Trending News

Parazīti injekcijās?

Pēdējā laikā parādās daudz visādu atklājumu saistībā ar to, kas varētu būt brīnumpošu sastāvā. Pavisam oficiāli nesen Japānā tika atsaukti vairāki miljoni Moderna dozu, jo tur atrastas vairāku veidu metāliskas daļiņas, kam tur noteikt nevajadzētu būt.

Bet ir arī daudz nejaukākas lietas. Vairāki pētnieki apgalvo, ka atklājuši šajās ampulās ko tādu, kas kustās – kaut kādu dzīvības vai nano – formu. Nesen parādījās viens tāds atklājums, kas nāk no poļu doktora Franka Zalewski. Arī viņš runā par to, ka zem mikroskopa ievērojis kaut ko kustīgu, kas sastāv no alumīnija un oglekļa.

Savā video prezentācijā viņš to sauc par ‘lietu’ – the thing. Ar tādu nosaukumu ir kulta klasika – šausmu filma par ledājos atrastu ārpuszemes izcelsmes formu, kas uzņemta 80tajos. Bet šo veidojumu viņš atradis Pfizer ampulā, vienā no trim, kuras pētījis. Un viņš nav pirmais, kas apgalvo ko tādu, vairāki citi neatkarīgi ārsti ir nākuši klajā ar līdzīgiem stāstiem, kā Carrie Madej, Zandre Botha, Robert Young, John B – arī viņi šajās injekcijās atraduši visa veida nelāgus elementus – grafēnu, nanometālus, parazītus, kustīgas būtnes ar taustekļiem, sintētiskas daļiņas un dažādas pašveidojošas struktūras. Un kas tad ir šī ‘lieta’? Līdzīgi kā Madejas atradumā, šis ir kaut kāda veida sintētiska būtība ar taustekļiem. Zalewski to salīdzina ar kaut ko no Matrices filmas – izlūkroboti tur arī lidoja, tiem bija taustekļi un tie varēja pielipt pie citām lietām.

Šajā gadījumā Zalewski izmērija šo būtni un atrada, ka tās izmēri un proporcijas ir 20 mikroni galvai un 2.5mm taustekļiem jeb 1/125 attiecība. Viņš domā, ka tas augs cilvēka organismā un attīstīsies par kaut ko. Viņš saka, ka tam ir galva un trīs kājas un tas nav radīts tāpēc, lai sēdētu un neko nedarītu. Tā ir dzīvības forma un tas izauga 4 dienās –un tam vajadzīgi kaut kādi apstākļi, kuros tas sāk attīstīties, tāpat, kā auga sēklai vajag mitru un siltu zemi, lai tā sāk augt  – acīmredzot, ka tāda vide ir cilvēka organisms.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Viņš arī apgalvo, ka novērojis vairākas tādas būtības, tāpēc tā nav nejaušība. Vai transhumānisma ideja joprojām ir sazvērestība – taču nē, par to atklāti runā globālisti jau sen. Zalewski domā, ka grafēns šajā injekcijā kalpo kā zināma veida katalizators šai būtībai, jo injekcija satur šīs būtības kaut kādas tā kā olas, kuras grafēne klātbūtnē izšķiļas. Dažādas neatkarīgas injecijas izpētes turpinās visā pasaulē. Runājot par Pfizer un grafēnu, ir vēl viens video, kur arī it kā redzams Pfizer potes saturs zem mikroskopa – te ir daudz baltu punktiņu, kas savienojas un veido līnijas, kas savukārt veido noteiktu struktūru jeb sintētisku dzīvības formu – tās ir pašveidojošas struktūras.

Black Goo – šī prediktīvā programmēšana ir sastopama ik uz soļa tik daudz filmās. Noskatietieties kaut vai šo mūzikas video no 2019.gada septembra. Te taču viss ir parādīts, ja tikai acis vaļā.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Paldies! Ārzemju presē, par to lasīju jau kādu laiciņu atpakaļ. Toreiz nodomāju: melo melo, bet zini mēru. Tagad vairs pat i nezinu, ko domāt.

    oktobris 23, 2021

Leave A Comment