Trending News

Londonā izdod aresta orderi Doloresai Kehilai

Šī profesore ir viena no Īrijas vadošajām īstas zinātnes pārstāvēm, ko vietējās varas iestādes dēvē par ‘kovid skeptiķi’, ‘antimaskeri’ un ‘antivakseri’

Tas ir tāpēc, ka viņa visu šo laiku ļoti aktīvi brīdina cilvēkus par to, ka šī ir afēra, ka maskas padara cilvēkus dumjus, bet injekcijas viņus nogalinās ar tā saucamo citokīnu vētru tuvākajos gados. Saprotams, ka viņa ir viena no visvairāk cenzētām personām visos iespējamos sociālajos tīklos, kurus vada globālisti.

Lūk, ko raksta Irish Times.

Prominentā kovid skeptiķe un pret-vakcīnu kampaņu organizētājai izvirzītas apsūdzības saistībā ar nelegālo Trafalgaras laukuma protestu vēl pagājušā gada septembrī. Viņai kopā ar citiem dalībniekiem šī apsūdzība ir par pasākuma organizēšanu 19.septembrī, kur bija vairāk kā 30 cilvēku ārpusē un pārkāpts arī toreizējais 6 cilvēku pulcēšanās aizliegums jebkurā vietā.

Sākotnējā tiesa bija Vestminsteres Maģistrāta tiesā, kur viņai nevajadzēja ierasties obligāti, taču viņu aicināja iesniegt savu versiju par notiekošo, ko viņa neizdarīja. Tiesa nozīmēja nākamo tikšanos 3.jūlijā, uz kuru viņa arī neieradās. Tad to pārcēla uz 20.jūliju, bet Doloresa to ignorēja.

Tika mēģināts viņu sadabūt rokā vēl uz 10.augusta tiesu, taču arī tas nesanāca un tāpēc tiek izdots orderis arsestam, bet nākamā tiesa paredzēta uz 10.septembri. Norādītā adrese viņai ir Īrijas brīvības partija Dublinā. Taču partijas priekšsēdētājas amatu šajā partijā viņa pameta martā pēc savas runas vienā no protestiem Dublinā sv. Patrika dienā. Kā raksta īru medijs, tad tie esot nepamatoti apgalvojumi par to, ka bērniem maskās trūkst skābekļa un viņiem tapēc veidojas zemāks IQ.

Vai tā tiešām ir? Spriediet paši. Doloresa saka tā:

“Mostieties, vecāki. Skābeklis ir vajadzīgs jūsu smadzeņu normālai funkcionēšanai un es saku visiem bērniem un pusaudžiem, viņu vecākiem un skolotājiem – ministri un premjerministri visā pasaulē ir jūs pievīluši. Iemesls, kāpēc globālisti liek nēsāt maskas, ir tas, ka skābekļa trūkums ļauj vieglāk manipulēt. Ja policija apturētu šādas nelikumīgas darbības, tas beigtos. Ja visi vienkārši pārtrauktu to darīt, tas beigtos”

Tomēr pat Brīvības partijas dibinātājs Hermans Kellijs ir rakstījis viņai par to, ka šādi izteicieni neesot bijuši pamatoti un kaut arī partija iestājas pret lokdauniem 11 mēnešu garumā, tas neesot bijis gudri darīts. Kas tad tā par Brīvības partiju tādā gadījumā?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pagājušā mēnesī Kehila netika ielaista Dublinas vietējo vēlēšanu balsu skaitīšanas centrā, jo atteicās nēsāt masku, pamatojoties uz to, ka viņai ir neatņemamas tiesības uz ķermeni un maskas nav jānēsā. Tas arī redzams šajā saitē uz Irish Times rakstu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment