Sunday, September 20, 2020
Trending News

Lielās korporācijas “ziedo” $1.7 miljardus rasu nesaskaņu turpināšanai

Korporācijas taisās novirzīt vairāk nekā $1.7 miljardus cīņai ar jauno vilturs problēmu rasismu, tai skaitā finansējot Black Lives Matter, kas aktīvi piedalījās masu nekārtību radīšanā un demolēšanā ASV. Faktiski Deep State saistīti uzņēmumi tiešā veidā tagad solās organizēti finansēt faktiski vienas un tās pašas organizācijas, kuras piedalījās vai atbalstīja nekārtības. Tajā pašā laikā pazīstami melnādainie vispār nepiekrīt, ka rasisms ASV pastāv.

ASV un citi pasaules milzu uzņēmumi ir paziņojuši par ziedojumiem bezpeļņas organizācijām un savām iekšējām programmām. Atsevišķos gadījumos kompānijas vēl nav izpaudušas, kā nauda tiks tērēta.

Vienlaicīgi pasaulē pazīstami melnādainie ziņo, ka patiesībā tāda rasu problēma nepastāv. Tā šobrīd tiek mākslīgi radīta, ar mērķi turpināt nekārtības un haosu pasaulē.

Rasism nav problēma, uzser paši melnādainie.

Jau ziņojām, ka Deep State atbalstītājs Kisindžers jau aprīlī paziņoja, ka “nespēja atrisināt vīrusa krīzi varētu “pasauli aizdedzināt””. Tāpat arī Brian Rose intervijā ar David Icke platformā London Real detalizēti izskaidroja Deep State mērķus – radīt haosu pasaulē un kā ieganstu izmantot rasisma problēmas risināšanu.

Šeit ir uzņēmumi un to “ziedojumu” saraksts:

Alphabet Inc. Google

$12 miljoni

Google vadītājs Sundar Pichai vēstulē rakstīja, ka uzņēmums piešķirs $12 miljonus organizācijām, kas strādā, lai novērstu rasu nevienlīdzību. ‘Alphabet’ vienība ,YouTube, arī ziedošot $1 miljonu.

Amazon.com Inc.

$10 miljoni

Pasaulē lielākais tiešsaistes mazumtirgotājs paziņoja, ka līdzekļi tiks piešķirti 10 organizācijām, tostarp ‘ACLU’ fondam, ‘Brenan Center for Justice’, ‘National Bar Association’, ‘Black Lives Matter’ un ‘NAACP’.

Bank of America Corp.

$1 miljards

Izpilddirektors Brian Moynihan teica, ka četru gadu saistību mērķis ir palīdzēt organizācijām visā valstī risināt ekonomiskās un rasu nevienlīdzības problēmu.

Cisco Systems Inc.

$5 miljoni

Izpilddirektors Čaks Robbins šeit ziņo, ka ‘Equal Justice Initiative’, ‘Legal Defense Fund’, ‘Black Lives Matter‘ un citas grupas saņems līdzekļus.

Coca Cola Co.

$2.5 miljoni

Coca-Cola fonda dotācijas tiks piešķirtas ‘Equal Justice iniciatīvai’, ‘NAACP Legal Defense Fund’ un ‘National center for Civil and Human Rights’.

Comcast Corp.

$100 miljoni

ASV plašsaziņas līdzekļu gigants paziņoja, ka tas piešķirs $75 miljonus skaidrā naudā organizācijām, tostarp ‘National Urban League’, ‘Vienlīdzības tiesiskuma iniciatīvai’ un ‘NAACP’, un $25 miljonus plašsaziņas līdzekļos nākamo trīs gadu laikā.

Electronic Arts Inc.

$1 miljons

Datorspēļu uzņēmums teica, ka tas finansēs tādas organizācijas kā “Equal Justice Initiative”, “NAACP Legal Defense and Educational Fund”.

Facebook Inc.

$10 miljoni

Kompānijas Facebook vadītājs Marks Cukerbergs norādīja, ka sociālo tīklu gigants sadarbojas ar saviem civiltiesību konsultantiem un darbiniekiem, lai noteiktu vietējās un valsts organizācijas, kas varētu izmantot šos līdzekļus.

Home Depot Inc.

$1 miljons

Mājas labiekārtošanas mazumtirgotājs teica, ka tas ieguldīs $1 miljonus organizācijā Lawyers Committee for Civil Rights Under Law.

Intel Corp

$1 miljons

Šiaulihs teica, ka tas atbalstīs bezpeļņas organizācijas, tostarp “Black Lives Matter Foundation un “Center for Policing Equity”.

LEGO grupa

$4 miljoni

Dānijas rotaļlietu ražotājs solīja $4 miljonus, lai atbalstītu melnādainos bērnus un izglītotu visus bērnus par rasu līdztiesību.

Microsoft Corp.

$1.5 miljoni

Uzņēmums teica, ka tas ziedošot $250 000 katram melnādaino ieslodzīto fondam, vienlīdzības tiesiskuma iniciatīvai, ‘Innocence’ projektam, Vadības konferencei, Minesotas Brīvības fondam un ‘NAACP Legal Defense & Education’ fondam.

Netflix Inc.

$1 miljons

Vadītājs Rīds Hastings ziedoja “The Center for Policing Equity”.

Nike Inc.

$40 miljoni četru gadu laikā un $100 miljoni vairāk nekā 10 gadu laikā no Maikla Džordana zīmola.

Džordans un viņa zīmols Nike nāca klajā pēc tam, kad Nike apņēmās atbalstīt organizācijas, kas pievēršas sociālajam taisnīgumam, izglītībai un izglītībai par rasu nevienlīdzību.

PricewaterhouseCoopers LLP

$1 miljons

Uzņēmums teica, ka tas piešķirs $250 000 katram ‘NAACP Legal Defense and Educational Fund’, ‘Dream Corps’, ‘American Civil Liberties Union Foundation’ un The ‘Center for Policing Equity’.

Procter & Gamble Co.

$5 miljoni

Uzņēmuma “Take On Race” fonds atbalstīs tādas organizācijas kā ‘NAACP Legal Defense and Education Fund’, ‘YWCA Stand Against Racism’ un ‘United Negro College Fund’. Tiks atbalstītas vēl vairākas grupas.

SoftBank Group Corp

$100 miljoni

Japānā dibinātais uzņēmums fonds ieguldīs “uzņēmumos, ko vada melnādaini dibinātāji un uzņēmēji”.

Sony Corp

$100 miljoni

Sony Music Group nodibinājusi jaunu fondu, ko atbalsta uzņēmumam piederošā kompānija ‘Sony Pictures Entertainment’ , lai atbalstītu sociālā taisnīguma un antirasistiskās iniciatīvas.

Starbucks Corp.

$1 miljons

Kafijas ķēdes fonds piešķīra finansējumu organizācijām, kuras izvirzīja darba ņēmēji, kas veicināja rasu vienlīdzību.

Target Corp.

$10 miljoni

Mazumtirgotājs paziņoja, ka investēs tādās organizācijās kā ‘National Urban League’ un ‘African American Leadership Forum’.

United Health Group Inc.

$10 miljoni

Uzņēmums ziņo, ka tas arī ziedošot 25 000 brīvprātīgo stundu, reaģējot uz Floida nāvi un sekojošajiem protestiem.

Verizon Communications Inc.

$10 miljoni

Ziedojums tiks dalīts starp septiņām dažādām organizācijām, tostarp ‘National Urban League’ un ‘NAACP’, teica Verizon.

Uber Technologies Inc.

$1 miljons

Izpilddirektors Dara Khosrowshahi apņēmās ziedot šo summu tādām organizācijām kā kapitāla Politikas centrs un Vienlīdzības tiesiskuma iniciatīva.

Walmart Inc.

$100 miljoni piecu gadu laikā

Mazumtirgotājs un tā fonds solās šo summu, izveidojot jaunu rasu vienlīdzības centru, kas atbalsta iniciatīvas finanšu, veselības aprūpes, izglītības un krimināltiesību jautājumos.

“Warner Music Group Corp”

$100 miljoni

Uzņēmums ‘Blavatnik Family Foundation’ ir paziņojis, ka fonds atbalsta sociālo taisnīgumu un vardarbības un rasisma apkarošanas kampaņas.

Yum! Brand Inc.

$3 miljoni

Ātrās ēdināšanas veikalu mātes uzņēmums ‘Kentucky Fried Chicken’, ‘Taco Bell’ un ‘Pizza Hut’ šeit paziņoja, ka tas ziedo līdzekļus ‘NAACP Legal Defense and Educational Fund’, ‘ACLU’ un citām bezpeļņas organizācijām, kas cīnās par sociālo taisnīgumu, Luisvilā, Kentaki.

Avots

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment