Trending News

Otrās paaudzes injekcijas

Diez vai kāds vēl atceras planetārā daktera Bila teikto vēl pirms švakcīnu programmas uzsākšanas visā pasaulē?  Bet viņš skaidri pateica, ka briesmīgo vīrusu uzvarēt varēs tikai ar ‘otrās paaudzes’ injekcijām. Kādas tad tās būs?

Citiem vārdiem sakot, viņš skaidri zināja, ka šī histēriskā un vardarbīgā špricēšana nav domāta tam, kam to sludināja un tagad nesenā intervijā beidzot to pats arī atzina. Bet starp to izteikumu un šo pasaulē ir sašpricēti vairāki miljardi cilvēku un kā redzam, tad tas viss grozās tikai ap svītru kodu. Protams, ka šajā sistēmā iekritušos gaida arī viss pārējais, gan otrās, gan varbūt arī trešās paaudzes injekcijas un vispār gēnu terapija ir arī citas turpmākās vakcīnas pret visu ko citu.

Tad lūk – Oksfordšīrā balstīta kompānija drīzumā sāks klīniskos testus vienai no šīm otrās paaudzes injekcijām pret briesmīgo vīrusu, kas būs kā uzlīmējams plāksteris uz ādas un tai būšot ilgāka aizsardzība, kā patreizējām potēm. Šī kompānija saucas Emergex un to nodibināja 2016.gadā – tā savā darbībā izmanto T-šūnu metodes, kas nogalina inficētās šūnas. Tādā veidā tiek apturēta vīrusa vairošanās organismā – tā tas teorētiski tiek pasniegts. Ja patreizējā pošu metode ir antivielas, kas pielīp pie vīrusa un neļauj tam šūnas inficēt, tad šī metode tās iznīcina vispār. Izklausās pat vēl briesmīgāk – cik daudz to šūnu tad tiks iznīcināts un kā pēc tam spēs funkcionēt organisms? Par to nekādas informācijas nav, jo viss taču būs droši un efektīvi. Par to raksta britu The Guardian.

Emergex jau ir dabūjis atļauju no Šveices regulatora veikt cilvēku testus Lozannā, tie būs 26 cilvēki, kam tiks ievadītas gan lielākas, gan mazākas dozas šīs substances, tas sāksies 3.janvārī. Pagaidu rezultāti būs pieejami jūnijā, bet ierastajā kārtībā pirmās tādas potes sola tikai uz 2025.gadu. Ja vien kārtējā briesmīgā viļņa dēļ tās neizdomā saštancēt tikpat ātri, kā patreizējās.

Arī šis ir kārtējais eksperiments un to arī atzīst Robin Cohen, kompānijas galvenais komerciālais direktors. Tā ir pirmā reize, kad regulators apstiprina kovid vakcīnu, kuras mērķis ir veicināt T-šūnu reakciju nolūkā atrast un iznīcināt inficētās šūnas – viņš paziņoja.

Tā ir analoģija ar asteroīdu, kas krīt uz planētu – viņš saka. Vīruss ir asteroīds un tas krīt uz Zemi, bet tā kods ir redzams un to nolasa T-šūnas, atzīst par svešu un uzbrūk inficētai šūnai, to likvidējot.

Plānots, ka tāda veida imunitāte varot strādāt pat desmitgades, atšķirībā no tā, kas notiek tagad, kad ik pēc pusgada vajag papildus poti. Protams, daudz ko solīja arī par šīm potēm, ka tās apturēšot vīrusu un ko tik ne. Tāpēc arī turpat rakstā citēts Danny Altmann, Imperiālās Londonas koledžas profesors, kurš apšauba to, ka T-šūnu potes vienas pašas varēs veikt tādu darbu, bet tās varēšot spēlēt papildus lomu, kur visas šīs injekcijas varēs jaukt kopā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tad jau apmēram skaidrs, ap ko lieta grozās. Miksēt kopā visa veida injekcijas un stāstīt, ka tūlīt atgriezīsimies pie zaļas dzīves, tas ir viņu plāns vēl gadiem uz priekšu, ja cilvēki to neaptur paši. Pagaidām izskatās kādas 8 potes līdz 2025 un tad pa virsu vēl otrās paaudzes plāksterus vai kādu no DNS potēm ar sakarsētu šķidrumu, ko iešauj bez adatas – varbūt tas parādīsies ātrāk.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment