Trending News

Ņujorkas slimnīcā nevar pieņemt dzemdības – trūkst špricēto darbinieku

Vīrusa afēra ar katru dienu nes aizvien jaunas un vēl pavisam nesen, iepriekšējā laikmetā neiedomājamas problēmas. Piemēram, darbinieku trūkuma dēļ slimnīcas nevar pildīt savas funkcijas. Un visa šī problēma ir nevis tāpat vien, bet gan tāpēc, ka liela daļa no viņiem atsakās šmakcinēties.

Kāda Ņujorkas centra slimnīca ir paziņojusi, ka divu nedēļu laikā apturēs bērnu pieņemšanu dzemdību nodaļās, jo pēdējā laikā šīs nodaļas darbinieki un darbinieces iet prom no darba, tā kā viņi protestē pret obligātajām špricēm.

Lewis County slimnīca līdz ar to būs vismaz pagaidām apturēt dzemdību palātu darbību pēc 24.septembra, ziņo WWNY medijs. Preses konferencē pagājušās nedēļas piektdienā slimnīcas vadītājs Gerald Cayer paziņoja, ka 7 no 30 darbiniekiem, kas iesnieguši atlūgumus ir tieši no šīm nodaļām. Viņš pavēstīja, ka vēl 7 darbinieki šobrīd ir lemšanas stadijā par to, vai špricēties, vai arī iet prom no darba.

Visiem viņiem tika uzstādīts ultimāts līdz 27.septembrim iešpricēties ar pirmo dozu – pavēli par to izdeva toreizējais Ņujorkas štata gubernators Cuomo. 20 no slimnīcas darbiniekiem, kas aizgāja no darba, strādāja medmāsu, terapeitu un tehniskajās nodaļās.

Slimnīcas boss pavēstīja, ka gadījumā, ja viņiem izdosies šīs pauzes laikā koncentrēties uz švakcinēta medpersonāla atrašanu trūkstošajās pozīcijāš, tad slimnīca varbūt varēs atsākt savu darbu ierastā režīmā.

Mūsu cerība ir, ka tuvojoties noteiktajam datumam, špricēšanas rādītāji pieaugs, varbūt no darba neaizies tik daudz – spekulē slimnīcas boss. Mēs neesam vieni tādi – tūkstošiem darba vietu ir brīvas tā paša iemesla pēc un mums ir izaicinājums strādāt arī obligātās špricēšanas apstākļos –tā Cayers. Šobrīd dotajā slimnīcā vēl 165 darbinieki jeb 27% no sastāva nav špricējušies, kamēr 464 jeb 73% ir piekrituši režīma prasībām kontrolēt viņu ķermeņus.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Viņš gan sola, ka slimnīca pavisam netiks slēgta. Šie vienkārši ir traki laiki – pilsētu slimnīcas šobrīd cenšas saprast, kā strādāt šādos apstākļos.

Kā tad strādāt? Droši vien, drīz būs jānāk klajā ar idejām par to, ka nepieciešamas atsevišķas slimnīcas potētajiem un tiem, kas izvēlas dzīvot bez Farmas.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Tie,kas izvēlēsies bez Farmas-viņiem slimnīcas vispār nevajag,tur vienā farma pēc otras.

    septembris 13, 2021

Leave A Comment