 25 mcg daily synthroid 250 mg

  maijs 31, 2021
 • canadian pharmacy world coupon – canadian pharmacy king canadian pharmacy spam

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment