Trending News

Pakistānas provincē nevakcinētajiem atslēgs SIM kartes

Kā domājat, cik tālu ir gatavi iet kovid totalitārisma ieviesēji? To labi demonstrē Pakistānas provinces Punjab piemērs. Tur sāk darboties ekstrēmais injekciju terors. Ja cilvēki nepotēsies līdz noteiktam datumam, viņiem atslēgs tālruņa sakarus.

Pakistānā kopumā ir izdevies sašpricēt tikai 5% iedzīvotāju un tāds rezultāts neapmierina ne globālos špricētājus, ne vietējos viņu pakalpiņus. Tāpēc tika pieņemts lēmums iet soli tālāk un pēc augsta līmeņa ierēdņu un militāristu tikšanās, ko vadīja Punjabas veselības ministrs Jazmīna Rašida, tika paziņots par to, ka pēc noteikta špricēšanas termiņa neievērošanas nepaklausīgajiem tiks atslēgtas SIM kartes.

Punjaba ir lielākā Pakistānas province ar 11o miljoniem iedzīvotāju.

“Mēs daram visu, lai panāktu cilvēku špricēšanu. Bet valdība nevar atļaut tiem, kuri atsakās špricēties, apdraudēt to dzīvības, kuri ir sašpricēti.

Tā ministre paziņoja Pakistānas Express Tribune laikrakstam.

Šis teikums vispār ir ko vērts – no imunoloģijas viedokļa kā tad nešpricētie var apdraudēt savakcinētos, ja reiz tie ir visvairāk pasargāti? Bet mēs taču redzam, ka globālistu kalpi visur runā tās pašas muļķības, būtu tā Jazmīne Pakistānā vai Kariņš Latvijā. Nešpricētie viņiem esot drauds sabiedrībai. Ja pie mums valdība vēl cer piekukuļot sabiedrību un panākt kaut cik ‘brīvprātīgu’ potēšanos, iekams ķerties pie totālas diskriminācijas, tad Punjabā nolēmuši, ka nav jēgas ilgāk gaidīt. Tāpēc tur tiek nosprausta līnija, līdz kuram datumam cilvēkiem ir jāšpricējas, citādi viņiem tiek bloķēti tālruņa sakari. Lai to realizētu praktiski, Punjabas varas iestādes meklēs sadarbību ar Pakistānas Telekomunikāciju aģentūru. Valdības ierēdņi paziņojuši, ka šāda rīcība esot nepieciešama, lai apturētu ‘negatīvo’ propaganda par potēm un nodrošinātu vajadzīgo potēšanas kvotu. Ir uzstādīts mērķis līdz novembrim sašpricēt 40 miljonus.  Kā tad pakistāņi dabū to ‘negatīvo propagandu”? Acīmredzot zvana viens otram un brīdina par potnieku nodomiem, vai arī viņiem vienkārši ir izdzīvošanas instinkts.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Lai sasniegtu šo mērķi, varas iestādes nedomā apstāties tikai pie tālruņu bloķēšanas, viņi plāno arī aizliegt apmeklēt parkus, restorānus un lielveikalus. Uz planētas parādījies jauns globālā fašisma demo modelis un par to izvēlēta lielākā Pakistānas province, kurā dzīvo vairāk kā puse no visiem iedzīvotājiem. Injekciju spiediens tur sākās martā, bet līdz šim tur nav nekāda entuziasma sabiedrībā, kaut arī pārvietojamās potnieku teltis izvietotas teju pie katra reliģiskā tempļa visā provincē.

Savukārt kādā citā Pakistānas province ir vēl drastiskāka pieeja. Tur ierēdņiem, kuri atsakās potēties, vienkārši nemaksā algas.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Ieteiktu likt linkus uz informācijas avotiem, lai tauta nedomā, ka info izzīsts no pirksta!

    jūnijs 18, 2021
  • [/url]

    jūnijs 18, 2021
  • GBP to INR

    jūnijs 22, 2021

Leave A Comment