Trending News

Mičiganas pasta darbinieks apgalvo, ka priekšnieks licis pārlīmēt datumus novēloti saņemtiem vēlēšanu biļeteniem

Mičigana, 2020. gada 5. novembris – Mičiganas pasta pakalpojumu sniedzējs ir paziņojis, ka novēloti saņemtos vēlēšanu biļetenu kolēģi likuši pārmarķēt un nosūtījuši ar derīgiem datumiem vēlēšanu iecirknim.

Pētniecisko žurnālistu grupa Project Veritas ir publicējusi video, kurā viņi intervēja USPS darbinieku Traversitijā, Mičiganas štatā.

Runājot ar kodēšanas palīdzību, lai saglabātu anonimitāti, USPS darbinieks paskaidroja, kā “viņa vadītājs šeit esošajā darba vietā norādīja pasta pārvadātājiem, ka visas jaunās vēlēšanu aploksnes ir jānodala atkritumu tvertnēs, lai pasta ierēdņi varētu krāpnieciski tos ar roku zīmogot, kā saņemti 3. novembrī. . ”

Neskatoties uz Mičiganas likumu, kas nosaka, ka biļeteni jāsaņem līdz vēlēšanu dienas plkst. 20:00, lai tos saskaitītu, vadītājs Džonatans Klarks uzdeva darbiniekiem: “savākt visus biļetenus, kurus atrodam pastkastēs, savākšanas kastēs utt. izejošo pastu, dienas beigās tos atdaliet, lai viņi varētu tos apzīmogot ar iepriekšējās dienas datumu. Šodien skaidrībai ir 4. novembris. ”

Avots piebilda, ka kolēģis viņu informēja, ka pasta vadītājs citā birojā rīkojas tāpat.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

USPS darbiniekiem tika lūgts pēc tam nosūtīt jaunizveidotos biļetenus “caur ekspress sistēmu, lai kurp viņiem būtu jādodas”.

Aptaujājot trauksmes cēlēju, Project Veritas žurnālists Džeimss O’Keefe jautāja, kāpēc viņš atklāja ziņas, uz ko avots atbildēja: “Tā ir krāpšana. Man tas nepatīk. Tā ir kliedzoša korupcija. Un, zinot pasta politisko noslieci, tas nešķita gluži pareizi. “

Viņš mudināja citus USPS darbiniekus ziņot par kaut ko līdzīgu, brīdinot, ka tiek apdraudēta valsts integritāte: “Kā mums vajadzētu būt kaut kādai integritātei šajā valstī, ja mēs vienkārši pieļaujam tādas nelikumības?”

Vēlāk ar O’Keefe sazinājās USPS ģenerālinspektors, lai paziņotu, ka birojs “vērtē, vai veikt izmeklēšanu”.

Mičigana ir cīņas par Balto namu centrā, pēc tam, kad naktī uz otrdienu pēkšņi tika pievienotas tūkstošiem vēlēšanu zīmes par labu Baidenam.

Daily Caller reportieris sazinājās ar Mičiganas štata departamentu par pārkāpumu un viņam teica: “Mēs nevaram spekulēt”.

Videoklipi, kas parādās tiešsaistē, dokumentē vēl vienu neparastu darbību saistībā ar balsu skaitīšanu štatā, jo oficiālie novērotāji pat tika izslēgti no telpas, kad tika skaitīti biļeteni. Filmētajos materiālos bija arī redzams, ka logi tika bloķēti, lai apgrūtinātu novērošanu.

Tikmēr vēlēšanu novērotājs nofilmēja aizdomīgas darbības Detroitā, novērojot darbiniekus, kuri, iespējams, ienesa biļetenus, lai tos saskaitītu pēc pārtraukuma.

Prezidents Tramps tvītoja par Mičiganā notiekošo, nosaucot to par “ĻOTI dīvainu”.

Vakar vakarā Trampa kampaņa paziņoja par uzvaru Mičiganā, kā arī Pensilvānijā, Ziemeļkarolīnā un Džordžijas štatā, vienlaikus iesniedzot prasību Mičiganā, lai nepieļautu balsu skaitīšanu, līdz kampaņas pārstāvji varēs novērot procesu, lai garantētu tā autentiskumu. Šobrīd Mičiganā par uzvarētāju ir atzīts Baidens.

Kampaņas pārstāvji arī pieprasīja “pārskatīt tos biļetenus, kas tika atvērti un saskaitīti, kamēr mums nebija iespējas piekļūt”.

Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment