Trending News

Mirstības statistika pēdējos 40 gados 40 valstīs

Plašs statistikas apskats par kopējo mirstību vairākās valstīs. Šeit nav ņemti vērā nāves cēloņi, bet tikai kopīgā mirstība no visiem cēloņiem. Tādā veidā iespējams spriest par reālo Covid-19 ietekmi, jo valstu statistika bieži ir sagrozīta. Arī Latvijā visu vasaru ziņoja, ka mirstība sasniegusi jau 30, tad 40 cilvēkus, lai arī faktiski septembrī kļuva skaidrs, ka tā ir atņēmusi dzīvību tikai 14 cilvēkiem (līdz 30.jūn.). Salīdzinājumam no citām slimībām nomirst katru dienu daudzas reizes vairāk cilvēku nekā no uzpūstā Covid-19, ar ko biedē mediji.

Latvijā kopumā mirstība 2020.gadā ir zemākā pēdējos 10 gados!

Arī ASV nesen noskaidrojās, ka Covid-19 kā vienīgais nāves cēlonis ir bijis tikai 6% t.s. Covid-19 mirušajiem.

Ir valstis, kur ir pieaugusi mirstība, piemēram Itālija, Spānija, Lielbritānija, Nīderlande, Beļģija, ASV, tomēr jāsecina, ka pieaugums ir neliels 3, 5, maksimums 10%. robežās. Lielākajā daļā valstu mirstība nav iespējams mainījusies vai pat ir zemāka.

Tādējādi varam izdarīt secinājumu, ka visa šī vīrusa afēra globāli ir ļoti pārspīlēta un no mirstības viedokļa nav bijusi bīstamāka kā parasta gripas epidēmija. Īpaši jāatzīmē, ka tā saucamajā otrajā vilnī mirstība ir tuvu nullei visās valstīs.

Tabulā atainota mirstība tūkstošos uz miljons iedzīvotājiem.

Zemāk atsauce uz informācijas avotiem –

REKLĀMA

Datu avots:

Data.un.org
Mortality.org

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment