Trending News

Mediji cenšas attaisnot pedofilus

Kādas ir jaunākās tendences “civilizētajā pasaulē”? Pedofili tagad nav perversi, kurus nepieciešams atstāt ārpus sabiedrības. Viņu pievilcība bērniem esot “nekaitīga seksuāla izvēle”.

Valstu valdībām un Holivudas zvaigznēm – viņiem ir savi informācijas tīkli, savi simboli, savi informatori un piegādātāji, savas kameras un pat savas salas, kur viņi satiek savus upurus. Kopumā Amerikā seksuālā tirdzniecība jau sen ir saistīta ne tikai ar sievietēm, bet gan par bērniem (70 procenti no visām verdzības nolaupīšanas vietām – bērni, galvenokārt meitenes).

Saskaņā ar oficiālajiem datiem katru gadu tiek nolaupīti un pēc tam seksuāli vardarbīgi vairāk nekā 1,2 miljoni bērnu. Lielākā daļa no viņiem mirst. Šāda “biznesa” rentabilitāte ir 8,1 miljards USD gadā. Rūpējieties par saviem bērniem.

Pedofilijas normalizēšana ir Deep State mērķis. Pamazām, gandrīz nemanāmi, izmantojot plašsaziņas līdzekļus, plašsaziņas līdzekļu saturu, rotaļlietas, grāmatas, lietas, filmas, mēs popularizējam domu, ka pedofili ir tik īpaši cilvēki, kuriem ir savas izvēles, un mums ir jābūt iecietīgiem pret viņiem.


Daily Mail veica izmeklēšanu un atklāja, ka britu pedofili izmanto tādas interneta platformas kā YouTube, Instagram, Tik tok un Twitter. Tur viņi sevi sauc par “nepilngadīgo mīļotājiem” un mēģina pārklasificēt pedofiliju par nekaitīgu seksuālu ieradumu.

Saskaņā ar izmeklēšanas secinājumiem katru dienu tiek izveidoti simtiem kontu, potenciālos un pieredzējušos ļaunprātīgos lietotājus minot ar saīsinājumu MAPs. “MAPs” – Minor-Attracted Persons – latviski – “Nepilngadīgos interesējošas personas”. Kontu analīze parādīja, ka ziņās aktīvi tiek izmantots saturs, kura mērķis ir normalizēt seksu ar bērniem un izvairīties no vārda “pedofils” stigmatizācijas. Ziņojumā apgalvots, ka anonīmi lietotāji ir izdomājuši arī savu varavīksnes karogu “MAP Pride”, un daži pat uzskata, ka viņus vajadzētu uzskatīt par LGBT kopienas nišas grupu.


Anonīmi lietotāji ir izveidojuši arī tādus saukļus kā “MAPPride” un “# Mapspositive”, kuriem, pēc atbalstītāju domām, pedofilija būtu jāuzrāda kā daļa no sabiedrības tuvināšanas seksuālajai brīvībai. “Seksuāla piesaiste bērniem ir dabiska,” teikts vienā no kontiem. Turklāt The Mail on Sunday izmeklēšana ziņo, ka lielākajai daļai ar pedofiliju saistīto sociālo mediju lapu īpašnieku rīcībā bija iemiesojums ar animāciju filmu vai karikatūru varoņiem, nevis fotogrāfija. Lielākā daļa rakstīja par savām vēlmēm attiecībā uz bērnu grupām vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem.

Pusaudžu vidū ļoti populārā Tik Tok tīkla īpašnieki tiek kritizēti par piekāpšanos pedofiliem, kuri aplikāciju izmanto upuru atrašanai.

Šobrīd ir pieejama plaša informācija, ka pasaules varas elite neticami plaši ir cieši saistīta ar pedofiliju –

Vai daudzi pasaules elites pārstāvji ir vainojami pedofilijā un cilvēku tirdzniecībā?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment