Friday, October 23, 2020
Trending News

Masterkit metodika – kā pa īstam izmainīt savu iekšējo pasauli

MasterKit — tas ir instrumentu komplekts, kuri palīdzēs Jums strādāt ar savu iekšējo stāvokli. Tēvsmāmiņa un draugi, filmas un grāmatas, mūsu personīgā pieredze – tas viss veido mūsu pārliecības un priekšstatus. Ja Jūs izjūtat stipras emocijas – priekšstati vai bailes īpaši stipri iegaumējas. Tie ierakstās kā vadlīnijas darbībai.

Pārliecības, priekšstati, bailes, aizvainojumi ietekmē mūsu rīcības, mūsu dzīvi. Katru dienu. Atrodot un izmainot savas pārliecības, Jūs varat izmainīt savas ierastās rīcības un sākt ieraudzīt jaunas iespējas.

MasterKitā ir divas lielas sadaļas – tās ir rīki un video apmācība.

Rīks – tā ir automatizēta programma, kura atļauj cilvēkam patstāvīgi strādāt ar savām pārliecībām (priekšstatiem), bailēm, aizvainojumiem, emocionālām situācijām dzīvē, pašvērtību.

Master Kit pilnā versijā ir 19 rīki. Tostarp ir rīki darbam ar bailēm, aizvainojumiem, personīgām kvalitātēm.

Aplikācijas pamatā – orģināla metodika, kura balstās uz vairākām zinātniski pamatotām, laika gaitā pārbaudītām un efektīvām psiholoģijas pieejām: uzvedības kognitīvo psiholoģiju, nevērtēšanas un sevis pieņemšnas principiem, Ļeva Vigotska iekšējās runas koncepciju.

Gribās brīdināt turpmākos lietotājus. MasterKit – nav glābiņs no visām kaitēm. Bez Jūsu aktīvas dalības un darba ar sevi grūti būs sasniegt panākumus. Nevar vinēt neko neieguldot. Nav iespējams kļūt veselam un laimīgam tikai gaidot brīnumu.

Vladimirs Mendeļējevičs
psihiatrs, psihoterapeits un narkologs, klīniskais psihologs
Jau 17. oktobrī Rīgā notiks lielākais pašizaugsmes festivāls, kur būs iespējams apmeklēt šo meistarklasi. Lai rezervētu vietu, izmanto šo saiti: https://festivals.memorywater.lv/session/327 Kopumā festivāla dienā iespējams apmeklēt vairāk nekā 100 meistarklases par dažādām pašizaugsmes tēmām. Festivāls notiks deju studijā Dzirnas 3 stāvos brīvā un uzlādējošā atmosfērā. Festivālam ir sava unikāla web-aplikācija festivals.memorywater.lv, kura ļauj sastādīt savu festivāla dienas grafiku.
Vai pašizaugsme ir Tavas dzīves sastāvdaļa?

Ojārs Dimitrijs Bērics ir apzinātas izaugsmes eksperts, kuram Latvijā ir vislielākā pieredze darbā ar Masterkit metodi.

Lai arī pastāvēja bažas, ka pasākumus kopumā varētu ierobežot, tomēr festivāls #MaināmPasauli notiks, jo šobrīd atļauti pasākumi telpās līdz 500 cilvēkiem. Festivāls tika pārcelts no 21. marta.

REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment