Trending News

Londonas brīvības protesti

Desmitiem tūkstoši protestētāju vakar atkal pulcējās Londonas ielās, lai izrādītu savu attieksmi pret režīma uzliktajiem aizliegumiem. Pat lielie mediji, kā Sky news bija spiesti atzīt, ka redz vismaz desmit tūkstošus soļojam pa pilsētu.

Kaut arī ir atvērušies bāri un veikali, joprojām darbojas stingri ierobežojumi, kā arī aizliegts pulcēties. Par spīti tam, ļaužu masas atkal izgāja ielās un parkos, nesot plakātus ar saukļiem “Brīvība nav apspriežama”, “Nē vakcīnu pasēm” un tamlīdzīgi.

Organizētāji šo pasākumu nodēvēja par lielāko ielas tusiņu, ko Londona jebkad redzējusi. Tas piesaistīja desmitiem tūkstošus neapmierināto ar patreizējām režīma izdarībām, kā arī plāniem ieviest vakcīnu pases. Tur piedalījās arī britu aktieris un kandidāts uz Londonas mēriju Laurence Fox, kurš apsolījis tūlīt pat atcelt visus ierobežojumus, ja tiks ievēlēts.

Viņš, tāpat kā pārējie dalībnieki, publicē video savos soctīklu kontos, atzīmē, ka vietējā prese ignorē šos pasākumus, atšķirībā no dažas dienas iepriekš notikušiem klimata protestiem. Tunbergas kustība ir pavisam kas cits, kā šie mierīgie, ikdienas cilvēki, kas vienkārši grib normāli dzīvot. Kaut arī šādi pasākumi Anglijā skaitās stingri aizliegti, tūkstošiem cilvēku mierīgi maršēja pa Londonas ielām, savācās parkos un piepildīja pilsētu. Amizanti, ka par šiem protestiem plašāk ziņoja ne vietējie tabloīdi, bet ārvalstu mediji, kā Krievijas RT kanāls.

Viena no zīmīgākajām epizodēm risinājās Haidparkā. Tur izdzenāt sapulcējušos ieradās zaļo cilvēciņu brigāde formas tērpos, bet cilvēkiem viņi bija tā apnikuši, ka pūlis tos vienkārši izstūma no parka. Lielisks piemērs tam, ko spēj brīvi cilvēki, kad apzinās savus mērķus un saprot to, ka tirāniem klausa tikai maza saujiņa, bet viss balstās uz sabiedrības bailēm no tiem.

UK patreizējā lokdaunu stratēģija šobrīd paredzēta līdz jūnija beigām – ja vien nesāksies histērija par jauniem mutantiem. Šobrīd pat valdības eksperti atzīmē, ka infekcija esot kritusies no pandēmijas līdz endēmijas līmenim.

38 miljoni britu ir sašpricēti vismaz ar vienu vakcīnas dozu. Ļoti iespējams, ka tur kovidšova mērķis kaut kādās niansēs ir sasniegts un tagad varēs pievērsties nākošai fāzei – zaļajai klimata afērai un plāndēmija kļūs par endēmiju ar regulārām vakcīnām un cilvēku nozāļošanu, kas arī ir plāna tālākā fāze.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

A.Vasiļevskis

Kāpēc Latvijā cilvēki neprotestē pret varas teroru?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment