Trending News

Mikro trombi pēc injekcijas – nopirktie mediji klusē

Charles Hoffe ir ārsts, kurš mierīgi strādāja savā profesijā 28 gadus. Viņa darba vieta atrodas Britu Kolumbijas mazpilsētā Lytton, Kanādā.

Pēc tam kad viņš personiski tika ievadījis 900 Moderna injekcijas saviem pacientiem, viņš pats arī sacēla trauksmi par to, ka tas izraisa ļoti nopietnas veselības problēmas, kuras viņš pats arī novērojis. Tai skaitā arī nāves gadījumus. Pats viņš nav potējies.

Trauksmes celšanas rezultātā notika tas, kas parasti šodien arī notiek – vietējās medicīnas autoritātes pieprasīja viņam apklust. Taču drosmīgais ārsts tam nepakļāvās un sniedza interviju Lauras Tomsones šovam, kurā atklāja to, ko redz savā darbā. Par šo brīdinājumu viņš saņēma tālākās sankcijas – atlaišanu no darba un līdz ar to ienākumu samazinājumu uz pusi.

Tomēr pagājušā nedēļā viņš atkal sniedza interviju tam pašam šovam un turpināja stāstīt par notiekošo attiecībā uz eksperimentālajām substancēm. Hoffe ir viens no šodienas drosmīgajiem ļaudīm, kuri nebaidās runāt, riskējot ar visu – savu reputāciju, darba vietu un ienākumiem no tās. Savā pēdējā intervijā viņš pavēsta to, ka asins trombi, kuri saskaņā ar Farmas atzinumu esot ļoti reti, patiesībā notiek regulāri un to viņš redz uz saviem pacientiem pēc potēšanas.

Tas, par ko runā lielie mediji, ir tikai lieli trombi, kuri jau izraisa attiecīgas sekas un ir fiksējami ar skaneriem. Taču viņi nerunā par mikroskopiskajiem trombiem, kurus vēl nevar ieraudzīt ar šīm metodēm, bet tos var atrast tikai ar D –dimer testa palīdzību. Šādu testu viņš lietoja, lai pārbaudītu savus pacientus un viņš apagalvo, ka 62% gadījumu ir atklājis šādus trombus to agrīnajā stadijā tiem, kuri saņēmuši mRNS potes.

Šie cilvēki ir neatgriezeniski sakropļoti un viņi vairs nevarēs darīt to, ko līdz šim – saka Hoffe.

Viņiem nav ne jausmas, ka eksistē šie mikroskopiskie trombi. Visvairāk satrauc tas, ka cilvēkam ir noteikti organisma apgabali, kas nespēj atjaunoties, kā smadzenes, mugurkauls, sirds un plaušas. Ja tur parādās šādi bojājumi, tad tie tur arī paliek.

Šīs injekcijas izraisa milzīgus bojājumus un sliktākais tikai priekšā – tā Hoffe.

Viņš nav vienīgais ārsts, kas ceļ trauksmi par šo jautājumu. Varbūt tas kaut ko sāk ietekmēt vismaz Kanādā, jo tur eksistē oficiālas nostājas ārstu grupa, kura tomēr atzīst, ka nopietni bojājumi no šīm injekcijām pastāv un kaut kas ir jādara, lai ar to strādātu. Līdz šim gan vienīgā darbība, ko veic lielās aģentūras, kā FDA, ir tikai kārtējā brīdinājuma par blaknēm pievienošana pie injekcijas. Vai kādreiz pienāks brīdis, kad šo brīdinājumu būs tik daudz, ka tie vairs neatbilst ‘drošas vakcīnas’ statusam, kas atsver riskus?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Varbūt līdz tam laikam viņi cer sapotēt visus pēc sava plāna, un tieši tāpēc ir šī drausmīgā steiga un spiediens to izdarīt. Jo kādā brīdī problēmas pēc šīm potēm būs tik masveidīgas, ka nekāda cenzūŗa to vairs nespēs dzēst.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment