Trending News

Nevakcinēto vīriešu sperma – dārgāka par zeltu?

Pasaulē vērojama vēl kāda problēma, par kuru droši vien iedomājas tikai retais. Proti, attiecīgajās bankās sāk iestāties akūts spermas trūkums.

Tādā valstī kā Zviedrija un arī citur, kur līdz šim populāras bija tā saucamās ‘asistētās dzemdības’ plāndēmijas dēļ ievērojami sarucis donoru skaits. Par to vēl šī gada aprīlī raksta Reuters.

Arī no šī skatu punkta varam redzēt, cik daudzos līmeņos darbojas depopulācijas plāns – tuvākajos gados sagaidāms straujš dzimstības kritums pat tādās valstīs kā Ķīna un Indija, kur šobrīd visi saslēgti lokdaunos un gaida bada nāvi, jo tur nav nekādu stimulu čeku. Jau šobrīd Ķīnas demogrāfi ceļ trauksmi, jo tur 2020 gadā piedzima par 2.5 miljoniem bērnu mazāk, kā 2019 un arī auglības rādītājs šobrīd ir zemākais pēdējo 60 gadu laikā. Kaut arī Ķīna joprojām ir pasaules skaitliski lielākā valsts, tomēr arī tur briest demogrāfiskā krīze, nācijas novecošanās un zema dzimstība, kas sen jau ir realitāte Rietumos.

Bet Rietumos, kur jau viss bija slikti, tagad ir vēl daudz sliktāk. Tas ir grūti prātam aptverams, ko spēj izdarīt šis režīmu terors un kas ir patiesās graujošās sekas šai afērai. Arī dabiskā dzimstība šeit visur strauji samazinās un spermas kvalitāte īpaši Rietumu hemisfērā ir kritusies dramatiski pēdējos gadu desmitos. Tas ir apzināts cilvēku indēšanas projekts ar pārtiku un ķīmiskām trasēm, stresu un moderno medicīnu, ieskaitot dažādas vakcīnas, nemaz nerunājot par to, kas tiek špricēts tagad. Modernajā pasaulē būtu grūti nosaukt kaut ko, kas arī bez visa tā nebūtu graujošs veselībai –tā ir dažāda ķīmija, pesticīdi, ātrās uzkodas, konservi un viss tas, kas šobrīd veido cilvēka modernā ikdienu, ja vien viņš nav noslēpies dziļos laukos un izmanto Dabas veltes no sava dārza.

Šodien dažādas ķīmijas kompānijas ir tikpat bezatbildīgas, kā pirms dažām paaudzēm bija tabakas kompānijas vai opioīdu ražotāji. Tās tieši tāpat ignorē savu produktu bīstamību un tām ir spēcīgs lobijs pret to testēšanu, tāpēc cilvēkiem ir visai maza nojausma par to, kas patiesībā ir ikdienas šampūnos, krēmos, zobu pastās un citā sadzīves ķīmijas produkcijā. Mēs esam laboratorijas žurkas katru mīļu dienu arī bez šīm injekcijām, tikai retais to apzinās un prot no tā izvairīties. Par šo patieso pandēmiju un strauji izsīkstošo spermas daudzumu un tās kvalitāti bija pat raksts Nytimes, kas reizēm publicē kaut ko arī ārpus savas ierastās propagandas. Tur aplūkota šī problēma un atzīts, ka ikdienas ķīmija sagrauj endokrīno sistēmu.

Dzirnavas maļ lēnu, bet pamatīgi. Taču vēl interesantāks ir fakts, ka sperma jau krietnu laiku ir tāds pats biržas akciju tirdzniecības produkts, kā nafta, zelts vai bitkoini. Un no šī attēla varam redzēt, ka tai pašā Zviedrijā sperma tagad ir jaunais zelts – tā kotējas augstāk, kā īstais zelts un augstāk par bitkoiniem. Jo salīdzinoši ar tiem šī taču ir patiesa vērtība – tā ir spēja turpināt sugu, kamēr zelts un bitkoini ir ilūzija. Tiek lēsts, ka līdz 2027.gadam šis spermas tirgus sastādīs jau 4.5 miljardus gadā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Nevajag īpašu fantāziju, lai mazliet padomātu uz priekšu – kā izskatās pasaule, kurā dabiski bērni daudzām ģimenēm vairs nedzimst, turklāt tos taču vajag arī ‘minoritāšu’ ģimenēm, kuras propaganda štancē aizvien vairāk. Kur tad ņemt nākamo paaudzi? Tikai spermas bankās.

Turklāt šeit paceļas vēl viens būtisks jautājums par to, kāda tad ir sašpricēto vīriešu spermas kvalitāte šodien un kāda tā būs pēc vairākiem gadiem? Ja atkal piepildīsies kārtējās ‘sazvērestības’ par to, ka arī šprices ietekmē auglību un sterilizē populāciju, tad tas nozīmē to, ka pēc dažiem gadiem nešpricēto vīriešu sperma būs pasaules dārgākā valūta, jo tikai no tās vispār var sanākt pēcnācēji. Tēma gluži kā no fantastikas grāmatām, taču vai mūsdienu pasaulē jebkas vairs spēj pārsteigt?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment