Trending News

mRNS inženierija – arī gripas vakcīnā

Gripa esot pazudusi? It nemaz – Moderna uzsākusi kārtējos eksperimentus ar mRNS tehnoloģiju uz cilvēkiem. Tagad viņi testē gripas injekciju.

Visa planēta kā Farmas eksperiments – neskatoties uz to, ka patreizējās masveida špricēšanas sekas ir sliktākās, kādas novērotas visas vakcīnu vēstures periodā, tās tiek uzskatītas par sekmīgām un tāpēc Farma turpina darboties tālāk – kā nekā sodīt taču par šīm sekām viņus neviens nevar.

Tāpēc viņi ir nolēmuši uzsākt ražot arī citas injekcijas, kas balstās uz šo tehnoloģiju un domātas citām slimībām. Piemēram, gripai. Kaut arī pret gripu tāpat ir pietiekoši daudz dažādu vakcīnu, kuras pret to nepalīdz, bet Farmas kompānijas steidz ieviest tieši šo, mRNS tehnoloģiju.

Moderna turklāt nav pirmā, kas uzsākusi gripas substances testēšanu – šovasar to jau uzsākušas vēl divas Farmas kompānijas, Sanofi un Translate Bio. To pašu plāno darīt arī Pfizer un BioNtech.

Savukārt Moderna viens no bosiem Stephane Bancel paziņoja, ka viņu vīzija ir izveidot kombinēto injekciju, ar kuru varēšot tikt pasargāts no vairākām galvenajām infekciju slimībām. Respektīvi, Modernas plānos ir tāda substance, kas palīdzēšot pret kovid un gripu vienlaicīgi.

Un tā atkal eksperimentos tiek iesaistīti vēl vairāk cilvēku, kamēr jau esošās potes turpina radīt aizvien vairāk blaknes un letālus iznākumus. Jaunās brīnumvakcvīnas nosaukums ir mRNA-1010 un tās klīniskie testi notiek ASV, kuros piedalās 180 cilvēki. Šī tehnoloģija tagad būšot medicīnas nākotne – tā priecājas Farma. Viņus var saprast, jo šī tehnoloģija nemaz neprasa pierādīt kāda vīrusa reālu eksistenci, lai pret to varētu izstrādāt īstu vakcīnu. Šo substanci Moderna izstrādāja 48 stundās, tikko no Ķīnas saņēma ‘atšifrēto genomu’ jeb datora simulāciju.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ja normālā zinātnē līdz šim bija nepieciešams izdalīt, attīrīt, replicēt un kultivēt īstu, dzīvu vīrusu, kas vienlaicīgi bija arī pierādījums tam, ka tāds patogēns vispār eksistē un spēj inficēt, tad šobrīd nekas no tā pat nav vajadzīgs. Tieši tāpēc arī nekur pasaulē vispār nav nekādas diskusijas par to, kur tad īsti ir šī kovid vīrusa reāls piemērs jeb izolāts.

Saprotams, ka tāds nemaz nav vajadzīgs un mRNS tehnoloģija var tikt izmantota, lai taisītu ‘vakcīnas’ pret jebkādiem iedomu vīrusiem un slimībām – tieši tāpēc Moderna plāno vakcīnu arī pret HIV.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment