Tuesday, August 11, 2020
Trending News

Mels Gibsons: Holivudas elitei mazu bērnu asinis ir kā valūta

Holivudas elite ir “cilvēces ienaidnieks, kas pastāvīgi pārkāpj mūsu intereses” un “katru Dieva zināmo tabū, tostarp bērnu svētumu” – Mels Meibsons sacīja Londonā jau 2017. gadā, kur viņš reklamē savu lomu ‘Tētis mājās 2’. Tā ir viņa spilgtākā loma daudzu gadu laikā. Holivudas studijas ir “sasūkušās nevainīgu bērnu asinis”, Mels Gibsons apgalvo, ka –

bērnu asinis Holivudā ir tik populāras, ka tās pamatā darbojas kā sava veida valūta

“Tas ir atklāts noslēpums Holivudā. Šiem cilvēkiem ir savas reliģiskās un garīgās mācības, kā arī savs sociālais un morālais ietvars. Viņiem ir savi svētie teksti – viņi ir slimi, ticiet man, un viņi nevarētu būt lielākā pretrunā par to, ko nozīmē Amerika.”

Mels Gibsons piektdien parādījās Grehema Nortona šovā BBC, un pēc viņa uzstāšanās šokēja viesus aizkulisēs (backstage) atklājot Holivudas elites patieso seju.

Skaidrodams, ka pēdējos desmit gadus viņš pavadīja, ‘strādājot pie idejām, ārpus Holivudas sistēmas’, pēc tam, kad viņu 2006. gadā Holivuda iekļāva melnajā sarakstā, par to ka viņš atklāti dalās ar savu viedokli par nozari un pasauli, kas ir pretrunā ar liberālo ortodoksiju, Gibsons sacīja –

Es nezinu, kā to jums saudzīgi pastāstīt … Holivuda ir institucionalizēta pedofilija.

“Viņi ļaunprātīgi izmanto bērnus.”

“Viņi katru gadu patērē milzīgu daudzumu bērnu. Viņu garīgā pārliecība, ja to tā varētu saukt, tas vedina viņus novākt bērnu enerģiju. Viņi tā ir kā enerģijas deva, un viņi no tā dzīvo,” sacīja Hacksaw Ridge direktors.

“Ko es ar to domāju? Šī nav kaut kāda mākslinieciska abstrakcija. Viņi notecina bērnu asinis. Viņi ēd viņu miesu.

Viņi tic, ka tas viņiem dod dzīvības spēku. Ja bērns pirms nāves cietis gan fiziski, gan psihiski, viņi tic, ka tas viņiem dod papildu dzīvības spēku.

“Lielākajai daļai no mums ir radošs un mīlošs spēks, kas mūs ved caur dzīvi. Šiem cilvēkiem tāda nav. Viņiem tas ir pretēji.”

Pēc Mela Gibsona teiktā, kurš 30 gadus ir pavadījis Holivudas sistēmā un ārpus tās, industrijas elite “dzīvo uz sāpēm, traumām, stresa, ļaunprātīgas izmantošanas un ciešanām”.

Holivuda ir sasmērēta nevainīgu bērnu asinīs. Ilgu laiku visas norādes uz pedofiliju un kanibālismu bija simboliskas vai visaptverošas. Bet mani personīgi iepazīstināja ar praksi 2000. gadu sākumā. Es varu par to runāt tagad, jo šie cilvēki, izpildītāji, viņi ir miruši.

“Seksuāli izmantotā zīdaiņa asinis tiek uzskatītas par ļoti ‘bagātinošām’ un tām ir augsta cena. Naudas mainošās rokas, palīdzības piedāvāšana – jums nav ne mazākās nojausmas. Zīdaiņi ir valūta ar augstu funkcionēšanas spēju. Zīdaiņi ir viņu augstākās kvalitātes kaviārs, kokaīns, dimants, steiks, augstākās kvalitātes zīmols.”

Bērnu asinis, kuras elites pārstāvji lieto kā narkotiku sauc par adrenohromu. Mēs jau iepriekš rakstījām detalizētāk par šo pasaules traģēdiju, kas tagad nāk gaismā. Lūk slavenā raidījuma vadītāja Ellen. Adrenohroms tiek uzskatīts arī par jaunības eliksīru, kas palīdz nenovecot. Šobrīd – vīrusa laikā daudzi adrenohroma piegādes kanāli ir atmaskoti un sagrauti un slavenības vairs to nespēj saņemt līdzšinējā kārtībā.

Jāpiemin, ka tieši Ellen Show studija ļoti atgādināja pedofilijā apsūdzētā Džefrija Epšteina sātanistu templi –

Par Epšteinu rakstījām, kad analizējām patiesos cēloņus, kādēļ Britu karaļnama princis Andrew nesen aizgāja no karaliskās dzīves.

Epšteina templis augstāk un Ellen Show studija zemāk

Ellen ļoti atkīvi aizstāv Bilu Geitsu un viņa idejas, pēdējo interviju skatiet šeit.

Bet, pēc Gibsona domām, adrenohroms nav ar perversijas garšu, tā ir iecienīta elites pārstāvju vidū, kuriem ir apnikuši standarta grēki.

“Tas nav nekas jauns. Iedziļinoties, jūs redzēsiet, ka tā ir metafiziska, alķīmiska parādība, un jūs to varat atrast vēstures aizkulisēs visos tumšajos laikmetos.”

Tā ir tumša, daudzdimensionāla, okultisma māksla un prakse, ko pēdējos pāris simtos gadu slepenās biedrības izmantojušas sociālajai programmēšanai un prāta kontrolei, un to mūsu laikmetā Amerikā ir iecēlusi Holivuda.

Mels Gibsons saka, ka seksuālās vardarbības skandāls Holivudā saasināsies, apgalvojot, ka šīs pilsētas pedofiliem “vairs nav kur slēpties”.

‘Newstalk.com’ ziņo: Gibsons sacīja, ka viņš cer, ka būs pozitīvs iznākums, tiem kas ir pieredzējuši seksuālu uzmākšanos vai uzbrukumu, kuri pašlaik nāk publiski par savām pieredzēm, sakot –

Es domāju, ka šobrīd ļoti daudz gaismas iespīd daudzās tumšās vietās – un tas ir pamatoti.

“Tas savā ziņā ir traģiski, jo daudziem trūcīgākiem upuriem tas ir jāpārdzīvo. [Tas ir] viņus moca- taču viņi no tā atbrīvosies, atkārtoti papētot, kas bija noticis.”

Iepriekš rakstījām arī par slaveno zviedru dziedātāju Aviči, kurš pēc sava šokējošā pedofiliju atmaskojošā videoklipa tika nogalināts mīklainos apstākļos.

Gibsons atgriezies

Gibsona karjera apstājās 2006. gadā, kad viņu arestēja par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kur viņa aresta laikā viņš tika uzfilmēts sakot antisemītiskas piezīmes.

Pēc nepilnas desmit gadu ilgas pazušanas no ekrāniem Gibsons pēdējos gados ir pakāpeniski atgriezies – viņa kulminācija bija vairākas Oskara nominācijas, tostarp Labākā filma un Labākais režisors.

Komentējot savu atgriešanos, viņš teica: “Jūs vienkārši nepārstājiet elpot.”

Avoti: https://steemit.com https://newspunch.com

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment