Trending News

Novājinātā imunsistēma pēc divām dozām – haoss britu sistēmā.

Simtiem pacientu ar kovid risku nonākuši bīstamā situācijā britu medicīnas sistēmas NHS neizdarību dēļ – tāds virsraksts pirms dažām dienām rotāja britu Dailymail. Intensīvās terapijas nodaļās pēdējo divu mēnešu laikā nonākuši uz pusi vairāk pacientu, kā iepriekšējā periodā. Kas tad tur noticis?

Tā ir ļoti neproporcionāls pieaugums, salīdzinot ar ierasto pieaugumu un tajā tiek vainots kas? Trešās dozas trūkums jebšu laicīga neiešpricēšana.

Medijs raksta, ka uz to brīdi – tas bija svētdien – viens no katriem 28 intensīvās terapijas nodaļā nonākušiem ir ar tādu stāvokli, kas izpaužas kā novājināta imūnsistēma, kas nozīmē to, ka divas dozas nenodrošina pienācīgu aizsardzību – arī britu presē tas tiek atzīts un kopumā nu jau visur ir redzams, ka tas ir tieši tā. Un tad seko pats galvenais – eksperti atzīst un tieši tā tas tur ir rakstīts, ka viņi baidās par daudzu pacientu nāvi tāpēc, ka viņi nav dabūjuši trešo poti, kā valdība tiem bija solījusi.

Kāpēc viņiem tur tā noticis – par to vaimanāja presē jau vairākus mēnešus, ka ar trešo dozu neiet, kā vajag, ir visādas loģistikas problēmas un līdz ar to simtiem tūkstoši pašu vājāko, ar sabojātām imūnsistēmām esošo cilvēku ir riska zonā tāpēc, ka viņi nav varējuši dabūt šo trešo dozu. To viņiem vajadzēja saņemt 8 nedēļas pēc otrās dozas un arī britu salās ir izrādījies, ka pirmās divas nav neko devušas, kāpēc vispār tika lemts vēl par trešo. Turklāt šeit to pat nesauc par booster dozu, bet kā trešo primāro, kāpēc tāda atšķirība, nav īsti saprotams, bet britiem ir kaut kāds savs plāns. Ir kaut kādi pētījumi, ka pusei pacientu, kam nerodas antivielas pēc divām dozām, tās rodas pēc trešās, ja to špricē 8-12 nedēļas pēc otrās.

Un tā nu valdība septembrī sasolīja pusmiljonam britu ar novājinātām imūnsistēmām, ka viņi dabūs trešo dozu līdz 11.oktobrim. Bet realitātē izrādījās, ka mazāk par pusi no viņiem to dabūja līdz tam brīdim un NHS daudziem ir paziņojis, lai viņi gaida uzaicinājumu, kas tā arī nav bijis. Haoss ir tajā, ka britu premjers Boriss par šo straujo pacientu pieagumu vaino tos, kas laicīgi nav sašpricējušies ar trešo dozu, kamēr tie stāsta, ka viņus nemaz nav laiduši to laicīgi saņemt un visi centieni to izdarīt tikuši bloķēti.

Tas ir vēl viens haoss iekš visa jau esošā haosa un ne tas šeit ir svarīgais. Tieši pirms dažām dienām tepat bija arī raksts par kādas ārstes apkopoto informāciju tajā, kas notiek ar cilvēkiem pēc otrās un trešās dozas. Tur tika teikts, ka abas pirmās pilnībā noārda imūnsistēmu un saasina vecās kaites, kamēr booster dozas ir vajadzīgas jau tāpēc, lai vienkārši uzturētu šos cilvēkus pie dzīvības un pilnībā atkarīgus no sistēmas un kārtējās šprices.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tagad, lasot par notiekošo britu presē, tieši tas tur arī notiek un ir pateikts, ka cilvēki ar novājinātu imūnsistēmu mirs tāpēc, ka nebūs laicīgi dabūjuši trešo dozu. Vai tad tas nav tieši tas, par ko brīdināja šī ārste? Kas tad viņiem novājināja to imūnsistēmu un ar ko tad viņi tagad nonāk tajā intensīvajā terapijā, ja ne ar savām hroniskajām kaitēm.

Nu lūk, tā acīmredzami arī tas notiek un tāds process ir gaidāms aizvien intensīvāk, ne jau tikai britu salās, bet visur tur, kur pasteidzās nošpricēt lielāko daļu, ignorējot visu veselo saprātu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment