Trending News

Nevakcinēto lokdauns arī Vācijā?

Arī Vācija grasās atkārtot savu nacistisko pieredzi un sekot Austrijas paraugam. Tas nozīmē ieviest lokdaunu veseliem cilvēkiem jeb 14 miljoniem nevakcinētu vāciešu.

Arī Vācijā par spīti visām vakcinācijām un dažādiem ierobežojumiem notiek viss tas pats, ko jau pirms laika paredzēja tāds virusologs von Boosche, kuru par to nemitīgi cenzēja un apstrīdēja visas iespējamās  faktu brigādes. Bet viņa teorija bija par to, ka visas tās valstis, kuras sākotnēji pasteidzās veikt agresīvas potēšanas kampaņas un sašpricēt lielāko daļu savu iedzīvotāju, panāks to, ka būs milzīgi slimības viļņi un mirstība, jo tāda aizsardzība ir tikai īslaicīga. Tieši tā visur arī notiek, tikai vainu par to neuzņemas īstie vainīgie, bet to nogrūž uz nevakcinētiem. Vismaz britu presē, kas par to raksta, tas atklāti tiek nosaukts par aparteīdu.

Nu nevajadzēja tā būt, ja taisnība būtu potniekiem un režīmiem – bet visur Eiropā atkal ir viļņi, kas turklāt pārspēj visus iepriekšējos, kaut lielākā daļa Eiropas taču ir sapotēta. Taču tā tas ir un taisnība, kā parasti, ir pavisam cita. Arī Vācijā jau IV vilnis un nedēļas laikā pieaugums par 47%.

Nu un risinājums arī ierastais – vēl vairāk terora. Sociāldemokrātu partija jau brīdina, ka nešpricētie nevarēs vairs pat iet uz darbu un ceļot ar sabiedrisko transportu. Šī jaunā valdība, kas ne ar ko nav labāka par veco, rekomendē arī visiem strādāt mājās, ja vien viņiem nav pamatīgs ‘biznesa iemesls’ jeb vajadzība to darīt kā ierasts. Tas faktiski ir nevakcinēto lokdauns – atzīst Dirk Wiese, SD partijas parlamentārās grupas vadītājs. 14 miljoni špricei derīgo vāciešu nav to izdarījuši. Šie paziņojumi nāk tikai dažas dienas pēc tam, kad kaimiņos esošā Austrija ieviesa mājas arestu diviem miljoniem savu pilsoņu. Tur šobrīd staigā policaji un veic rutīnas pārbaudes, vai kāds nav atstājis māju bez atļaujas. Tā ir metode, kas izveidojusi divu kastu sistēmu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

SD  – abreviatūra stipri atgādina toreizējo SD jeb Sicherheitsdienst – nacistu drošības dienestu – savus priekšlikumus iesniegs parlamenta apstiprināšanai tieši šodien. Un tagad Vācija ar saviem 67% sašpricēto tiek apzīmēta kā atpalikusi no citām valstīm, jo tas, izrādās, ir ļoti zems rādītājs. Ak jel bara imunitāte pie 70% – tas sen norakstīts, vajag 100% un tad varēs slimot tikai injicētie. Visbriesmīgāk esot Bavārijā, tur sākas histērija, ka slimnīcas būs pārslogotas decembra pirmajās nedēļās. Saksijā nešpricētiem tiks aizliegts tikties vairāk kā ar vienu personu ārpus savas mājsaimniecības un aizliegti nevajadzīgie ceļojumi no rītdienas.

Tur strādā automātiskie ierobežojumi, kad reģionā trīs dienas ir vairāk kā 1300 pacientu slimnīcās ar brīnumu vīrusu. Tā viņiem šonedēļ arī ir. Austrijā mājas arestā ir 20% iedzīvotāju un tas jau izraisījis pamatīgus protestus, bet policaji liek sodus līdz 1450 eiro par atrašanos ārpus mājas. Bet Vācijā gudrākie ļaudis palikuši tieši bijušā Austrumu blokā – tur ir visvairāk skeptiķu un eksperimenta pretinieku, kā arī lielākais atbalsts labējām partijām, kā AFD. Bet notiekošais Eiropā atkal skaidri parāda, ka injekcijas ir pilnībā izgāzušās un viss ir skaidri redzams, par ko šī plāndēmija ir bijusi no paša sākuma un par ko tiek sodīti nepakļāvīgie.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment