Trending News

Lielbritānijas policija draud iebrukt mājās Ziemassvētkos, lai izjauktu pulcēšanos

Policijas komisionārs Džeimisons, kurš ir atbildīgs par Lielbritānijas policiju Rietummidlendas apgabalā, paziņoja, ka viņš pavēlēs policijai Ziemassvētku laikā iebrukt mājās, ja cilvēki pārkāps valdības “sešu cilvēku noteikumu”.

Deivids Džeimisons komentēja Telegraph, norādot, ka “Ja mēs domājam, ka lielas cilvēku grupas, kas pulcējas tur, kur viņiem nevajadzētu to darīt, tad policijai būs jāiejaucas. Ja atkal notiek klaja noteikumu pārkāpšana, tad policijai būtu jāiejaucas ”

Tad Džeimisons atsaucās uz Ziemassvētku periodu, sakot: “Policijas uzdevums nav apturēt cilvēkus baudīt Ziemassvētkus. Tomēr mēs esam gatavībā, lai izpildītu valdības pieņemtos noteikumus, un, ja valdība pieņem šos noteikumus, valdībai tas ir jāpaskaidro sabiedrībai. “

“Policija ir paredzēta, lai to izpildītu un nodrošinātu cilvēku drošību,” viņš turpināja,

“viņiem [policijai] nav jāanalizē, vai cilvēkiem vajadzētu ļaut priecāties vai nē.”

Džeimisons pārrauga Rietummidlendas policiju un viņam ir tiesības atlaist galveno konsteblu.

Viņa komentārus atbalstīja arī Mersisaidas apgabala policijas vadītājs, kurš paziņoja, ka policija –

“izmeklēs” ziņojumus par ģimeņu pulcēšanos, kas ir pretrunā ar spēkā esošajiem likumiem.

Neskatoties uz Džeimisona solījumu veikt pārbaudes mājās Ziemassvētku laikā, viņš arī atzina, ka tuvākajā nākotnē pilsoņu nemieri ir “ļoti iespējami”, un minēja, ka “mēs sēžam uz laika bumbas”.

Viņš piebilda: “Mēs esam nonākuši ļoti tuvu brīdim, kad varēs pieredzēt ievērojamu sabiedrības neapmierinātības eksploziju. Daudzās kopienās situācija ir ļoti nokaitēta un vajag pavisam maz, lai sāktos iznīcinoši protesti.”

Augstākminētais attiecas uz Apvienotās Karalistes valdības sešu cilvēku likumu, kas plaši aizliedz jebkādu vairāk nekā sešu cilvēku pulcēšanos, izņemot dažus izņēmumus, tostarp reliģiskas ceremonijas. Noteikums tiek ieviests kopā ar neseno trīs līmeņu sistēmu, kas valsti sadala trauksmes līmeņos “vidējs, augsts, ļoti augsts”.

Džejs Singhs-Sohals, kandidāts uz Džeimisona Policijas komisāra amatu nākamā gada vēlēšanās, paziņoja, ka Policijas komisāra loma “ir minimāli piemērot spēku, nevis veidot policejisku valsti”. Viņš esošā Policijas komisāra teikto raksturoja kā “nepārprotamu pārkāpumu” un paziņoja, ka viņš lūgs uzraudzības komisiju izmeklēt Džeimisona darbību.

Policija Apvienotajā Karalistē jau sen tiek raksturota kā “līdzpilsoņi formas tērpos”, kas veic policijas darbu ar sabiedrības piekrišanu. Šīs koncepcijas pamatā ir deviņu principu politika, kur otrais princips skaidro, ka policijas vara “ir atkarīga no sabiedrības piekrišanas viņu eksistencei, kā arī policistu rīcībai un uzvedībai jāspēj nodrošināt un uzturēt sabiedrības cieņu”. Protams šādi humāni principi nav aktuāli un nonāk pretrunā Deep State plāniem jau 2021. gadā –

Principi arī brīdina par to, ka policija nedrīkst kļūt par agresīvu likuma piemērotāju, tā vietā mācot, ka viņi

“vienmēr uztur attiecības ar sabiedrību atbilstoši vēsturiskajām tradīcijām, ka policija ir sabiedrība un sabiedrība ir policija. Policija ir tikai sabiedrības locekļi, kuri algoti pievērst pilna laika uzmanību sabiedrības labklājības nodrošināšanai katram pilsonim.”

Tomēr pēdējā laikā šie principi, šķiet, ir atcelti, jo tikai dažas dienas pirms Džeimisona komentāriem Velsas policija svētdienas vakarā iebruka kristīgajā baznīcā un lika draudzei atgriezties mājās.

Ir arī parādījušies daudzi video par policijas vardarbību, reaģējot uz pretlokdaunu protestiem, kas pēdējās nedēļās notika Londonā, un daži materiāli liecina, ka policija ar nūjām sita nevardarbīgos protestētājus un grūda tos uz zemes.

Turklāt Lielbritānijas parlamentam drīz jāapstiprina Kriminālās rīcības likumprojekts, kas ļautu valdības aģentiem pārkāpt likumus, kad viņi to uzskata par nepieciešamu. Likumprojekts neizslēdz pārmērīgu vardarbību, izvarošanu, slepkavības vai spīdzināšanu.

Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • I do agree with all of the concepts you have offered to your post. They’re really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are too short for starters. May just you please lengthen them a little from next time? Thanks for the post.|

  novembris 29, 2020
 • dating
  [url=”http://freedatingste.com/?”]online dating [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • tider , tinder dating app
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder website [/url]

  maijs 10, 2021
 • plavix 75 mg uk – plavix 75 mg canada plavix pill

  maijs 13, 2021
 • ed mcmahon breath pills – what is the best all natural ed pill rlz ed pill clint eastwood recommends

  maijs 18, 2021
 • bactrim antibiotic online prescriptions – babactr.com buy bactrim over the counter

  maijs 23, 2021
 • 30mg duloxetine – cymbalta 90 canadian pharmacy duloxetine 60 mg

  maijs 29, 2021
 • levothyroxine armour – http://synthroip.com/# can you buy synthroid in mexico

  maijs 31, 2021

Leave A Comment