Trending News

Masku nēsātāju atprogrammēšana – jaunā kreiso liberāļu problēma

Kalifornijas liberāļi izmisīgi cenšas noturēt štata iedzīvotājus maskās vēl vismaz mēnesi. Tagad viņi to pamato ar vajadzību atprogrammēt masku atkarību.

Kamēr citi 49 štati rīkojas saskaņā ar CDC vadlīnijām, ka injicētie maskas var nevalkāt un dažos štatos tās aizliegtas arī veselajiem, Kalifornijas kreisie demokrāti cenšas panākt vēl vienu mēnesi to nēsāšanā. Laikā, kad daudzi veikali ir noņēmuši šos aizliegumus, viņi grib piespiest tās nēsāt līdz 15 jūnijam.

Iemesls patiesi ir amizants, lai neteiktu, ka tas ir smieklīgs. Šis periods tiek prasīts, lai kaliforniešiem būtu laiks sagatavoties pārmaiņām, kamēr šie politiķi sola fokusēties uz intensīvāku injekciju piegādi komūnās, kuras vēl nav pietiekoši sašpricētas. Tāds pamatojums ir no Marka Ghaly, kurš ir Kalifornijas veselības direktors.

Protams, daudzi kalifornieši maskas ir novilkuši jau pirms vairākiem mēnešiem, bet tagad ir izveidojusies vēl kāda iedzīvotāju grupa, kura nemaz nevēlas pārtraukt nēsāt maskas, pat pēc pilnas injekcijas dozas saņemšanas. Par to raksta arī lielie mediji, kā Nytimes. Kalifornijas gubernators Gavins Newsom, kuram visticamāk, drīz draud izmešana no amata gaidāmajās pārvēlēšanās, arī nerimstas ar prasību nēsāt maskas līdz 15.jūnijam, lai psihiski slimie masku atkarīgie varētu pierast pie domas, ka viņi drīkst nenēsāt masku arī iekštelpās, ja ir savakcinēti.

Tai pašā laikā Amerikā ir vēl kāda problēma – kaut aŗī CDC vadlīnijas nosaka, ka tikai nevakcinētie var staigāt bez maskām, tur nemaz nav attiecīgas likumdošanas, kas ļautu pieprasīt injekciju pierādījumus. Tas būtu pat pretrunā ar esošiem likumiem. Tāpēc lielākā daļa Amerikas kaut kādā ziņā var atkal atgriezties pie daudz maz normālas dzīves, ja to par tādu var saukt, taču ir daudz tādu, kas nemaz vairs neprot normāli dzīvot.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Viņi grib turpināt staigāt maskās un sūdzas par to, ka izjūt spiedienu no apkārtējiem tās novilkt. Tai skaitā no radiem, draugiem un ģimenes locekļiem – kā arī no citiem sabiedrisko vietu apmeklētājiem.

Nytimes ir veltījis veselu rakstu kāda Joe Glickman gaitu aprakstam – viņš ir no tiem, kuri grasās nēsāt masku un dara to par spīti visiem ieteikumiem to nedarīt, tai skaitā no ārstiem. Viņš masku nēsā jau 14 mēnešus, neskatoties uz to, ka tik un tā novembrī tika atzīts par saslimušu ar kovid un neskatoties uz to, ka ir saņēmis abas injekcijas dozas. Nu ko lai saka – šovs turpinās.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment