Trending News

Nacisms Vācijā uzņem apgriezienus – Veimāras tiesas tiesnesim veic kratīšanu

Kā ziņo Vācijas alternatīvais medijs, pirms dažām dienām veikta kratīšana Kristiana Detmara mājvietā. Viņš ir tas, kurš šī gada 8.aprīlī paziņoja spriedumu Veimāras tiesā, saskaņā ar kuru divām skolām tika aizliegts pieprasīt masku nēsāšanu bērniem.

Tas bija pirmais šāda veida tiesas spriedums Vācijā, kas atceļ varas uzliktos aizliegumus – obligātās maskas un testēšanos bērniem. Šis tiesnesis savā spriedumā pamatojās uz zinātniskiem datiem, tika pieaicināti arī eksperti – higiēnas profesore Ines Kapstein un psihologs Kristofs Kunbanders, kā arī biologi. Pēc iepazīšanās ar šo ekspertu slēdzieniem un faktisko legālo situāciju, tiesnesis nāca pie slēdziena, ka skolās pieņemtie mēri ir jāatceļ un jāaizliedz, jo tie apdraud bērnu fizisko un psiholoģisko stāvokli un ka tuvākajā nākotnē draudi ir acīmredzami vēl lielāki, ja nenotiek iejaukšanās.

Par šo spriedumu un tajā secināto rakstījām šeit. Tiesnesis piekrita ekspertiem, ka maskas nav derīgas vīrusu apturēšanai, ka PCR tests neder slimības noteikšanai un ka asimptomātiskā pārnēsāšana nespēlē būtisku epidemioloģisko lomu. Faktiski noitiek pretējais- bērni maskās inficējas vairāk, bet testēšana klasēs ir lieka un rada problēmas arī datu aizsardzības jautājumos.

Noslēgumā tiesnesis atzina, ka vienas infekcijas novēršanai nedēļā simts tūkstošiem skolēnu būtu jānēsā maskas ar visiem draudiem veselībai, kas no tām rodas –nosaukt to par absolūti neproporcionālu mēru ir nepateikt neko. Šis lēmums izraisīja plašu rezonansi un tikai no šī paša medija lapas tas lejupielādēts vairāk kā 2 miljonu reižu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Drīz pēc tam sekoja līdzīga prasība Leipcigas tiesā – bet tur tiesnesis izrādījās pareizi sistēmas orientēts –viņš ne tikai atteica vientuļai mātei tādā pašā prasībā, bet arī piesprieda apmaksāt tiesas izdevumus vairāk kā 18 tūkstošu eiro apmērā.

Bet Veimāras tiesnesis piedzīvoja pamatīgu kratīšanu savās mājās un birojā, kā arī automašīnā – tika konfiscēts arī mobilais tālrunis. Un tas ir par spīti tam, ka Vācijā tiesneša neaizskaramību garantē likums. Tik ļoti sistēmai nepatika šis spriedums, ka šeit acīmredzami notiek politiskas izrēķināšanās mēģinājums un iebiedēšana.

Kas gan vēl labāk varētu atklāt totalitārisma un feik pandēmijas patieso būtību?

A. Vasiļevskis

Dānijā pie Vācijas vēstniecības cilvēki noliek ziedus, izrādot savu solidaritāti Veimāras tiesnesim –

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help…

    maijs 3, 2021

Leave A Comment