Trending News

Miljons eiro tam, kurš atradīs Covid-19 pamatā esošā vīrusa izolātu

2021. gada 17. aprīlī / MaināmPasauli

Vācu mācītājs, žurnālists un miljonārs savu gada sākumā izteikto piedāvājumu — 225 000 eiro — palielinājis līdz 1 miljonam eiro. Tāda ir solītā atlīdzība jebkuram, kas iesniegs korekti izolētu SARS-CoV-2 vīrusa paraugu. Aizvien vēl nevienam tas nav izdevies. Latvijas zinātnieki — uz priekšu! Vai arī labāk tūlīt pasludināsiet, ka sacelta brēka vien ap ļoti mazu vilnu — parasto A tipa gripu?

Visā pasaulē radīti pētījumi un atskaites par “briesmīgo”, Covid-19 slimību izraisošo vīrusu, taču ne visi uzskata par pietiekami pierādītu, ka nāves gadījumus, ko tam piedēvē, tiešām izraisa kāds īpašs Covid-19 slimību izraisošs vīruss. Par to jau plašāk rakstījām uz ‘pandēmijas gada jubileju’ šā gada februārī.

Jau vairākās iniciatīvās piedāvātas naudas balvas tam, kurš izolēs vīrusu no cilvēka, kas it kā ar to ir inficēts. Piedāvātās balvas vērtības rekordu pārspēj mācītāja un žurnālista Samuēla Ekerta (Samuel Eckert) komanda, iniciatīvas vietnē tīmeklī tagad piedāvājot jau “1 miljonu eiro par zinātnisko pierādījumu, ka eksistē šāds koronavīruss, ieskaitot dokumentētus kontroles eksperimentus visos pierādīšanas gaitas posmos.”

Pierādīt Covid-19 eksistenci Ekerta izpratnē nozīmē izolēt Covid-19 izraisošo vīrusu saskaņā ar Koha postulātiem. Līdz šim vēl nevienam tas nav izdevies.

Jautājumu ir aizvien vairāk nekā atbilžu. To gūzmu nupat papildināja apsūdzība par krāpšanu lielos apmēros, ko pret ASV Slimību profilakses un kontroles centru (CDC) iesniedza klīniskais zinātnieks un imunologs-virusologs Dienvidkalifornijas laboratorijā Dr. Dereks Knauss (Derek Knauss) un viņa kolēģi no 7 universitātēm.

Pārbaudot 1500 cilvēku paraugus, kam bijis pozitīvs Covid-19 tests [un slimības simptomi], zinātnieki nevienā no tiem nav atraduši SARS-CoV-2 vīrusu, bet gan tikai lielākoties A tipa gripu un mazākā mērā B tipa gripu. Šis rezultāts precīzi atbilst citu zinātnieku iepriekš veiktiem pētījumiem.

Pats CDC jau savulaik neuzkrītoši atzina, ka viņu rīcībā nav korekti izolēta vīrusa. Kad runa ir par to, ka kāds atradis kādas vīrusa RNS sekvences, tās aizvien ir 37 līdz 40 pamatsegmentu garumā. Tas NAV VĪRUSS. Vīrusa genomam ir 30 000 līdz 40 000 pamatsegmentu.

Līdz pat šodienai ir neiespējams parādīt, ka ir tāds SARS-CoV-2, kas izraisa slimību, ko sauc par Covid-19.

Nav nekāds brīnums, ka pasaules lielākā biotehnoloģiju kompānija, Ķīnas BGI, nesen laidusi klajā jaunu testu, kas vienlaikus testē uz A un B tipa gripas (influenza) vīrusiem UN uz koronavīrusiem, pie kuriem pieder gan parastu “saaukstēšanos” izraisoši, gan arī smagākais SARS-CoV vīruss, ko atklāja 2003. gadā. Gan jau ņēmuši vērā nu jau pierādīto faktu, ka PCR tests nespēj pierādīt inficēšanās faktu ne ar vienu vīrusu, bet ne tikai —

BGI uzsver, ka abu [vīrusu veidu izraisītās] slimības ir tik grūti atšķirt vienu no otras, ka tāpēc uztaisījuši vienu testu abām.

Varbūt tiešām NAV nekādas atšķirības, “Covid” ir tikai cits nosaukums ‘vecajiem, labajiem’ gripas un saaukstēšanās vīrusiem, un tas viss ir tikai kārtējais marketinga triks..?

Pateicoties valdības kontrolētai plašsaziņas līdzekļu diennakts baiļu propagandai visā pasaulē, vairums cilvēku tiešām tic, ka pastāv dzīvību apdraudošs vīruss, kas cilvēkus saslimdina daudz ātrāk un smagāk nekā sezonālā gripa. Taču pat pēdējais apgalvojums nav patiess. Atceramies taču paši! Es, piemēram, pilnīgi noteikti pirms gadiem diviem, trim vēl brīnījos, ka tik daudz dzird par smagām komplikācijām un tieši par plaušu karsoni pēc inficēšanās ar gripu! Izrādās, ka rietumu pasaulē jau vairākus gadus A tipa gripa ir galvenais cēlonis mirstībai no plaušu karsoņa.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču aizsūtiet cilvēkus kā ‘smagus Covid slimniekus’ uz dažām intensīvās aprūpes nodaļām, lieciet tos novērot ar videokamerām, apmāciet dakterus, lai runā tikai par vissmagākajiem gadījumiem, un jums būs gatava “TV pandēmija”.

Tagad gan pat oficiālie skaitļi sāk liecināt, ka pēc gripas sezonas vairs nekādas neparastas saslimstības nav, un sabiedrībai būtu jāatgriežas ierastajā dzīves režīmā un steigšus jācenšas glābt to, ko valdību noteikumi pa šo laiku paspējuši sagraut. Tā arī notiktu, ja galvenais visā šajā stāstā būtu vīruss un sabiedrības veselība.

Taču, kā mēs nu jau labi jau zinām, visa šī rūpīgi izstrādātā plāna mērķis taču bija viņu ‘Lielais Restarts’.

Bija.

L. Tjuniņa

Avoti: https://greatreject.org/laboratories-cant-find-covid-19-in-positive-tests/

https://m.thebl.com/us-news/millionaire-offers-1-2-m-reward-to-anyone-providing-an-isolated-sample-of-the-covid-19-virus.html

Titulbildes avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment