Trending News

Mācītājs sludina injekcijas un dabū sirds kaiti

Mācītājs, kas propagandēja eksperimentālās potes, nonācis slimnīcā ar perikardītu, kas ir viena no tipiskām šo injekciju blaknēm. Tas nav kāds vienkāršs draudzes gans, bet ļoti ietekmīgais ASV evaņģēlists Franklins Grahams.

Par viņu te ir bijis raksts, jo viņam pieder slavenais izteiciens par to, ja Kristus staigātu pasaulē šodien, tad viņš ieteiktu švakcinēties.

Tas bija pirms 8 mēnešiem, kad viņam FB kontā bija tāda publikācija. Tur vien viņam ir gandrīz 10 miljoni sekotāju un viņa tēvs Bilijs bija vēl slavenāks evaņģēlists, kas regulāri sprediķoja veselos stadionos un bija pietuvināts augstajām politikas aprindām Baltajā namā. Šī gada 24.martā Franklina ieraksts FB vēsta, ka viņš uzskata, ka balsoties uz līdzību par labo samarieti, Kristus noteikti ieteiktu cilvēkiem injekcijas un medicīnu, kas glābjot dzīves.

Nu un vairākus mēnešus pēc šīs ķecerības tad nu viņam nācās veikt specializētu sirds operāciju, lai novērstu nopietnu iekaisumu. Vēl pirms tam viņš nemitīgi reklamēja šīs injekcijas savās intervijās, aicinot kristiešus pieņemt poti, jo Jēzus būtu to darījis. Bet nonākšana slimnīcā 8.novembrī diezgan labi apliecina, ka viņš pats no savas potes ir dabūjis tieši to efektu, kas tai šobrīd ir viens no raksturīgākiem un acīmredzot, ka Kristus tomēr gluži neiesaka saviem sekotājiem špricēties, ko viņa vārdā dara šis viltus mācītājs. Operāciju viņam veica Mayo klīnikā, Ročesterā un tā pagaidām izskatās veiksmīga, jo divas dienas pēc tās viņš atkal iečivināja tviterī, ka ārsti solot drīzu izveseļošanos. Protams, viņš te nepiemin injekcijas un izliekas, ka tam nav nekāda sakara ar pēkšņi radušos sirds problēmu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tēma par to, vai Kristus būtu vai nebūtu piedāvājis cilvēkiem šādas injekcijas, protams, ir ļoti aktuāla visā pasaulē – diemžēl lielo konfesiju mācītāji daudzviet uzvedas tieši tāpat, propagandējot šīs substances un arī baznīcās ieeja ir aizliegta bez zvēra zīmes, kas taču ir viens no galvenajiem visas Bībeles brīdinājumiem par beigu laikiem – kā kaut kas tāds vispār ir iespējams, ka arī tik daudzi kristieši tam piekrīt, kaut viņiem būtu jābūt pašiem pirmajiem, kas iestājas pret tādu sistēmu, diemžēl to dara tikai mazākās draudzes un tā saucamās sektas, kas mums ir izveidojies gluži kā lamu vārds, kaut gan savā patiesajā nozīmē tā ir no lielās katoļu reliģijas atdalījusies grupa, kas citādi interpretē Rakstus un kam ir citāda uztvere par notiekošo.

Tāpēc to pārstāvji arī pie mums ir tie, kas skaļi iestājas pret notiekošo neprātu un režīms izvērš represijas arī pret tiem, kamēr lielo draudžu gani pieņēmuši kaut kādus citus Rakstus un seko ļaunuma impērijas komandām Vatikānā. Kas attiecas uz minēto un citiem šādiem pārdotiem mācītājiem, varbūt vajag tomēr padomāt, pirms runāt muļķības.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Nepiekrīt reliģisko organizāciju darbībai tikai “zaļajā” režīmā

  Vairākas draudzes Latvijā nepiekrīt valdības iecerei, ierobežot reliģisko organizāciju darbību,
  pieļaujot to darbību tikai “zaļajā” režīmā.
  Sociālajā tīklā “Facebook” profils “Dieva tauta” izsūtījis paziņojumu, ka esot nolemts vērsties pie Tieslietu ministrijas ar lūgumu pārstāvēt Latvijā reģistrēto reliģisko organizāciju intereses šajā jautājumā.
  Paziņojumam pievienots izstrādātais iesnieguma projekts, kuru nosūtīšot Tieslietu ministram Jānim Bordānam, kā arī par to infomēšot Latvijas Republikas Ministru prezidentu Artūru Krišjāni Kariņu un Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci.
  Ikviena draudze, kas atbalsta šo ieceri, tiek lūgtas parakstīt failā Draudzu-vestule-Tieslietu-Ministrijai-par-zalo-rezimu_2021.pdf pievienoto apliecinājumu par pievienošanos minētajai vēstulei un sazināties ar kādu no failā Draudžu-kalpotāju-uzruna.pdf norādītajām kontaktpersonām.

  https://www.ebaznica.lv/nepiekrit-religisko-organizaciju-darbibai-tikai-zalaja-rezima-119785/

  novembris 21, 2021

Leave A Comment