Trending News

LV režīms apstiprina – vakcīnas ir bezjēdzīgas.

Pirms divām dienām, 29.aprīlī valdība izskatīja un apstiprināja Veselības Ministrijas izstrādātos grozījumus noteikumos, kuru nodoms ir uzsākt piešķirt vakcinētiem atvieglojumus un privilēģijas, vienlaicīgi uzsākot aparteīda politiku un diskrimināciju attiecībā pret tiem, kuri izvēlas dabisko imunitāti. Bet kur ir āķis?

Lasot šo MK publikāciju, redzam, kādi tad atvieglojumi paredzami tiem, kuri piekrituši piedalīties Farmas esperimentā.

Pirmajā posmā uz atsevišķām pilnībā vakcinētām sabiedrības grupām pakāpeniski tiktu attiecināti mērķēti izņēmumi, piemēram, neveikt obligāto skrīningu darba vietā, neievērot mājas karantīnu, mazināt drošības pasākumus sociālos aprūpes centros u.tml.

Otrajā posmā tiktu lemts par uz visu sabiedrību attiecinātiem izņēmumiem vakcinētām personām. Piemēram, plānots atļaut pulcēties sporta un kultūras pasākumos, iekštelpās apmeklēt kultūras un sporta pasākumus, izmantot ēdināšanas, sporta klubu un izklaides pakalpojumus, noteiktās situācijās nelietot sejas masku un citus individuālos aizsardzības līdzekļus u. tml.

Tiktāl skaidri un saprotami. Vai režīms plāno nelaist nevakcinētos teātros un sporta pasākumos? Tā izskatās. Bet turpat var izlasīt arī citu, gaužām interesantu niansi.

Ņemot vērā, ka viegli saslimšanas gadījumi var būt arī pēc vakcinācijas un lai laikus atklātu bezsimtomu inficēšanās gadījumus, paredzēts, ka vakcinētai personai nedēļas laikā pēc kontakta ar inficētu personu būs jāveic Covid-19 tests.Vienlaikus joprojām tiek saglabāts nosacījums, ka persona, kas pārslimojusi Covid-19, var neievērot pašizolāciju, ierodoties no valsts ar augstu Covid-19 izplatību.

Savukārt, attiecībā uz vakcinētām personām šāds izņēmums vēl netiek paredzēts līdz pietiekamas sabiedrības, īpaši riska grupu, vakcinācijas aptveres sasniegšanai.

Tas saistīts ar to, ka joprojām tiek atklāti Covid-19 inficēšanās gadījumi arī pēc pabeigtas vakcinācijas, īpaši ar jaunajiem vīrusa celmiem, kas rada risku, ka vakcinētās personas valstī var ievest jaunos Covid-19 paveidus, radot augstu sabiedrības, īpaši riska grupu, apdraudējumu.

Tātad lasām vēlreiz – vietējie varneši šeit uzreiz apstiprina veselas trīs ‘sazvērestības teorijas’. Pirmkārt, vakcīnas nepasargā no saslimšanas. Otrkārt, feik testēšana turpināsies – tikai CDC vadlīnijās vakcinētos testēs ar 28 cikliem, ne 40, kā pārējos. Un treškārt – tieši vakcinētie tiek nostādīti muļķa lomā, liekot tiem tupēt karantīnā pēc ierašanās no ārvalstīm, kamēr vienkārši pārslimojušie to var nedarīt. Un tas patiešām kļūst interesanti. Acīmredzot, ka arī vietējie varneši ļoti labi zina, ka tieši vakcinētie ir bīstamāki sabiedrībai un uzņēmīgāki pret ‘jaunajiem mutantiem’, vai arī paši var kļūt par vīrusu ražotājiem, pārnēsātājiem vai vēl kāda bioloģiskā ieroča upuriem – šeit variantu ir daudz. Pasaulē aizvien vairāk parādās dažādas ziņas par to, ka cilvēki slikti jūtas pat vakcinēto klātbūtnē un veselības traucējumi, kā arī spontānie aborti notiek vienkārši pēc saskarsmes ar vakcinētu cilvēku.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Katrā ziņā režīms, it kā domājot piešķirt vakcinētiem kaut kādas priekšrocības, visai skaidri parāda, ka te kaut kas īsti nav kārtībā .Par kādu atgriešanos ‘normālā dzīvē’ vispār var runāt, ja arī vakcinētiem jāturpina testēties un viņi jebkurā brīdī atkal var tikt pasludināti par slimiem?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Nepataisiet visus par muļķiem pieminot, ka no saskarsmes vien ar vakcinētajiem var rasties kādas veselības problēmas. Tas ir drīzāk absurds, nekā ticama informācija. Katrā ziņā tam ir vajadzīgs dzelžains pamatojums. Varu pieļaut, ka vakcīnā var iestrādāt nanotehnoloģiju piedevas, taču tieši uz cilvēka enerģētiskajiem procesiem, ar kuriem mēs savā starpā nemitīgi mijiedarbojamies, tās principā nevar atstāt momentānu ietekmi uz apkārt esošiem cilvēkiem. Pretējā gadījumā vakcinētās personas būtu pirmās, kas tiktu pilnīgi sagrautas. Var protams ar 5G frekvences starojumu radīt bojājumus cilvēku organismam, jo starojuma absorbcija nozīmē, ka organisma šūnas uzkrāj šī starojuma enerģiju un līdz ar to var tikt traucēta to normāla funkcionēšana, sekas tam ne vienmēr būs tūlītējas un konstatējamas. Medicīna nav tik prasmīga un nebūs, kamēr ieturēs esošo tehnisko kursu.

  maijs 1, 2021
  • Ja mūs pusotru gadu taisa par muļķiem kovid teroristi ar pilnīgiem meliem visos afēras elementos – testos, statistikā, ar bezsimptomu “slimniekiem”, lokdaunos, maskās, fakcīnās
   vai arī otra puse nedrīkstētu pieļaut (pēc cilvēku novērojumiem) kaut vienu lietu, kas varētu izrādīties neprecīza?
   Vai arī precīza, laiks rādīs.

   maijs 9, 2021
 • Varbūt trakie var pateikt- vai visās vakcīnām ir vienādi čipu? Vai tad krievs sputnikā atļāva amerikosu čipus?

  maijs 2, 2021
  • Tev personīgi Billijs čipu sarūpēs no vecas Play Station.:) To teica Panorāmā.

   maijs 9, 2021
 • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

  maijs 3, 2021

Leave A Comment