Trending News

Linda Liepiņa aicina uzņēmējus neapkalpot Aināru Latkovski (JV)

A4 izdruka

Jaunās vienotības Saeimas deputāts un frakcijas vadītājs ar knapi izdvestu “pret” noraidīja sagatavoto iniciatīvu, kas ar Saeimas lēmumu aizliegtu VID darboņiem atņemt uzņēmējiem tikko izmaksātos Kovid pabalstus.

Kā atbildi Saeimas deputāte Linda Liepiņa, savā Facebook vietnē aicināja visus uzņēmējus piemērot Latkovskim sabiedriskās sankcijas –

Latvijas uzņēmēji!
Lūdzu neapkalpojiet Ainaru Latkovski!Jau šodien “Wok to Walk” NEAPKALPOS ainaru latkovski no jaunās vienotības. Bilde ar aicinājumu būs redzama uz abām restorāna ieejas durvīm un pie kases. Kā savādāk “vest viņus pie prāta”?

Jāni Pļaviņš šo komentēja šādi – “Šis ir vēsturisks brīdis. Tas aizsāk jaunu personisko sankciju piemērošanu kliķes locekļiem. Tas liecina, ka visi standarta pretošanās līdzekļi ir izsmelti un bijuši neefektīvi.”

Linda Liepiņa publicēja arī tēmturi, kuri aicina lietot visiem uzņēmējiem – #NEAPKALPO_LATKOVSKI. Viņa turpināja skarbi –

Nedodiet viņam ne ēst, ne dzert, nepārdodiet drēbes un apavus, nelejiet degvielu viņa auto, negrieziet viņam matus, nelaidiet viņu ne sporta klubā, ne baseinā. NEKUR! Lai beidzot saprot, ka uzņēmēji, pret kuriem ainars latkovskis šodien izdvesa klusu “pret”, ir tie, kas tādus latkovskus baro!!!

Vai Tu atbalsti personīgo sankciju un personīgas atbildības ieviešanu politiķiem?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment