Trending News

Dr. Rašids Butars: ārsti un zinātnieki zina, ka vīruss ir krāpšana

Nav tāda vīrusa, kas lēkātu 6 vai 12 pēdu (~2m un 4m) attālumā! Tas ir pretrunā ar jebkuru loģiku zinātnē un medicīnā.


Pasaulē ir desmitiem tūkstošu zinātnieku un ārstu, kas zina, ka šī ir krāpšana, bet viņi neko nesaka! Vai nu baidās no sociālās kaunināšanas vai baidās zaudēt savu licenzi – DIEVA DĒĻ, šie notikumi maina visu pasauli! Katram zinātniekam un katram ārstam, kas zina, ka šī ir krāpšana, ir jāatver sava mute un jārunā! Katrs zinātnes aspekts ir pacelts, iemests podā un aizskalots.

Dr. Rašids Butars


Ja esi saņēmis gripas vakcīnu, it īpaši trīskāršo gripas vakcīnu, ļoti iespējams uzrādīsies viltus-pozitīvs rezultāts CV-19 testā. Es gribu zināt, cik daudz no tiem cilvēkiem, kas it kā miruši no CV-19, pēdējo 10 gadu laikā ir bijuši vakcinēti.

Faučī saka, kamēr nav pētījumu par zāļu un līdzekļu iedarbību, tās nevajadzētu izmantot. Bet tajā pašā laikā viņš reklamē vakcīnu, par kuras iedarbību, pie velna, mums nav zināms pilnīgi nekas?!

Cilvēkiem ir jāpamostas un jāsaprot, ka visam šim klāt nāk milzīga krimināla pieskaņa.

Cilvēki, vienkārši paskatieties uz to ar savām acīm – jums ir savas smadzenes, “izmantojiet” savas smadzenes, izveidojiet paši savu notikumu virkni, kā viss notika. Ja vienkārši vadīsies pēc loģiskas domu secības, tu nonāksi pie tāda paša secinājuma. Vienkārši nav variantu, ka tu varētu nonākt pie citiem secinājumiem!

Informācija no Kārļa Branta posta: https://www.facebook.com/100010579207041/videos/1157048444657785/?sk=nf

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment