Trending News

Kas ir monetārās sistēmas “reset”?

Šajā video, kuru noskatījušies jau teju 2 miljoni cilvēku visā pasaulē, un kurš jau vienreiz ticis dzēsts no Youtube.com, Katrīna Ostina Fitsa (Catherine Austin Fitts) skaidro šobrīd notiekošā ekonomiskos, sociālos un politiskos mērķus jeb vispasaules kontroles mehānismu caur naudas digitalizēšanu, izsekošanas sistēmām un citiem rīkiem. Izplatiet to, saglabājiet un dalieties!

Katrīna Ostina Fitsa (dzimusi 1950. gada 24. decembrī) ir amerikāņu investīciju baņķiere un bijusī valsts amatpersona, kura Džordža H. W. prezidentūras laikā bija Dillon, Read & Co rīkotājdirektore un Amerikas Savienoto Valstu mājokļu un pilsētu attīstības sekretāra vietniece mājokļu jautājumos. Viņa ir plaši rakstījusi un komentējusi valsts izdevumu tēmu un pierādījusi vairākus plaša mēroga valdības krāpšanas gadījumus.

Šeit neliels ieskats Katrīnas teiktajā:

“Tas, kas notiek, ir monetārās sistēmas pilnīga nomaiņa, kas ir jāievieš, nevienam sabiedrībā to nemanot. Jaunā sistēma ir valūtu sistēmas beigas – tā ir jauna digitālo ‘transakciju sistēma, kas ietvers visu pasaules naudu.

Tas, kā var likt sabiedrībai pieņemt šo jauno sistēmu, kuru citādi neviens negribētu, ir veselības sistēmas krīze. Ja daži cilvēki grib kontrolēt visus, kā to izdarīt? Kā visas aitas iedzīt kautuvē bez viņu pretošanās? Lielisks veids ir neredzamais ienaidnieks – vīruss. Neredzamie ienaidnieki cilvēkos rada bailes un cilvēki meklē palīdzību pie valdībām. Otrs instruments ir sanaidot vienus pret otriem – etnogrupas, iedzīvotājus pret imigrantiem utml. Šīs ir taktikas, kā ieviest bailes sabiedrībā. Mediji šajā procesā spēlē ļoti lielu lomu. Neredzamais vīruss dod iespēju ieviest ļoti stingrus kontroles mehānismus – neļaut cilvēkiem satikties, kontrolēt telefonsarunas, pārnest mācības un darbu, tostarp visu komunikāciju, digitālajā vidē. Ļoti gudri.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Mērķis visam notiekošajam: lai sabiedrība labprātīgi piekristu tādai digitālai transakciju sistēmai, kuras sekas tā pagaidām vēl nesaprot – pilnīga ekonomiska, politiska un uzvedības kontrole 24/7.

Šis ir ekonomiskais karš. 2020.gada laikā globālie miljardieri – top 1% pasaules iedzīvotāju – ievērojami palielināja savus ienākumus par 27%, pārņemot bankrotējošo sektoru naudu.

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?

Visas šīs ieviestās kontroles nav paredzētas vīrusa apturēšanai, bet gan lai pārveidotu visas planētas pārvaldību no demokrātiskas uz tehnokrātisku. Pateicoties maģiskajam vīrusam, visās finansu jomās rodas pamatots attaisnojums tam, ka līdzekļi tikuši pārvirzīti prom no pensiju fondiem, sociālā atbalsta, medicīnas nozarēm.

ŠĪ ir iespēja digitāli identificēt un pilnībā izsekot un kontrolēt cilvēkus. Ja vadībai nepatīk, kā kāds uzvedas, viņu finansiālā darbība tiek apturēta pilnībā.

Šī ir verdzības sistēma. Mēs virzamies no brīvības – runāt, pārvietoties, rīkoties – uz pilnīgas kontroles sitēmu 24/7.

Katrīna nosauc dažādās sfēras, kas visas kopā virza uz transhumānisma sabiedrību.

 • Tehnoloģijas, telekomunikācijas, 5G, Cloud, Smart Grid, AI, datubāzes, 24/7 izsekošana – gan cilvēku, gan robotu
 • Warp Speed satelīti kosmosā.
 • Big Pharma vakcīnas ar apšaubāmu sastāvu un nāvīgām sekām
 • Mediji ar vakcīnu propagandu
 • Centrālā Banka projektē Kriptosistēmu
 • Valdības darbības, kas likvidē privāto uzņemējdarbības sektoru
 • GMO pārtika, kas indē sabiedrību

Visas šīs sistēmas kopā realizē sabiedrībai neredzamu slazdu, no kura mums ir jāpagūst izbēgt.

Katrīna stāsta par Bila Geitsa un globālistu plānoto digitālo identitāti un tā saistību ar sabiedrības pilnīgu politisko, ekonomisko, uzvedības kontroli. Tehnoloģijas dod iespēju realizet pilnīgu kontroli. Verdzība, vēsturiski pierādīts, ir visienesīgākā sistēma. Ja tehnoloģijas to padara par iespējamu, kādēļ mazai traku cilvēku grupai neizmantot šo iespēju? Aizvien pieaugošo iedzīvotāju skaitu pabarot un uzturēt ir dārgi un sarežģīti. Ja misters Globālists grib un var dzīvot 150 gadus, kādēļ neieviest robotus, kas dara lielāko daļu darba, un lielu daļu apgrūtinošās sabiedrības daļas likvidēt?

Jāņem vērā, ka Misters Globālists ĻOTI BAIDĀS NO SABIEDRĪBAS. Tas nozīmē, ka mums ir visas iespējas viņus atmaskot un sodīt.

Šis ir viens no iemesliem, kāpēc ASV demokrāti plāno sabiedrībai “atņemt” ieročus. Bez Covid-19 nebūtu bijis iespējams realizēt ASV vēlēšanu krāpniecību. VIņiem ir ļoti svarīgi tikt vaļā no Trampa. Patreiz ir skaidrs – nav vidusceļa. Vai nu tu ej kopā ar Kultu, vai ar PATIESĪBU. Katram ir jāizdara izvēle.

Tālāk Katrīna stāsta par savu analīzi par protestu vietām ASV, to saistību ar federālās rezerves bankām, konkrētām notikumu vietām, ielām. Viņas atklājumi rāda, ka 34 no 37 banku lokācijām ir notikušas sacelšanās – te ir konkrēta sakarība. Visas ēkas un uzņēmumi, kas tika iznīcināti konkrētās vietās, notikuši ar mērķi tur samazināt nekustamo īpašumu cenas. Tādejādi milzīgu apjomu nekustamo īpašumu var ļoti lēti pārpirkt uz citu nelaimes rēķina. Tādejādi pilsētās var daudz vieglāk ieviest SmartGrid sistēmu, kripto utt.

Misters Globālists grib ieviest robotus visās nozarēs, jo roboti ir izdevīgāki, ērtāki, vieglāk pārvaldāmi. Cilvēks priekš Mistera Globālista ir kā darbaspēks, kā resurss (līdzīgi kā nafta), kā dzīvais inventārs.

Ķīnā jau šobrīd pastāv sociālo kredītu sistēma, kurā cilvēka finansiālās iespējas, iespējas pārvietoties un ceļot balstās uz cilvēku uzvedību. Tā principā ir verdzības sistēma, kurā cilvēkam nav brīvas izvēles.

Mums ir spēks to visu apturēt. Mums jāpārtrauc finansēt šie globālie uzņēmumi, bankas, jāatsakās maksāt nodokļi valdībām, kas mūs krāpj. PIrmais solis ir – saprast, kur šī sistēma virzās, tad apturēt šīs sistēmas veidošanos caur savu finansiālo boikotu. Tālāk mūsu uzdevums ir atbalstīt vietējo pārtikas sistēmu, veidot pašiem savu neatkarīgu tīklu.

MUMS IR SPĒKS TO MAINĪT.

Vai nu tu esi PAR transhumanistu sistēmu vai PAR cilvēcīgo sistēmu. Bet Tev ir jāatrod veids, kā pelnīt naudu pašam un kā iesaistīties sociāli cilvēcīgajā sistēmā. Jāizveido sava KARTE ar visiem “iesaistītajiem” un stingri jāatsakās viņus atbalstīt.

Šī intervija ar Katrīnu aptver pašreizējo situāciju no dažādiem – ekonomiskiem, politiskiem, sociāliem aspektiem. Šī intervija tika uzņemta kā daļa no pilnmetrāžas dokumentālās filmas.

Katrīnas analīze atrodama vietnē:
https://home.solari.com

Pilna filma pēc iznākšanas būs pieejama vietnē https://www.PlanetLockdownFilm.com

Tulkojusi un sagatavojusi Zane Tamane.

05.01.2021.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Viss ir labi līdz tam brīdim, kamēr mainampasauli.news nepiemin trampu.
  Pieminot trampu uzreiz redzams, ka kremļa nauda šeit smako

  janvāris 6, 2021
 • Šeit links izdzēstajam video
  https://youtu.be/mydNvrjy7gY

  janvāris 6, 2021

Leave A Comment