Trending News

Microsoft WO/2020/060606 patents čipam, kurš pats ieskaita naudu, ja esi paklausīgs

Patenta būtība ir tāda – ja cilvēks, piemēram, būs vakcinējies viņš saņems bonusa naudu, ja nebūs nesaņems. Vai ja cilvēks uzvedīsies nepiemēroti jaunajai tehnokrātiskajai realitātei viņš nesaņems naudu, bet ja būs paklausīgs, tad saņems. To izmērīs, analizējot smadzeņu viļņus ar augsti tehnoloģiskiem sensoriem.

Tehniskā valodā kopsavilkumā viltus filantropa Geitsa uzņēmums norāda, ka tas ir paredzēts: Cilvēka ķermeņa darbību, kas saistīta ar lietotājam sniegtu uzdevumu, ko var izmantot kriptovalūtas ieguves procesā. Serveris var sniegt uzdevumu lietotāja ierīcei, kas komunicē ar serveri. Sensors, kas komunikācijā savienots vai ietverts lietotāja ierīcē, var izprast lietotāja ķermeņa darbību. Datus par ķermeņa aktivitāti var ģenerēt, pamatojoties uz lietotāja uztverto ķermeņa darbību. Kriptovalūtas sistēma, kas ir savienota ar lietotāja ierīci, var pārbaudīt, vai ķermeņa aktivitātes dati atbilst vienam vai vairākiem kriptovalūtas sistēmas noteiktajiem nosacījumiem, un piešķirt kriptovalūtu lietotājam, kura dati par ķermeņa darbību ir pārbaudīti.

Saskaņā ar patentscope.wipo.int sniegto informāciju ‘Microsoft Technology Licensing LLC’ ir publicējis patentu numuru WO/2020/060606 26.03.2020 saskaņā ar starptautisko lietojumprogrammu Nr. PCT/US2019/038084.

– Jā tiešām paliks sliktāk, es iešu protestēt ielās.
-Aizver muti, Nr. 8492!

Screenrant.com: “Microsoft jaunais patents ir saistīts ar kriptovalūtu. Patents ļauj izveidot ierīci, kas seko cilvēka fiziskajai aktivitātei vai reakcijai uz noteiktiem uzdevumiem, izmantojot dažādus sensorus, un rada kriptovalūtu. Turklāt tas patentē tīklu, kas var dot īpašus norādījumus cilvēkiem, kuri ir injicēti ar ierīci.

Faktiski jāsecina, ka tā ir atklāta cilvēku čipošana un padarīšana par digitāli kontrolējamiem vergiem. Lai šo realizētu svarīgu loma ir 5G tīklam, kas ļauj savienoties ar mikro-raidītājiem, kuriem ir paredzēts atrasties cilvēka ķermenī. Zīmīgi arī, ka šī patenta numurs ir 060606 jeb 666, atmetot nulles.

Patents ir intelektuālā īpašuma veids: tā ir valsts iestāde vai license, kas uz noteiktu laiku piešķir tiesības vai īpašumtiesības, it īpaši tiesības izslēgt citus no izgudrojuma izgatavošanas, izmantošanas vai pārdošanas.

Saskaņā ar ‘YouTube Blogger Dollar Vigilante’ teikto, patents piešķirs Bilam Geitsam “Microsoft” atļauju mikrosčipot cilvēkus ar “nezvēra 666” zīmi, kā pareģots Bībelē.

Microsoft vēlas pārvērst dzīvus cilvēkus par kriptovalūtas minoritātēm un maksāt, pamatojoties uz jūsu rīcību. Patents nav skaidrs par to, vai tehnoloģija tiks izmantota implantējamā veidā vai kā valkājama tehnoloģija, vai kā abas.

Krievijas režisors Ņikita Mihalkovs uzskata, ka miljardieris Bils Geitss, iespējams, meklē iespēju ar mikročipiem implantēt cilvēci, slēpjot to kā vakcināciju, cenšoties kontrolēt cilvēkus un galu galā “atrisināt” viltus pārapdzīvotības problēmu.

Šo raidījumu piektdien rādīja televīzijas kanāls ‘Rossiya 24’, bet pēc tam to klusi atcēla no sava grafika un neatkārtoja – to Mihalkovs uzskata par “cenzūru”.

Mihalkovs apgalvo, ka pašā patenta nosaukumā tam ir okulta nozīme, apsūdzot Geitsu par to, ka viņš patiesībā cenšas implantēt cilvēkus ar mikročipiem, lai tos kontrolētu, un piestiprināt to savai vakcinācijas programmai.

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?

Tehniskā informācija no patenta –

“Daži šīs informācijas atklāšanas piemēri var izmantot cilvēka ķermeņa aktivitāti, kas saistītas ar lietotājam sniegtu uzdevumu, kā risinājumu “ieguves” izaicinājumiem kriptovalūtas sistēmās.”

“Piemēram, var izmērīt smadzeņu vilni vai ķermeņa siltumu, ko izstaro lietotājs, kad lietotājs veic informācijas vai pakalpojumu sniedzēja sniegtu uzdevumu, piemēram, skatās sludinājumu vai izmanto noteiktus interneta pakalpojumus. Tā vietā, lai veiktu apjomīgu aprēķināšanas darbu, kas prasa dažas parastās kriptovalūtas sistēmas, dati, kas ģenerēti, pamatojoties uz lietotāja ķermeņa darbību, var būt darba pierādījums, un tāpēc lietotājs neapzināti var atrisināt sarežģītu aprēķinu problēmu. Attiecīgi, daži šīs publikācijas piemēri var samazināt ieguves procesa skaitļošanas enerģiju, kā arī padarīt ieguves procesu ātrāku. ”

“Datu nesēja sistēmas, metodes un aparatūras aspekti šeit ir paredzēti kriptovalūtas sistēmai, kas izmanto cilvēka ķermeņa darbības datus. Saskaņā ar dažādām pašreizējās informācijas ieguvēm serveris var nodrošināt uzdevumu lietotāja ierīcei, kas ir komunikatīvi saistīts ar serveri. Sensors, kas ir komunikatīvi savienots ar lietotāja ierīci vai iekļauts tajā, var sajust lietotāja ķermeņa aktivitāti. Ķermeņa aktivitātes datus var ģenerēt, pamatojoties uz lietotāja apzināto ķermeņa aktivitāti. Kriptovalūtas sistēma, kas ir komunikatīvi saistīta ar lietotāja ierīci, var pārbaudīt, vai pamatdarbības dati atbilst vienam vai vairākiem kriptovalūtas sistēmas noteiktiem nosacījumiem, un piešķirt kriptovalūtu lietotājam, kura pamatdarbības dati ir pārbaudīti.”

Avoti – https://www.thegrapevine.co.ug https://www.rt.com https://www.the-blockchain.com

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment