Trending News

Mūsu Restarts – kāds tas ir?

Jā, patiešām – kāds tas ir? Mēs ļoti daudz runājam par to, kāds ir viņu – globālistu, miljardieru un viņu sulaiņu plānotais Restarts. Un protams, tas ir jādara un jāturpina izplatīt šī informācija. Jo cilvēkiem ir jāzina un jāsaprot šis plāns no A-Z ar visām tā detaļām, jo tikai tad var iesākt citu procesu – šo scenāriju dzēšanu no kolektīvās apziņas un tālāk sava scenārija radīšanu.

Kamēr lielākā daļa domās, ka viss šis ir tikai ‘maskas uz 5 minūtēm’ un klausot varai, ātrāk viss beigsies, ir diezgan grūti panākt kaut kādu efektu un izmaiņas. Tāpēc ārkārtīgi svarīgi ir veidot pašiem savu informatīvo lauku, jo globālistu un vietējo kangaru darbība realitātes veidošanā ir tieši tik vienkārša – viņu rīcībā ir masu mediji. Gebelss savulaik esot teicis – dodiet man medijus un es jebkuru sabiedrību pārvērtīšu par cūkām.

Tieši tāpat darbojas arī lielo naudas maisu privātās ziņu aģentūras, kuras pie mums nez kapēc joprojām uzskata par neatkarīgiem žurnālistiem. Tādu sen vairs nav nevienā lielajā medijā. Ir tikai pres-titūtas. Un viņi izmisīgi cenšas noturēt šo pilnīgi ārpus jebkāda veselā saprāta esošo kvazi -kovid – fašisma realitāti un padarīt to kā jau esošu, absolūti neizbēgamu un tādu, kurai atliek tikai pakļauties.

Tomēr vietējo varnešu un domu policijas satraukums par to, ka pamazām ir izveidojusies alternatīvs informācijas lauks, liecina par to, ka šī taktika veidot savu info lauku diezgan labi strādā. Jo patiesi – daudziem sen ir apnikuši kangaru viepļi, viņu bezjēdzīgās runas, draudi un absolūtā nekompetence jebkurā dzīves sfērā. Cilvēki vēlas dzirdēt citus, īstus un dzīvus cilvēkus, viedokļus, informāciju, ko slēpj un bloķē varas iestādes, jo Patiesība jau nav īlens un to maisā noslēpt nevar. Tāpēc mēs, brīvie cilvēki, veidojam savus medijus, runājam ar īstiem cilvēkiem, publicējam viņu domas un tā pamazām izplešas cita informatīvā vide. Ir tikai jāsaprot, ka drīz brīvā viedokļa paudēji tiks pasludināti par bīstamākiem, nekā pats vīruss.

Taču ir vēl viena ļoti būtiska nianse. Nevar tikai sekot līdzi varas uzburtai realitātei, jo tad mēs visu laiku esam soli aizmugurē. Ir absolūti nepieciešami izteikt nodomus, ka visi viņu plāni tiek transformēti un izdzēsti no planētas un mūsu mīļās zemes nākotnes scenārijiem un tur nekā tāda nav.

Tas ir pietiekoši nopietns darbs, bet sākas tas ar katra individuālo spēju iztēloties un Radīt domās tādu valsti, kādu tad katrs īsti grib. Jo šī daļa ir parasti paliek atstāta novārtā un bieži pavaicājot kāda, kādu tad valsti un tautu viņš grib redzēt, ir grūti konkrētas detaļas tam nosaukt. Bet ja nav plāna, tad kas var materializēties? Tāpēc šī sadaļa ir ļoti svarīga.

Un tā ir savas realitātes radīšana – mūsu Restarts. Kādu tad mēs redzam Latviju 2030? Vai tiešām tādu, kādu to vēlas globālisti, kur mūsu tautai vispār nav vairs vietas?

Es varu padalīties ar savu vīziju par to – tā ir Latvija, kura ir brīva no svešām un naidīgām ideoloģijām, to kangariem un kalpotājiem.

Tā ir atgriešanās pie senču vieduma, tikumiem un tās labestības un tradīcijām, kur māte iemāca meitai un tēvs dēlam visas dzimtā uzkrātās gudrības, prasmes un zināšanas.

Tā ir dzīve saskaņā ar Dabu un tās Ritiem. Tas ir princips, kurā mīlestība ir visuresoša un sabiedrības priekšgalā izvirzās labākie, godīgākie un viedākie, lai dalītos savā gudrībā ar citiem.

Tās ir kopējas talkas, dziesmas un dziļa izpratne par to, kas ir patiess kopības spēks, spēcīgas dzimtu saknes un cieņa pret Tēvu zemi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Varbūt, ka tas izklausās pēc utopijas. Taču pirms gada noteikti daudziem arī šodien notiekošais liktos kā pilnīgs murgs un neiedomājamas lietas. Un tomēr tas notiek, jo cilvēces kolektīvajā apziņā tas tā ir ierakstīts un jau gada laikā sabiedrību var izmainīt līdz nepazīšanai. Diemžēl uz negatīvo pusi, jo tādas īpašības lien ārā daudz ātrāk, nekā labās, pie kurām jāstrādā.

Un tomēr – tādu es redzu savu valsti un zemi 2030. Ikviens, kurš domā līdzīgi, var pievienoties šādu nodomu izteikšanā un realizācijā. Var domās radīt savu realitāti, kas atbilst dievišķajiem mīlestības principiem. Jo svarīgākais ir saprast, ka mēs neesam ne personu kodi, ne pases numuri un pat ne cilvēki.

Mēs esam Radītāji. Ir laiks to atcerēties. Un ja Tev sirdī atsaucās šīs vibrācijas, tad Tu esi viens no mums.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment