Trending News

Mediji maldina sabiedrību par ASV vēlēšanām

Mediji ne tikai cenzē tos, kuri cenšas uzzināt patiesību par to, kā prezidentam Trampam tika mēģināts nozagt 2020. gada prezidenta vēlēšanas, bet arī tiek izplatīta dezinformācija un atklājas, ka ASV vēlēšanas patiesībā notiek kā trešās pasaules banānu republikā.

Riks Grīns

Bijušais Teksasas štata pārstāvis un Patriotu akadēmijas dibinātājs Riks Grīns dalījās ar savu redzējumu kā noritēja vēlēšanas un kā pēdējā laikā rīkojās plašsaziņas līdzekļi. Būtu svarīgi arī noskaidrot, vai to pieļauj ASV konstitūcija un vai iepriekš ir noticis kāds līdzīgs precedents.

“Daudzos štatos ir pārliecinoši pierādījumi ne tikai par krāpšanu, kas tagad atklājas, bet … faktiski mainot spēles noteikumus, faktiski pārkāpjot likumu. Viņi pārkāpa likumus savos [demokrātu] štatos. ”

“Kad ir tāda kontrole pār plašsaziņas līdzekļiem,” viņš turpināja, “tas būtībā ir kā potēt sevi ar šiem apgalvojumiem, vainojot visā otru pusi. Un viņi to bija darījuši ļoti veiksmīgi.”

Bijušais prezidents Obama pēdējā intervijā raidījumā 60 minutes apsūdzēja prezidentu Trampu par nevēlēšanos pieņemt vēlēšanu iznākumu.

Grīns, kurš nodibināja Patriotu akadēmiju, lai nākotnes politiskajiem līderiem nodrošinātu uz vērtībām balstītu pasaules uzskatu, sacīja, ka Obama un kreisie apsūdz prezidentu Trampu par to, ko viņi paši ir darījuši pēdējos četrus gadus, un ka viņi izmanto marksistu taktiku, lai iznīcinātu prezidentu.


“Viņi uzskata, ka mērķis attaisno līdzekļus. Un tas ir tāpēc, ka nav ticības Dievam, nav ticības morālajām vērtībām.”

Mediju korupcija “agrāk bija daudz smalkāka”, bet tagad viņi ir atklājuši savas kārtis un ir “pamodinājuši daudzus cilvēkus, kuri saprot – ir jāstājas pret šo ļauno ideoloģiju. ”

Vēlēšanu procesam ir jābūt pārredzamam. Ir jāveic kontroles process, un ir jābūt tiesiskās aizsardzības līdzekļiem, ja kaut kas tāds tiek pārkāpts,” viņš teica.

“Mediji neatspoguļo prezidenta Trampa viedokli un teikto. “Jautājums ir par tiesiskumu un par mūsu ticību vēlēšanu procesam. Es ceru, ka viņi spēj tālredzīgi saprast notiekošo. Ja pēc pārskaitīšanas procesa uzvarētu Baidens, un tas saņemtu visvairāk vēlētāju balsis, tad es zinu, ka Tramps piekāptos.”

“Balsu pārskaitīšanas process nodrošina ticību pašām vēlēšanām kā tādām. Ja jūs domājat, ka otra puse nozaga vēlēšanas un nav nekādu tiesisko līdzekļu, un nav iespējas neko pārbaudīt, tad faktiski puse valsts pilsoņu vairs neticēs vēlēšanu sistēmai un tas patiesībā ir bīstami ASV nākotnei. ”

Vēsturē ir vairāki piemēri, kad ASV elektoru kolēģija jau iepriekš sarežģītās situācijas iepriekš pat izvēlējās prezidentu un izskaidroja, ka valsts dibinātāji ir paredzējuši nepieciešamos rīkus, lai atrisinātu arī esošo situāciju.

Visu interviju ar Riku Grīnu skatieties šeit –

Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment