Trending News

Notikumu eskalācija Latvijā – nejaušības vai plāns?

Pēdējo nedēļu laikā LV sāk strauji atgādināt ASV. Tajā ziņā, ka šeit sāk piekopt to pašu kreiso liberāļu politiku, vēl atklātāk izmantojot notikuma – reakcijas – risinājuma taktiku.

Vispirms skaļā futbola aģenta slepkavība, tad aizdedzināšana Tukumā. Par pēdējo tagad ir vēl vairāk neskaidrību paša nozieguma sastāva ziņā – tagad izrādās, ka nu jau bojā gājušais Normunds Kindzulis pats iepriekš ticis sodīts par ļaunprātīgu dedzināšanu. Taču noskaidrot patiesību šodien vairs nav mediju uzdevums -tie steidza taisīt PR un tas izskanēja tūlīt pat.

To skaidri un gaiši apraksta S. Veinberga savā gaudu rakstā par briesmīgo homofobisko valsti, konservatīvo politiķu un baznīcas vainu notikušajā. Tas nu ir tik atklāts Reseta teksts, ka atklātāk vairs nevar. Mēs taču visi zinām, ka ES viens no pamata uzdevumiem ir ieviest visās valstīs varavīksni – tapēc arī Veinberga izrāda sašutumu par kaut kādām brīvām zonām Polijā. Bet uzbrukums baznīcām un konservatīviem uzskatiem, lamājot tos par naida runu, patiesībā ir uzbrukums tieši tradicionālām un ģimenes vērtībām, bet tas ir Reseta absolūta prioritāte, kamēr tās nav sagrautas, bezdzimuma biomasu izveidot nesanāk.

Otra lieta ir acīmredzams paātrinājums Orvela realitātes ieviešanā – vispirms iekšlietu ministrs paziņo par savu – nu ticam gan, ka tā ir viņa – vēlmi ieviest visā Latvijā videonovērošanas sistēmu. Amizanti, ka vispirms tiek panākta vienošanās ar pašvaldībām, par to raksta jau 14 aprīlī. Un tikai pēc tam parādās propagandas raksti par to, ka sievietes uz ielām nejūtas droši, ka savairojušies dzērājšoferi un ka 70% iedzīvotāju atbalsta videonovērošanas sistēmas ieviešanu uz ielām.

Turklāt aptaujāti esot 800 cilvēki..nu, ar to laikam pietiek, lai Reseta plānus turpinātu pilnā sparā. Kā redzam, tad visas sazvērestības teorijas par totālu kontroli nu jau nāk no pašas iekšlietu minstrijas Sanda personā. Protams, tās ir viltus ziņas tikai tad, ja to visu šo gadu centās pateikt saprātīgi cilvēki, kas ir viņu gala mērķis un kovids tajā ir tikai mehānisms, ar ko dresēt cilvēkus, nevis kaut kāds tur vīruss.

Nu un kāds tam sakars ar Ameriku? Tieši tur vislabāk redzams tas, kā tiek izspēlēti kaut kādi terora akti, skolu apšaudes, kur vienmēr nez kapēc policija esot šāvēju zinājusi, bet nekas nav darīts. Parasti tur liecinieki fiksē vairākus šāvējus, bet tad oficiāli beigās paliek viens un tas pats nošaujas..nu, apmēram tā. Nerunājot jau par pasaulē lielāko afēru dvīņu torņiem, kad ASV visu pasauli nolika uz ausīm un iebruka Tuvajos Austrumos meklēt naftu. Toreiz cilvēkiem jau atņēma lielu daļu tiesību un uzstādīja kontroles mehānismus, kas tā arī nekad nav atcelti.

Ne jau tikai ASV tas notiek – visi šādi ‘terora akti’ vienmēr ir specdienestu darbs un to nolūks kā reizi ir ieviest kaut kādu risinājumu cilvēku ‘drošībai’ – patiesībā aizvien lielākai kontrolei. ASV joprojām ir milzīgs ieroču īpašnieku skaits – lai tos viņiem atņemtu, ir jāizdara kas? Pareizi, jāsarīko pamatīga apšaudes sērija publiskās vietās un jāpasludina ieroči mājās ārpus likuma – process tur jau faktiski arī notiek. Un tad jau arī nevarēs pretoties kovid varmākām, ja nebūs ar ko šaut pretī. Nu tā tas ir ASV – bet šeit notiekošais stipri sāk atgādināt to pašu rokrakstu un zemtekstu – vērojot to, kādi saukļi sāk skanēt pēc šiem pēdējo nedēļu notikumiem, tas izskatās tieši tā. Risinājums jau ir sagatavots, vajag tikai blīkšķi. Vēl lielāks blīkšķis notika šodien pašā Rīgas centrā, kur nodedzis kāds hostelis – kas tiks vainots šajā lietā, vēl nav zināms, bet retorika par to, ka tas noticis kovid ierobežojumu neievērošanas dēļ, jau ir izskanējusi gan.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Gluži neviļus rodas sajūta, ka visi šie notikumi tik īsā laikā ir aizdomīgi daudz mazajai Latvijai un ņemot vērā to, ka tas viss bez nekādas īpašas iedziļināšanās tūlīt pat tiek izmantots, lai vēl straujāk spiestu uz totālo kontroli, šeit ir par ko padomāt. Jo tas, kā patiesībā notiek reālā pārvalde un kādas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai sasniegtu uzstādītos mērķus, daudziem joprojām šķiet neticami un notiekošajā viņi saskata tikai nejaušības.

A.Vasiļevskis

Vai pēdējā laika skaļie notikumi Latvijā ir nejaušība?

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

    maijs 3, 2021

Leave A Comment