Trending News
HomeLatvijāLTV1 bērnu rīta programmā “iezagusies” genderistu ideoloģija

LTV1 bērnu rīta programmā “iezagusies” genderistu ideoloģija

LTV1 bērnu rīta programmā “iezagusies” genderistu ideoloģija

Sestdienu un svētdienu rīti mūsu ģimenei parasti ir bijuši priecīgi un mierīgi. Vecāki var atpūsties no nedēļas skrējiena, lēnām dzert tēju, kamēr bērni skatās foršus LTV rīta raidījumus un filmas. Rīta filmas bieži skatāmies kopā, jo tās stāsta par labākajām cilvēces kvalitātēm – drosmi, labestību, draudzību un mīlestību. Vairākkārt esam savā starpā un ar citiem vecākiem runājuši par to, cik patīkams un kvalitatīvs ir LTV bērnu filmu un raidījumu saturs. Jaukas filmas, kā arī raidījumi “Kas Te? Es Te!”, “Ķepa uz sirds” un citi vienmēr radījuši sajūtu, ka bērns ir drošā mediju vidē un attīsta savu iekšējo pasauli. LTV rīta programma bērniem vienmēr bijusi mūsu pirmā izvēle salīdzinot ar ārzemju bērnu kanālu “sintētisko” saturu. Tā tas bija līdz LTV sāka translēt seriālu “Uzticamais draugs Dūpijs”.

Ir vairākas pazīmes, kas liecina par to, ka šī seriāla pamata mērķis ir dēstīt bērnos konkrētu ideoloģiju un graut tradicionālās vērtības. To pierāda neskaidras attiecības starp abām seriālā redzamajām dāmām un uzsvērta dažādu ādas krāsu personāžu iesaiste (kas kopumā ir labvēlīgi un šis piemērs minēts tikai seriāla ideoloģiskā ietvara pierādījumam). Vēl lielāku satraukumu rada seriāla galvenais sauklis un atsevišķas bērnu dzimumizpratni graujošas epizodes.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Viss augstāk minētais norāda, ka LTV bērnu saturā ir iezagušās radikālas idejas un “bezdzimuma” bērnu propoganda. “Tas nav puika. Tā nav meitene. Viņš ir viņš pats…” ar šādiem vārdiem sākas seriāls.

15.11.20 plkst. 10.48 redzamajā sērijā, atklāti propogandēta dzimumizpratni graujoša, dīvaina zēna izturēšanās. Piemēru var aplūkot šeit:

Ja arī Tu vēlies pasargāt bērnus no svešas propogandas uzspiešanas – velti 2 min laika sūdzības rakstīšanai:

https://www.neplpadome.lv/lv/sakums/mediju-lietotajiem/sudzibu-iesniegsana/sudziba-par-televizijas-programmu-vai-raidijumu.html

Lūk protesta piemērs:

Izsaku protestu un sūdzību pret homoseksuāla rakstura reklāmām un bērnu seriālu Latvijas medijos. Piemēri kurus lūdzu NEPL padomi izņemt no mediju satura:

1. Bērnu satura seriāls “Uzticamais draugs Dūpijs” LTV1, kurā ir ietverta dzimumu izpludinoša (transgender) ideoloģija (https://ltv.lsm.lv/lv/berniem/uzticamais-draugs-dupijs/) Ekrāna momentuzņēmums no raidījuma pielikumā.

2. Prezervatīvu Durex reklāma, kur divi vīrieši nodarbojas ar homoseksuālām darbībām. Piemēram, reklāma parādīta TV3 11.12.20 uzreiz pēc filmas “Viens pats mājās”, kā arī daudzas citas reizes. Ekrāna momentuzņēmums no reklāmas pielikumā.

3. Smaržu veikala Douglas reklāma, kur divas sievietes atklāti skūpstās. Reklāma parādīta TV3 13.12.20 ap plkst. 19.00 un daudzas citas reizes. Ekrāna momentuzņēmums no reklāmas pielikumā

Pamatojoties uz Satversmes 110. pantu, Bērnu tiesību aizsardzības likuma (BTAL) 4. pantu, Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 24.p.10. un 38.p, kā arī bērnu un jauniešu neaizsargātās personības identitātes aizsardzību, lūdzu NEPL padomi turpmāk novērst iespēju Latvijas medijos publicēt reklāmas, filmas, raidījumus ar atklāti homoseksuālu un dzimumus izpludinoša (transgender) rakstura saturu!

Tāpat arī lūdzu NEPLP padomi:
1. Izvērtēt minētā mediju satura atbilstību likumam un normatīvajiem aktiem.
2. Informēt mani pēc kādiem kritērijiem un kāda konkursa rezultātā tika izvēlēts seriāls “Uzticamais draugs Dūpijs” LTV1?
3. Kā seriāls “Uzticamais draugs Dūpijs” palīdz sasniegt BTAL paredzētos bērnu tikumības veicināšanas mērķus?
4. Cik izmaksāja “Uzticamais draugs Dūpijs” raidīšanas licence LTV1?
5. Izvērtēt un informēt mani, kā šīs reklāmas un bērnu raidījums ietekmē bērnu psihi.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment