Friday, October 23, 2020
Trending News

Linda Liepiņa aicina uzņēmējus neapkalpot Aināru Latkovski (JV)

A4 izdruka

Jaunās vienotības Saeimas deputāts un frakcijas vadītājs ar knapi izdvestu “pret” noraidīja sagatavoto iniciatīvu, kas ar Saeimas lēmumu aizliegtu VID darboņiem atņemt uzņēmējiem tikko izmaksātos Kovid pabalstus.

Kā atbildi Saeimas deputāte Linda Liepiņa, savā Facebook vietnē aicināja visus uzņēmējus piemērot Latkovskim sabiedriskās sankcijas –

Latvijas uzņēmēji!
Lūdzu neapkalpojiet Ainaru Latkovski!Jau šodien “Wok to Walk” NEAPKALPOS ainaru latkovski no jaunās vienotības. Bilde ar aicinājumu būs redzama uz abām restorāna ieejas durvīm un pie kases. Kā savādāk “vest viņus pie prāta”?

Jāni Pļaviņš šo komentēja šādi – “Šis ir vēsturisks brīdis. Tas aizsāk jaunu personisko sankciju piemērošanu kliķes locekļiem. Tas liecina, ka visi standarta pretošanās līdzekļi ir izsmelti un bijuši neefektīvi.”

Linda Liepiņa publicēja arī tēmturi, kuri aicina lietot visiem uzņēmējiem – #NEAPKALPO_LATKOVSKI. Viņa turpināja skarbi –

Nedodiet viņam ne ēst, ne dzert, nepārdodiet drēbes un apavus, nelejiet degvielu viņa auto, negrieziet viņam matus, nelaidiet viņu ne sporta klubā, ne baseinā. NEKUR! Lai beidzot saprot, ka uzņēmēji, pret kuriem ainars latkovskis šodien izdvesa klusu “pret”, ir tie, kas tādus latkovskus baro!!!

Vai Tu atbalsti personīgo sankciju un personīgas atbildības ieviešanu politiķiem?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • thnx The Tissot watch is to my taste.

  septembris 23, 2020
 • I love the efforts you have put in this, regards for all the great posts.

  oktobris 12, 2020
 • I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye

  oktobris 13, 2020
 • This web page is really a walk-by way of for all of the information you needed about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely discover it.

  oktobris 14, 2020

Leave A Comment