Thursday, August 13, 2020
Trending News

Lietuvā skandāls: publicēts maksājuma uzdevums, ka veselības ministrs no Bila Geitsa fonda saņēmis $670’000

Šobrīd Lietuvā ir plaši izplatīta informācija, ka Bila un Melindas Geitsu fonds ir samaksājis Lietuvas Veselības ministram Aurēlijam Veryga 670 000 USD. Iekļauts arī maksājuma uzdevuma fotoattēls ar informāciju (piemēram, Aurelija Veryga tālruņa numuru), ko cilvēki, iespējams, nezina. Pats par sevi saprotams, ka šāds dokuments var būt arī viltojums, lai diskreditētu ministru un visu valsti, tāpēc ir nepieciešams publisks paša ministra noliegums. Turklāt, ja informācija ir viltota, ir jāizmeklē, kas šādas viltus ziņas izplata.

Bažas rada apstāklis, ka skandāls pieaug, bet Veselības ministrs tā arī nav paziņojis, ka šī informācija būtu viltus ziņa.

Šajā video vairāk par notikušo, bet diemžēl tikai lietuviešu valodā. Ja ir iespēja lūdzu sazinieties ar Lietuvas draugiem un ierakstiet komentāros, ja ir kādi jaunumi. Protams, ka vadošie mediji par to klusē.

Zem šī video populārākie komentāri tulkoti no lietuviešu valodas –

“Ir pienācis laiks vērsties Nirnbergas tiesā, pierādījumi ir tur. Vai arī pie Amerikas Starptautiskā tribunāla prokurora Vroisa (407) 4766417. Tur ātri reaģēs.”

“Biedējoši. Pietiek ar garīgi slimu zvanu, lai bērnu atņemtu mātei. Lai sodītu pilsoni bez maskas, pietiek ar mutisku sūdzību. Lai noskaidrotu reālo “ļoti smago noziegumu”, nav iespējams piekļūt datiem. Riebekļi valda Lietuvā.”

“Mēs visi zinām, ka notiek pasaules līmeņa afēra, ko šeit redz, ir jāmaksā kukuļi, un summas ir ļoti lielas…”

Sekosim līdzi kā šis jautājums risinās, jo ja jau Lietuvas ministrs saņēmis naudu no Geitsa, tad Latvijā visdrīzāk ir līdzīgi.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Protams var gadīties ka tā ir viltus ziņa, bet diemžēl redzot daudzus pēdējā laika notikumus pieļauju ka tā izrādīsies patiesība

    augusts 3, 2020
  • Es nebrīnos vispār. Esmu pārliecināts ka tā arī ir. Arī pie mums. Savādāk nav skaidrojumu šim idiotismam.

    augusts 3, 2020

Leave A Comment