Masku aizstāve gandrīz tajā nosmok

Aizvien skaidrāk kļūst redzams tas, ko masku nēsāšana un citas kovid izdarības patiesībā nodara cilvēkam un viņa psihei un cik tas viss ir absurdi.

Tā nupat soctīklos parādījies video no kādas ASV skolas sapulces – Idaho Falls rajonā 19. Tur kāda Elizabete Cogliati, kliedzot par to, ka maskas pasargā un ir jāliek nēsāt visiem bērniem, pati gandrīz nosmaka no skābeļa trūkuma.

Skaļi kliedzot par to, kā viņa tic masku uztiepšanas labumiem un kā tas pasargās skolas bērnus no briesmīgā vīrusa izplatīšanās, viņai uznāca skaidri redzams un dzirdams gaisa trūkums.

Viņi veic rekomendācijas…visai valstij…balstoties uz…zināšanām un sapratni par to, kas ir labāk visiem!!

To Cogliati centās izkliegt cauri savai sejas maskai, manāmi ciešot no skābekļa trūkuma un nespējot skaidri izteikt savu domu.

Viņas kolēģis Pauls Hakijs velti centās vest iekarsušo sievieti pie prāta ar faktiem, bet tas tikai noveda viņu pie vēl lielākas histērijas un gaisa trūkuma. Rezultātā viņa turpināja savu histērisko masku aizstāvēšanu un cīņu par elpu.

Diemžēl pat šis traģikomiskais atgadījums nespēja vest pie prāta pārējos skolas komitejas pārstāvjus un viņi tik un tā nobalsoja par obligātām maskām bērniem. Tikai viens  cilvēks – augstāk minētais Hakijs balsoja pret to un par bērnu tiesībām brīvi elpot.

Tas nozīmē, ka šie Idaho štata skolas bērni turpinās staigāt uzpurņos un cietīs no tāda paša skābekļa trūkuma, kā tas bija ar masku fanātiķi Elizabeti. Pie tam tas pats CDC nesen savā ziņojumā pietiekoši skaidri atzina, ka maskas nestrādā – to efektivitāte vīrusa izplatīšanas apturēšanā nesastāda pat 2%.

Saskaņā ar šiem datiem, no 2020.gada 1.marta līdz 31.decembrim, ASV štatos kopumā maskas bija obligātas 2313 reģionos no 3142. Salīdzinot šos datus, CDC speciālisti secināja to, ka vidējā masku efektivitāte vīrusa izplatības ierobežošanā ir 1.32% – tie ir dati par pirmajām 100 obligāto masku dienām. Tikai 1.32? Tieši tā, saskaņā ar pandēmijas menedžeru doto atskaiti, tieši tāda ir starpība jeb ieguvums masku nēsātājiem, salīdzinot ar tiem, kuri tās nenēsāja.

Turklāt tie taču ir oficiālie dati ar visiem viltus pozitīvajiem testiem. Par kādu masku efektivitāti vispār ir runa? Kur tā atrodama? Atbilde ir acīmredzama – to jāmeklē tādas Elizabetes galvā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pati Cogliati šobrīd ir izsmiekla objekts un šis piemērs varētu kalpot nākotnes vēstures grāmatām par to, ko tad šīs maskas īsti nodara cilvēkam, viņa personībai un kas vispār notiek to cilvēku smadzenēs, kuriem pilnībā atslēgta visa loģiskā domāšana, bet lēmumi maskot bērnus tiek pieņemti neracionālas histērijas un emociju iespaidā. Tā acīmredzot izskatās ‘jaunais normālais’, kur nekā normāla vairs nav. Tieši tāda arī ir visa kovid politika jau vairāk, kā gadu.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • You have outdone yourself this time. It is probably the best, most short step by step guide that I have ever seen. buy pain o soma 500 mg tablets in usa

    aprīlis 9, 2021
  • Excellent blog! I found it while surfing around on Google. Content of this page is unique as well as well researched. Appreciate it. How to prevent skin from aging

    aprīlis 11, 2021

Leave A Comment