Trending News

Nacisms vācu gaumē – Hesse pavalstī nevakcinētiem liedz pat pārtiku

Vācijas federālā zeme ar nosaukumu Hesse sper nākamo soli totāla nacisma un genocīda ieviešanā – tur veikalos bez zvēra zīmes var nelaist pat pēc pāŗtikas.

Ir kaut kā pavisam sirreāli vērot notiekošo visapkārt un globāli režisēto genocīdu pret veseliem cilvēkiem. Taču visneprātīgāk ir vērot to, kas notiek Vācijā, kas ir tieši tā valsts un tauta, kurai daudz labāk, kā jebkurai citai nācijai vajadzētu zināt, saprast un novērst nacismu. Viņi taču to nosoda līdz pat āprātam, ķer un tiesā pat 100 gadīgus nometņu apsargus, tur aizliegts viss un jebkas, kas tikai varētu atgādināt par šo pagātni.

Un tai pašā laikā tur notiek tāda pati atklāta nacisma un genocīda izvēršana, kā tas bija toreiz. Vācijas Hesse federālā zeme ir pirmā, kurā biznesam atļauts aizliegt nevakcinētiem pilnīgi visām pirmās nepieciešamības precēm veikalos. Tas tiešā veidā ir špricējiies vai mirsti badā – cilvēki var netikt laisti vispār vairs nekur, nevienā veikalā, lai nopirktu pašu nepieciešamāko, pārtiku ieskaitot. Tas ir ārkārtīgi bīstams un nežēlīgs precedents, visu iespējamo cilvēktiesību pārkāpums – pat ebrejiem nacistu laikā bija iespējams kaut kādās stundās veikalos tikt, kaut arī tas bija uz darba dienas beigām, kad viss labākais jau bija izpirkts.

Bet šajā reģionā veikalu īpašniekiem ir dotas tiesības nelaist bez zvēra zīmes iegādāties pat ēdienu – to apstiprināja vietējie ierēdņi žurnālam Bild burtiski vakar. Par to var lasīt arī šajā resursā.

Zem jaunajiem noteikumiem veikali var ieviest tā saukto 2G politiku, kas nozīmē, ka tur ienākt var tikai špricētie vai pārslimojušie – no vācu valodas geimpft vai genesen. Var arī izvēlēties 3G politiku, kas vēl pieļauj testu – getestet.

Ministru prezidents Volkers Bouffier par to izteicās kaut kā mazliet dīvaini – viņš  cerot, ka šis variants tiks izmantots tikai atsevišķās dienās un ka tie veikali, kas tirgo pirmās nepieciešamības preces, pārāk plaši to neizmantos. Kā to vispār saprast – kāpēc tad tāds likums bija jāievieš? Acīmredzot, ka tas ir tikai nākamais velnišķīgais eksperiments ar cilvēkiem un ņirgāšanās, cita izskaidrojuma tam nav. Turklāt gešefte šeit ir arī tajā, ka 2G noteikumus piemērošajiem biznesiem pagaidām atļauts neprasīt uzpurņus un sociālo distanci – pēc 18 mēnešu dresūras tas daudziem varētu šķist kā atvieglojums.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kaut arī šāda 2G sistēma jau darbojas 8 Vācijas zemēs un attiecas uz visām iespējamām izklaides vietām, Hesse ir pirmā zeme, kur kaut kas tāds tiek atļauts attiecībā uz pārtikas un pirmās nepieciešamības precēm. Šis patiešām ir izšķirošs brīdis gan Vācijas, gan citu tautu un visas cilvēces vēsturē, kas notiks tālāk – arī Vācijā notiek masu protesti, bet cilpa pamazām žņaudzas aizvien ciešāk – izskatās, ka globālistiem ir ļoti jāsteidzas un izturēt tagad spēs tikai paši sīkstākie.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Vācijā nav tādas federālas zemes Hesse, tāpat kā Latvijā nav Vidze, vai Latge. Ja nevēlieties, lai kropļo Jūsu valodu, tad nekropļojiet citas. Vikipēdija: Hesene (vācu: Hessen, izrunā: [ˈhɛsən]).

    oktobris 17, 2021
  • Vācijā neesošā pavalstī ieviesti neesoši ierobežojumi. Sūdīga pasaka un tikai. Jā vasiļiska, tu no sistēmas pajoliem jau maz atpaliec.

    oktobris 19, 2021

Leave A Comment