Trending News

Nākotnes sabiedrība – Radošā sabiedrība!

2020.gada 20.decembrī norisinājās Unikāla Starptautiskā konference „RADOŠA SABIEDRĪBA. KOPĀ MĒS VARAM”, kurā ar savu pieredzi un redzējumu dalījās vienkārši cilvēki, savas jomas eksperti. Konference tika pārraidīta visā pasaulē un tulkota vairāk nekā 30 valodās. Diemžēl, oficiālie plašsaziņas līdzekļi par konferenci kā vienmēr klusēja. Konferences galvenais mērķis bija iepazīstināt cilvēkus ar jaunu nākotnes sabiedrību – Radošo sabiedrību, kas evolūcijas rezultātā aizstās jau sen sevi izsmēlušos patērētāju sabiedrību. Kā arī rast atbildes par Radošas sabiedrības pastāvēšanas nepieciešamību, izveidošanas iespējamību un nākotnes attīstības perspektīvām.

Nevienam vairs nav šaubu, ka no esošā patērētāju sabiedrības modeļa, pavisam drīz – par laimi, nāksies atvadīties, jo cilvēce ir nogurusi no mūžīgajiem strīdiem, meliem, ķīviņiem, lielīšanos, sacenšanos, konkurenci, netaisnību, valdīšanu pār citiem… un pat viena otra iznīcināšanu. Un pat Māte Daba, nepielūdzami, ievieš savas korekcijas, kas liek aizdomāties kur mēs kā cilvēce virzāmies!?

Tāpēc daudziem rodas jautājums, vai tiešām, mēs beidzot varētu dzīvot komfortablā sabiedrībā, kur galvenā vērtība būtu cilvēka dzīvība, kur valdītu drošība, brīvība, savstarpēja cieņa, godīgums, sirdsapziņa, atbildība, informācijas pieejamība ikvienam, kur ikviens cilvēks patiešām justos laimīgs no tā, ka citam kaut ko labu izdarījis, palīdzējis…?

Atbilde ir:

Jā, mēs varam dzīvot Radošā sabiedrībā jau pavisam drīz, jo no mūsu pašu cilvēku izvēles ir atkarīga visas sabiedrības pastāvēšana.

Nav nekādas loģikas, ka pāris pasaulē pie varas esošie necilvēki kontrolē, spēlē savas netīrās spēlītes un diktē visiem cilvēkiem kā dzīvot! Mēs taču esam cilvēki, kuri tiesīgi patstāvīgi pieņemt lēmumus un esam pelnījuši dzīvot komfortablos apstākļos, mēs to vienkārši pieprasām!

Patiesībā, esošā finanšu un dabas resursu situācija ļauj pilnīgi visiem cilvēkiem uz Zemes dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, un pat vēl divtik lielākam cilvēku skaitam. Savas jomas eksperti sen to ir pierādījuši, tikai kāds no mums šo informāciju rūpīgi slēpj, jo vēlas gūt labumu sev un saviem pietuvinātajiem. Viņi vēlas, lai turpinātos esošā netaisnība, lai viņu bagātība un vara tikai palielinātos un esošā sistēma turpinātu savu bezjēdzīgo eksistenci.

Konferencē noskaidrojās, ka dažādu jomu eksperti aprēķinājuši, ka visi cilvēki uz Zemes var dzīvot labos un ļoti labos dzīves apstākļos. Kur katram cilvēkam ir nodrošinātas  tādas pamatvajadzības – kā kvalitatīvs ēdiens, dzēriens, apģērbs, pajumte, siltums, kur visi varētu nomaksāt rēķinus, saņemt kvalitatīvus bezmaksas veselības un izglītības pakalpojumus…, bet, lai tas notiktu, sākumā vairumam cilvēku ir jāapvienojas un jārada pieprasījums pēc Radošās sabiedrības.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Cilvēki šobrīd stāv izvēles priekšā, vai turpināt atbalstīt esošo necilvēcisko sistēmu, vai arī spert soli, pārvarēt savas bailes un atbalstīt jaunas Radošas sabiedrības izveidošanu. Ļoti daudziem cilvēkiem vairs nav ko zaudēt, jo esošā sistēma tiem nodarījusi lielas sāpes, ciešanas un zaudējumus, tāpēc viņi gatavi atbalstīt jaunas sabiedrības izveidi. Un jau miljoniem cilvēki visā pasaulē apvienojas vienota mērķa labā. Nav pamata kārtējo reizi doties pa līkumotiem un nepārvaramiem, šķēršļu pilniem ceļiem, kuri ved cilvēkus nekurienē un tikai pastiprina esošo sistēmu. Cilvēkiem ir jāatver acis un jāsaprot, ka visus tos līkumus un šķēršļus dzīvē ir izplānojuši pie varas esošie, bet tagad tikai notiek šo plānu realizācija.

Mēs varam izveidot Radošo sabiedrību – visi kopā, bet sākumā, katram  tas ir jāapzinās un jāpakustina savs mazais pirkstiņš, lai pievienotos Radošas sabiedrības idejai, radot pieprasījumu pēc tās.

Radošas sabiedrības pamatotību apzināties var dažādos veidos, piemēram, ieejot centralizētajā vispasaules portālā un izlasot dažādus rakstus, paskatoties intervijas, raidījumus, konferences un ar sirdi/dvēseli sajūtot idejas patiesumu un potenciālu. Tālākais solis ir vēlreiz pakustināt savu mazo pirkstiņu un tajā pašā portālā nospiest pogu „Pievienoties”: aizpildīt pieprasīto informāciju un Tu esi kļuvis par Radošas sabiedrības idejas atbalstītāju. Lai Radoša sabiedrība iestātos jau pavisam drīz, par to vajag pastāstīt visiem saviem radiem un draugiem, lai arī viņi apzinātos situācijas nopietnību un potenciālos pozitīvos ieguvumus.

Kad vismaz 50% Latvijas iedzīvotāji izteiks atbalstu Radošas sabiedrības idejai, tad Latvijas iedzīvotājiem tiks izveidota atsevišķa oficiāla nobalsošanas platforma. Tautas nobalsošanas rezultāti apstiprinās cilvēku pieprasījumu pēc Radošas sabiedrības un šī brīža varas pārstāvjiem būs jāpiekāpjas un jārada cilvēku vajadzībām atbilstošs piedāvājums.

Es zinu, mums izdosies, tāpēc pievienojies arī Tu!

Ar cieņu Gatis

Vai pašizaugsme ir Tavas dzīves sastāvdaļa?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment