Trending News

Lokdaunu zīmola maiņa, zaļā afēra un planēta bez cilvēkiem

Pamazām varam vērot pāreju uz īsto afēru – briesmīgā vīrusa pandēmija zaudē savu uzrāvienu arī medijos. Tur palēnām, bet visai uzkrītoši sākas pāreja uz nākošo fāzi un tas atkal ir klimats –pareizāk sakot, karš ar Zemi un cilvēkiem.

Taču vienlaicīgi varam vērot arī to, ka režīmi visā pasaulē it nemaz negrasās samazināt savas ‘ārkārtas pilnvaras’, nedz arī viņu ieviestie aizliegumi un cilvēku pakļaušanas metodes kaut kur drīzumā varētu tikt atceltas. Ir protams, daži izņēmumi, valstis un štati. Bet galvenais ir un paliek lokdauni, kuru mārketings pēc būtības skan tā, ka tie ir ‘labi planētai’ Pirmais tāds paziņojums bija jau pagājušā gada martā, kad visa pasaulē izplatījās ziņa par to, ka dažas lokdauna nedēļas attīrījušas Venēcijas kanālus tā, ka tajos parādījušies delfīni. Vēlāk izrādījās, ka tā bija viltus ziņa, taču tas netraucēja desmitiem mediju to izplatīt tālāk. Un tad sekoja arī nākamās lokdaunu reklāmas, ar mērķi noskaņot sabiedrību tos pieņemt kā planētas glābšanas instrumentus.

This image has an empty alt attribute; its file name is download.png

Šī agenda kļūst aizvien redzamāka. Martā viens no lielākajiem propagandas kanāliem The Guardian atklāja – lai sasniegtu Parīzes vienošanās mērķus, ir nepieciešams globāls lokdauns katrus 2 gadus. Tad burtiski pēc dažām stundām virsraksts tika nomainīts uz mierīgāku – ka katrus divus gadus vajadzīgs CO2 izmešu daudzuma samazinājums, kas līdzvērtīgs kovidpandēmijas laikā sasniegtajam. Tā pati doma, tikai izteikta uzmanīgāk. Viņiem ir vēl viens raksts, kas brīdina par to, ka C02 izmeši atkal palielināsies, tikko lokdauni tiks pārtraukti. Atkal tiekam mācīti, ka tā esot dabas mīlestība – izskan arī apgalvojums, ka UK parādījies vairāk zvaigžņu pie debesīm.

Taču tas bija tikai pirmais ātrums procesam. Otrais tika ieslēgts tagad, nesenās Zemes dienas ietvaros. Ir parādījies jauns propagandas sauklis Restore Our Earth, kas vienlaicīgi ir arī reģistrēta preču zīme. Un šeit propaganda jau pāriet nākošajā līmenī – tagad mums ir jāsvin planētas dziedināšana lokdauna laikā. Ir tapusi arī attiecīga dokumentālā filma Gads, kā mainījās Zeme, kura stāsta par lokdaunu lielisko ietekmi uz planētu un tās atveseļošanos.

Lokdauni dod zinātniekiem vienreizēju iespēju aplūkot cilvēku ietekmi uz dzīvnieku uzvedību, vienkārši izņemot mūs no Dabas. Mēs varam to izmantot, lai pārveidotu savu uzvedību, tā vietā, lai vienkārši bezjēdzīgi atgrieztos pre-pandēmijas pasaulē.

Tas ir teksts no anotācijas.

Tam seko arī raksts žurnālā Forbes. Arī tas māca mums priecāties par lokdauna ietekmi un tā mācībām.

Planētai bijusi liela pauze pandēmijas laikā un tai ir iespēja sevi sakārtot. Planēta nav problēma –mēs esam. Tad kā mēs varam turpināt šos labos nodomus, ko esam ieviesuši sociālās distancēšanās un kovid draudu laikā?

Evening Standart apgalvo, ka plāndēmija Londonas pilsētā ir samazinājusi automašīnu izmešus par 70%. Vašingtonas Veselības departaments ir vēl tiešāks, sakot, ka darbs no mājām var izglābt pasauli. Sky News ziņo, ka UK oglekļa dioksīds samazinājies par 17%, tā kā plāndēmijas laikā cilvēki pierod pie videi draudzīgāka dzīvesveida. Un tādi raksti parādās aizvien vairāk.

Tajos nav nekas teikts par to, kā lokdauni ir sagrāvuši valstu ekonomikas un cilvēku ienākumus, kādas sekas tie atstāj uz psiholoģiju, izglītību un veselību. Nav nekas teikts par to, ka tie vispār palīdzētu pret vīrusiem. Tiem vienkārši uztaisa ‘rebrendingu’ un tagad par tiem stāsta kā par labiem planētai. Pirms sākt jautāt par to, kapēc tas notiek, vispirms ir jāatbild uz šo melīgo mediju uzstādīto agendu – vai lokdauni tiešām ir veselīgi?

Ja apskata to no citas puses, par ko šie mediji nerunā, tad pasaulē un okeānos mētājas miljardiem izlietotu plastikāta masku, kas apdraud visu dzīvo tajos. Vai tiešām ir samazinājušies C02 izmeši? Ja arī ir, tad kāda tam vispār nozīme? Klimata afēras pats pamats balstās uz absurdiem pieņēmumiem par to, ka jāiznīdē C02 no atmosfēras, bet tas ir zaļas planētas galvenais elements. Turklāt lokdauni nav bijuši totāla cilvēku aktivitātes apturēšana – tie ir vērsti uz mazā biznesa iznīcināšanu, kamēr lielās korporācijas turpina strādāt un to īpašnieki kļūst aizvien bagātāki.

Visas pasaules militāristi turpina ceļot, visas flotes un kara lidmašīnas ir gaisā. Arī sabiedriskais transports vēl darbojas, tāpat kā kravas kuģi, lidmašīnas, loģistika un vilcieni. Lielās veikalu ķēdes ir vaļā un to apgādes sistēma ir globāla. Līdz ar to apgalvojums par lokdauniem kā planētai nozīmīgu apstāšanos ir klaji meli no paša sākuma. Strādā visas raktuves un kurināmā stacijas– tas, ka cilvēkus nelaiž restorānos, ir radījis tieši vairāk C02 izmešu, ja pastiprināti sāk strādāt dažādi piegādes dienesti. Strādā arī Ķīnas fabrikas un viss ražotais tiek vadāts pa visu pasauli, ieskaitot maskas. Mainījusies it tikai viena nianse – tā vietā, lai cilvēki varētu paši kaut kur doties, viņiem preces piegādā uz mājām – kā tas samazina kaut kādus izmešus vai apstādina planētu? Līdz ar to visi šie apgalvojumi par lokdaunu labumu ir pilnīgas muļķības, tāpat, kā to ietekme uz vīrusa samazināšanu. Tai pat laikā ir arī lielie avoti, kas visai atklāti par to arī stāsta, ka lokdauni neko nepalīdzēs klimata izmaiņās, kā National Geographic.

Tad ko mēs te redzam? Tā ir dubultā propaganda – no vienas puses tiek stāstīts, ka lokdauni ārstē planētu, no otras puses stāsta, ka tie nepalīdzēs, jo tie nav pietiekoši stingri un ja tos atceļ, tad planētai atkal būs slikti. Lasītājam ir jārada sajūta, ka tad jau laikam lokdauniem tomēr ir jāpaliek pat tad, ja nekāda vīrusa nebūtu.

Un tieši tas arī ir nolūks, noskaņot sabiedrību uz to, kas faktiski jau pašā sākumā tika pateikts visai skaidri – kovids ir tikai iegansts, lai uzsāktu pavisam citu, daudz tālejošāku afēru. Tas pats The Guardian jau pagājušā gada decembrī to noformulēja pavisam skaidri savā rakstā – kovid un klimata krīze ir tās pašas kaujas divas daļas.

This image has an empty alt attribute; its file name is cashless-society-pros-and-cons..jpg

Tomēr interesantāk ir kas cits. Jau 2019.gadā tika palaista karaliskā programma Give Earth a shot. Vēl pirms vīrusa un vakcīnu histērijas. Tajā piedāvātie risinājumi ir tie paši, kas tagad tiek piedāvāti feik vīrusa problēmas risināšanai. Bezskaidra nauda, samazināta ceļošana, populācijas kontrole, masu uzraudzīšana, samazināta gaļas ražošana – tas viss bija dienas kārtībā ilgi pirms tika palaists kovidšovs.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Arī Lielais Resets taču eksistē jau gadiem pirms tam. Visa šī politika ir redzama iepriekš un neatkarīgi no tā, vai kovidšovs vēl turpināsies, vai to izbeigs pavisam, vai tiks mainītas vadlīnijas, bet Lielais plāns taču nemainās un arī līdzekļi tā sasniegšanai nē. Globālisti ir skaidri parādījuši, ko viņi grib sasniegt – tā ir planēta bez cilvēkiem, tas ir tas pats Zelta miljards. Viss notiekošais ir soļi uz to – turpinās līdzekļu izsūknēšana no ierindas cilvēkiem uz triljonāru piramīdu, dzīves līmeņa samazināšana, personisko brīvību ierobežošana. Kas tajā visā ir švakcinācijas projekts un par kādu atgriešanos normālā dzīvē sapņo vakcinētie, ja globālais plāns ir attīrīt Zemi no cilvēkiem un turpināt lokdaunus kopā ar visiem aizliegumiem kaut vai tāpēc, ka tas esot labi Zemei?

Nu lūk, šāda ir dienas kārtība viņiem un tā sastāv no daudzām fāzēm. Tagad ir cilvēku gājiens, ko ar to darīt, pieņemt vai pretoties

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • I have read all the comments and suggestions posted by the visitors for this article are very fine,We will wait for your next article so only.Thanks! บาคาร่า 1688

    aprīlis 28, 2021

Leave A Comment