Trending News

Māksla vai sātanisms?

Ir sasniegta vēl viena sarkanā līnija sabiedrībā, kuru pārkāpjot jeb nenosargājot tā kļūst neizdziedināma slima.

Un tā ir spēja atšķirt to, kas ir māksla un kas ir atklāts, neslēpts perverss sātanisms. Jūs jau zināt, par ko ir runa – vietējais ‘murālis’ un ierosinātais kriminālprocess.

Ko mēs te varam redzēt – šis tā saucamais ‘brīvmākslinieks’ ar visu savu daiļradi tiek kūrēts visaugstākajos varas līmeņos – tas ir jaunais normālais un viņi tagad ir sašutuši par to, ka kaut kāda tupā vecmodīgā sabiedrība to negrib atzīt.

Tūlīt pat tiek iedarbinātas visas aizstāvības sviras – gan pedijmediji, gan misters cilvēktiesības nācijas tēvs jau iepriekš runājis par brīvo mākslu, diskriminācijas aizliegumu, soctīklos organizējas kaut kāda kustība, kas aizstāv savējo, bet varavīksnes iekšlietu ministre nekaunīgi paziņo, ka ‘visticamāk’ lieta tikšot izbeigta.

Bet jūs, muļķa puritāņi, mācieties augsto mākslu.

 Tā ir viņu attieksme, jo sātanisms šeit jau kļuvis teju par reliģiju un valsts pārvaldes formu. Jau ir izaugusi paaudze, kas skatās Holivudas zombijfilmas, seko Kultam un tā rituāliem, kas viscaur piesātināti ar šo pašu simboliku, jūsmo par Marinu Abramovič, kas arī ir tāda pati super māksliniece un organizē slavenību pasākumus ar rituālo kanibālismu un tā tālāk. Uz Eirovīziju brauc Bafometa ragi, bet bērnu grāmatās lien kakas un pavasaris, divi prinči un kas vēl ne.

Tādā ziņā šis mākslinieks nav nekas ārpus šīs industrijas un pārvaldes sistēmas, viņš ir tās daļa – tie ir patiesie pārvaldnieki visam notiekošajam un kūrētāji, tā ir kolektīvā apziņa, tas, ko viņi pielūdz un kas sūta impulsus rīkoties un degradēt mūs visus. Un visus šos gadus tas ir lēnām līdis un spiedies mūsu apziņās, tas ir indējis jauno paaudzi un tagad tas ir atklāti izlīdis, paziņojot, kas te ir saimnieks.

Un tagad sabiedrībai ir jāizvēlas – padoties vai beidzot pateikt skaidru nē. Ne tikai špricēm, ne tikai šai mākslai, bet visai šai kolektīvai apziņai, kas novedīs tautu līdz izmiršanai. Mēs arī esam kolektīvā apziņa – tā, kas pārstāv veselīgu, apzinātu dzīvesveidu un klasiskās vērtības, ideālus un tikumus, kā mēs gribam dzīvot – saskaņā ar dievišķo, nevis ellišķo. Vai mēs pieņemam to, ka cilvēktiesības turpmāk būs viņiem, bet nevis veseliem un miermīlīgiem cilvēkiem?

Ja attiecīgās iestādes neko nedara, tad ir jāizdara spiediens uz tām -ir tapis iesniegums arī ģenerālprokuratūrai, lai izmeklē noziegumus saistībā ar 666tūkstošus vērtām gultām. To parakstīsim un iesniegsim. Un tas jādara visu laiku un bez apstājas, jo citādi viņi ir pieņēmuši, ka viss notiekošais ir normāli un pareizi, ja neviens neko nesaka. ASV ir tāda kustība kā ‘vigilantes’ – tie, kas paši vēro noziegumus un informē par tiem sabiedrību un likumsargus.

Paldies uzņēmīgai juristei Viktorijai par šo centienu. Viņa ir saņēmusi nāves draudus un tas arī nav tikai tāpat vien – te ir uzkāpts uz astes visai pārvaldes sistēmai, visam melnajam Kangaram kā kolektīvai apziņai un no turienes notiek spēku mobilizācija.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un mums ir jāmācās stāvēt tai pretī, ar savu kolektīvo apziņu izsakot nodomus, ka mums tas nav pieņemams, ka mēs ar savu domu spēku izveidojam kolektīvo aizsardzību Viktorijai un visiem, kas nebaidās iestāties pret šo neprātu un pret to sabrūk visi viņu lāsti un kaitējumi, jo tieši tas jau bija domāts ar to tekstu, katrs izteikts vāŗds ir arī energoinformatīva programma, īpaši ar tādu naidu vērsts.

Tas taču ir skaidrs vēstījums no visas šīs sistēmas – vai nu tu pieņem mūs kā saimniekus ar visiem elles noteikumiem, vai mirsti nost.

Tas ir patiesais kaujas lauks un tur mums ir jāprot uzvarēt – kopā un apvienojoties. FB šis tika dzēsts divu stundu laikā un autoram bloks 7 dienas. Jo tur izpausties drīkst tikai viņi.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Šie sātanisti ir visīstākie muļķi, jo neapzinās, ka pievienojušies zaudētājam. Jēzus Kristus Sātanu ir saminis kā blakti, bet tas savā agonijā vēl cenšas savākt sev sekotājus mūžīgai pazudināšanai ellē. Un šie Sātana pielūdzēji, kā lopu bars seko savam kāvējam.
  ” Elle nav izdomāta, bet reāla vieta par to ir jāzina tas, ka ellē nav Dieva un tātad absolūti nekā laba. Otrā lieta, kas jāatceras par elli ir tā, ka tā ir mūžīgu moku vieta. Var diskutēt par to vai tās ir tikai garīgas vai arī fiziskas mokas, vai arī abi divi, bet tās būs reālas un briesmīgas mokas, patiesas šausmas. Trešā lieta ir tā, ka elle ar tās mokām nekad nebeidzas. Nekad! Kā Dante saka savā Dievišķajā komēdijā: virs elles vārtiem ir uzraksts – šeit atstāj savu pēdējo cerību. Tātad arī pēdējo cerību, ka tas reiz varētu beigties! Mūsu prāts spēj domāt par nākotni un tālākais punkts ir dzīves beigas. Bet mūžība ir kaut pilnīgi cits. Tur nekas nebeidzas un pats tālākais, ko spējam iedomāties ir tikai sākums, bet beigu nav. Kad domājam par to, pārņem kaut kas līdzīgs panikai, jo prāts nespēj to aptvert. Tas ir tā, kā krist no augsta torņa, krist un krist bez apstājas un nekad nenokrist. Kad kaut ko tādu iedomājamies, kļūst baismīgi, bet lietas ir vēl sliktākas. Ellē neviens nekritīs mūžīgi, bet cietīs mūžīgi. Tur tārps un dedzinošā ciešanu uguns nerimst. Šie Jēzus vārdi, protams, ir līdzība, metafora, bet tie stāsta par kaut ko patiesi reālu. Tad, kad elles moku pārņemtais ar savām asarām būs piepildījis visas pasaules upes, tad ciešanas vēl nebūs pat īsti sākušās. Elle ir kaut kas tam līdzīgs. No tās nebūs glābiņa. Nekad, neviens no tās neizbēgs, bet nevarēs arī iznīkt, izzust, nomirt, pārstāt eksistēt. Ciešanu pulkstenis nekad nepārstās tikšķēt, patiesībā tas nekad netiks tālāk par pašu sākumu…

  septembris 30, 2021
 • Tas Brekte vai tad nav homoseksuāls pederasts? Pēc tāda izskatās.

  oktobris 1, 2021
 • A ir divas brektes un abas slimas? Es domaju ka viena brekte bija maksliniece sieviet – kas to plurali uzmeneshreizhoja uz sienas? Sitas ari brekte un abi slimi vai ka? Cik latvija slimi brektes?

  oktobris 2, 2021
 • Tā, no kurienes ir Viktorija Jarkina? Laikam no no kristiešu sektas.

  oktobris 7, 2021

Leave A Comment