Trending News

Mediķi bez dabiskās imunitātes?

Plāndēmijas galvenais absurds – kāpēc tiek atlaisti mediķi ar dabīgo imunitāti un vietā pieņem toksiski – šļurinātos? Tam nav racionāla un zinātniska izskaidrojuma. Bet ir kaut kas cits.

Daudzas dīvainas un absurdas lietas ir paspējušas notikt šajā laikā, kopš pasauli pārņēmis kovidšovs. Bet pati dīvainākā ir dabiskās imunitātes apšaubīšana tiem, kas ir izslimojuši kaut ko – tai skaitā šo te brīnumvīrusu. Tas nozīmē apšaubīt to, ko cilvēce ir zinājusi un kas ir strādājis tūkstošiem gadu – tas nav tikai kaut kāds modernās medicīnas koncepts.

Vēl Atēnu epidēmijas laikā 430 gadus pirms mūsu ēras tā laika vēsturnieks Thucydides rakstīja sekojošo:

Un tie bija viņi, kas atkopušies no slimības, kas ar lielāko līdzjūtību aprūpēja slimos un mirstošos – viņi, kas to bija iepazinuši un vairs nebaidījās par sevi, jo zināja, ka slimība nekad neuzbrūk divreiz, vismaz tā vairs nevar būt nāvējoša.

Tiek pieņemts, ka toreiz tā varēja būt tīfa epidēmija, kas izpostīja Atēnas toreiz. Tā ir pirmā zināmā tāda apjoma epidēmija.

Un mēs esam dzīvojuši ar šiem korona vīrusiem vismaz simts gadus un līdz ar to mums pilnīgi noteikti dabiska imunitāte pret tiem. Un ja šāds vīruss vai slimības izraisītājs vispār eksistē, tad mums noteikti ir arī dabiskā imunitāte pret to, jo arī šajā gadījumā reinfekcijas oficiālā statistika ir niecīga.

Jebkura vīrusa gadījumā dabiskā imunitāte ir labāka, kā mākslīgā švakcīna un arī šeit ir tāpat. To arī apliecina nesen iznākušais pētījums, kurā demonstrēts, ka tiem ar švakcīnu ir 27 reizes lielākas iespējas dabūt simptomātisku slimību. Lielajās slimnīcās ir tāda profesija, kā vietējais epidemiologs – arī mums ir tāds dienests un Stradiņos tā vadītājs ir tas pats mūžam drūmais Uga Dumpis. Viņu uzdevums ir tieši uzraudzīt to, vai pacienti nesaslimst tieši slimnīcās. Tieši šeit noteikti būtu atrodama ļoti būtiska statistika, ja tāda vispār ir pie mums un visur citur pasaulē, cik daudz vispār cilvēku reāli ar kaut ko saslimst tieši pašās slimnīcās un tad dabū feik testu, kas apliecina to, ka tas ir kovids?

Lai cīnītos ar šo un ļoti nozīmīgo faktoru, slimnīcas izmanto dažādas metodes, protams, tā ir darbinieku nemitīga higiēna un bieži vien pirms operācijām pacientiem izmanto, piemēram, pneimokoku vakcīnu, īpaši vecākiem ļaudīm. Tieši viņi sastāda arī lielāko mirstības statistiku šobrīd no tā saucamā kovid un tieši slimnīcās. Kā tad slimnīcām vajadzētu rīkoties, lai maksimāli kontrolētu šīs saslimšanas tieši savās telpās? Protams, tie ir standarta pasākumi, kā vienu pacientu atdalīšana no citiem un darbinieku sūtīšana uz slimības lapām, ja viņiem ir kādas slimības simptomi.

 Tas būtu skaidrs, bet saskaņā ar īstu zinātni tur strādāt vajadzētu tieši tiem, kam ir visspēcīgākā imunitāte pret slimībām un šo pašu kovid. Tas nozīmē, ka slimnīcām un aprūpes namiem vajadzētu intensīvi meklēt un algot tieši aprūpes speciālistus, kuri tur strādājot visu šo laiku vai nu ir pārslimojuši, vai vispār nav saslimuši ar šo briesmīgo vīrusu.

Tas taču ir loģiski un izriet no visa cilvēcei zināmā par slimībām un imunitāti. Ja reiz pusotru gadu personāls ir normāli strādājis un spējis tikt galā ar šiem pacientiem, tad gluži loģiski, ka viņiem acīmredzot ir vislabākā aizsardzība. Un tieši tā, kā tas bija vēl Atēnās, visvārgākos aprūpēt vajadzētu tieši tiem, kam šī dabiskā imunitāte ir iegūta saskarsmē ar attiecīgiem slimniekiem.

Bet paskatieties, kas notiek šobrīd visā pasaulē – tā vietā, lai slimnīcas izmisīgi konkurētu savā starpā, lai atrastu un apmaksātu šādus darbiniekus, viņi dara kaut ko prātam neaptveramu. Viņi tādus atlaiž no darba un vietā pieņem tos, kam ir mākslīgā un daudz vājākā imunitāte, ja tāda vispār ir – tāda, kas regulāri jāiešpricē un kas vispār grauj organisma dabiskās spējas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Līdz ar to, pēkšņi tiek atmesta dabiskās imunitātes vajadzība un doktrīna kā tāda, bet vietā nāk piespiedu organisma novājināšana. Tas ir pilnīgā pretrunā ar zinātni, veselo saprātu un Dabu – tad paliek jautājums, kāpēc tā notiek?

Šeit atbilde var būt tikai viena – tas tiek darīts apzināti, lai palielinātu infekcijas riskus, saslimušo un mirušo skaitu un iznīcinātu organisma spējas pretoties īstām slimībām vai vēl kādam nākamam ‘mutantam’  ko izgudros vai kas radīsies no šīm injekcijām.

Kā ir iespējams ticēt šai sistēmai, kas aicina ticēt ‘zinātnei’ bet ar savu darbību skaidri parāda, ka rīkojas pilnīgi antizinātniski?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment