Trending News

Maskas arī injicētiem – afēra sākas no gala

Visu šo laiku CDC – ASV slimību un kontroles centrs ir gluži raustījies konvulsijās un izdevis vienu neloģisku ziņu aiz otras. Tagad tas atkal pārspējis pats sevi un amerikāņiem tiek rekomendēts atkal nēsāt maskas pat tad, ja viņi ir pilnībā savakcinēti.

Tas, kā zināms, esot saistīts ar neganto Deltu, kas padara visu špricēšanās pasākumu bezjēdzīgu. Līdz šim par vakcīnu tika uzskatīta substance, kas pasargā cilvēku no infekcijas. Citiem vārdiem sakot, pret kovid špricētam cilvēkam nevajadzētu ar to saslimt. Tieši uz to balstījās politiķu solījumi un visa šī propaganda, ka sašpricēts cilvēks varēs atgriezties normālā dzīvē.

Vērīgākie būs pamanījuši jau krietni sen, ka tie ir meli, jo pat PVO boss Tedross vēl pagājušā gada nogalē skaidri pateica, ka šīs potes nepieliks punktu pandēmijai un ka tās ir tikai viens no līdzekļiem kopā ar citiem. Citiem vārdiem sakot, notiekošajam nevajadzētu būt īpašam pārsteigumam. Taču lielākai daļai cilvēku, kas seko tikai ‘oficiāliem’ medijiem šī atklāsme sāka pielekt tikai pirms dažām nedēļām, kad parādījās dati no Izraēlas, kuros atklājās, ka puse no jaunām infekcijām ir starp špricētiem.

Un tagad sabiedrība ir nogājusi afēras apli sākot no ticības tam, ka visa špricēšanās jēga ir pasargāt no saslimšanas un atgriezties normālā dzīvē, līdz tam, ka tās tikai mazina simptomus un tagad līdz tam, ka faktiski nekas nemainās vispār. Vēl joprojām tiek apgalvots, ka tās samazina smagos simptomus, taču tādā gadījumā tas vairs nevar būt arguments špricēt visus un kur nu vēl piespiedu kārtā, jo 80% gadījumu cilvēki vispār nejūt nekādus simptomus – tas ir saskaņā ar oficiālajām statistikām un visiem viltus PCR testiem.

Nekur šajā pasākumā nav loģikas, ja to kāds vispār grib vēl atrast. Taču atcerēsimies, ka vēl maijā tas pats Fauči staigāja senātā uzpurnī, kaut bija pilnībā špricēts. Jau toreiz viņš nonāca konfliktā ar senatoru Randu Paulu, kurš toreiz uzdeva jautājumus par to, kāpēc vajadzīga šī maskarāde, ja potes neko nemaina un kāpēc pats dakters rada neuzticību šīm potēm.

Acīmredzot, ka CDC tolaik ieklausījās notiekošajā un drīz pēc tam viņi izdeva vadlīnijas, ka pilnībā potētie var maskas nevilkt. Pats dakters Fauči pēc tam uzstājās daudzās intervijās, aicinot špricētos izbaudīt privilēģijas. Tajā brīdī maskas novilka ne tikai viņi, bet arī veselie ļaudis, jo ASV īsti nav tāda likuma, kas ļautu pieprasīt veselības statusa uzrādīšanu. Tajā brīdī sāka buksēt arī potniecības statistika, jo visi tie amerikāņi, kas to gribēja, jau bija dabūjuši. Un tā CDC saprata, ka viņiem ir problēma. Uzstādītie 70% tādos apstākļos rādījās nesasniedzami. Tad ietekmīgais Washington Post 22.jūlijā publicēja rakstu, kurā deva savas rekomendācijas CDC – tur tiešā tekstā ir pateikts, ja reiz nav iespējams atšķirt potētos no veseliem, tad CDC vajadzētu atkal atjaunot obligātās maskas visiem. Baidena administrācija ir izdarījusi daudzas pareizas lietas, bet šeit tā esot pamatīga kļūda un atgriešanās pie normālas elpošanas ir par ātru. Vajadzīgs restarts un jaunas vadlīnijas, kuras izlabo negribīgo potēšanos un pieaugošo infekcijas statistiku ar Delta. Raksta autore ir tā pati ķīniete Leana, kas skaitās CNN zinātniskā padomniece, kura nemitīgi izrāda sašutumu par to, ka nepotētie vispār vēl staigā uz brīvām kājām.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāda ir visa mūsdienu zinātne – tie ir mediji un to īpašnieki, kuri nosaka to, kā vajadzētu rīkoties veselības aģentūrai. Sacīts, darīts. CDC tikai vajadzēja kaut kādu attaisnojumu tik neloģiskai rīcībai. Un tas tika atrasts tajā, ka Delta variants izvairās no potēm un tāpēc pat špricētiem jānēsā maskas. Līdz ar to CDC pats sevi iedzinis stūrī – noņemot masku aizliegumu, cilvēki pārtrauc špricēties, bet to atjaunojot, ticība potēm pazūd vēl vairāk.

Bet maskas ir un paliek tas, kas tās vienmēr bijušas – kontroles līdzeklis, baiļu simbols un nemitīgs panikas ģenerators. Ar bailēm nāk pakļaušanās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment