Trending News

Norvēģijas veselības aģentūras pētījums: maska dod viltus drošības sajūtu

Aivis Vasiļevskis –

Šobrīd jau ir pieejama attiecīga statistika, kura pilnībā apgāž visus valdību melus par to, ka masku nēsāšana kaut kādā veidā ietekmē respiratoro vīrusu izplatību, tai skaitā šo globāla mēroga PR akciju jeb kovidšovu.

Paralēli tam, ka ir tik daudz dažādu pētījumu, kuri veikti iepriekšējos gados ar nolūku saprast, vai medicīnas maskas, auduma maskas un N95 maskas reālos apstākļos novērš kaut kādu vīrusu vai infekciju izplatību, šobrīd ir dati arī saistībā ar pašu Covid-19 Eiropas valstīs. Lieki piebilst, ka visi pētījumi, kuros tika apsekotas cilvēku grupas ar maskām, beidzās ar secinājumiem, ka nekāda reāla efekta tām nav, vai tas ir absolūti nenozīmīgs.

Taču šis niecīgais efekts vai vienkāršiem vārdiem runājot – “uzpurnis ir labāk, jo tas vismaz aiztur kaut kādu pilienu ar vīrusu” dogma, rada iespējas manipulēt ar sabiedrību, apgalvojot, ka tas tomēr ir kaut kāds pozitīvs efekts.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Lai saprastu to, cik aplama ir šāda domāšana, mēs varam aplūkot vēl jūnijā veikto Norvēģijas Veselības institūta veikto pētījumu par masku lietošanu, kurā tiek atzīts viss tas pats – dažādas lupatu maskas nepasargā pilnīgi neko, bet medicīniskās maskas, pat pie pilnīgi pareizas un sterilas to lietošanas, kas sadzīves apstākļos ir utopija,

reāli spētu samazināt vienu infekciju nedēļā uz katriem 200’000 masku nēsātājiem. Pētījums runā arī par masku blakusefektiem, piesārņojumu un elpošanas problēmām.

Tāpēc Norvēģija ir to valstu vidū, kur masku lietošana nav obligāta sabiedriskās vietās, izņemot lidostu un kā mēs redzam dotajā attēlā, tad visās tajās valstīs, kur šie uzpurņi ir obligāti, Covid-19 statistika ir daudz augstāka, nekā tajās, kur tās nav jālieto – lūk arī acīmredzami pierādījumi, ka uzpurnim reālajā dzīvē ir tikai un vienīgi politizēta nozīme, tas ir pakļaušanās simbols un vienīgais, no kā tas var pasargāt, ir sods par tā nelietošanu – bet tas jau ir tirānijas pirmais solis.Dānijas pētnieki veikuši plašāko masku pētījumu, kur analizētas 6000 cilvēku iespējas inficēties ar Covid-19 ar maskām un bez. Lielākie zinātniskie žurnāli to atsakās publicēt, jo tas neesot politiski korekts.

Vai esi gatavs iziet ielās, ja Tev liks nēsāt masku?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment