Trending News

Pārmaiņu laika īsziņas no Vācijas un Austrijas

2021. gada 10.jūnijā / MaināmPasauli

Lai gan Vācijas valdības koalīcija ir vienisprātis, ka ‘epidemioloģiskā situācija’ jāpagarina līdz rudenim un digitālās kovidpases būs lietošanā no ceturtdienas, pretspars nupat kļūst pamanāms visās frontēs – gan Vācijas ‘valdības’ opozīcijā, gan uzņēmēju vidū, gan medijos, bet Austrijā ar kovidfašistiem sadarboties atsakās pat tehnika.

Vācijas Bundestāga koalīcija vienisprātis par “epidemioloģiskās situācijas” pagarināšanu

Kaut arī ‘saslimstības rādītāji’ ir gana zemi, Vācijas kanclere Angela Merkele, koalīcijas atbalstīta, vēlas panākt Bundestāga lēmumu par to, ka ‘valsts nozīmes epidemioloģiskā situācija’ pagarināma vēl par trim mēnešiem. Tas nozīmē – nekāda ierobežojumu atcelšana, visi maskās visu vasaru, līdz rudenī atkal celsies ‘saslimstības rādītāji’.

https://www.welt.de/politik/deutschland/article231595595/Koalition-einig-ueber-Verlaengerung-der-epidemischen-Lage.html

Pirmā parlamentārā korona izmeklēšanas komisija Brandenburgā

Par Vācijas Ārpusparlamenta kovida izmeklēšanas komisijas darbību advokāta Filmihā vadībā jau esam dzirdējuši gana daudz. Izrādās, ka jau pērn rudenī Vācijas federālajā zemē Brandenburgā tapusi parlamentārā kovidafēras izmeklēšanas komisija, ko iniciējis opozīcijas partijas AfD (Alternative für Deutschland) frakcijas politiķis Larss Hīnihs (Lars Hünich).

Hīnihs pats kovidkrīzes sākumā prasījis stingrākus noteikumus, bet vēlāk atmodies, jo redzējis, ka valdošie nepavisam nerīkojas, balstoties uz patiesiem faktiem.

Viņš novērojis, ka valdošie ir oportūnisti, kam svarīgāka pašu vara nekā savas tautas labklājība. Jebkādi ieviestie ierobežojumi politiķus pašus praktiski neesot skāruši, tikai parastos iedzīvotājus.

Hīnihs, būdams spēcīgas opozīcijas politiķis, mudina arī citas valstis veidot kovidafēras izmeklēšanas komisijas: “Jo vairāk opozīcijas spēku izmeklēs valdošās kliķes darbības šīs krīzes laikā, jo labāk. Kad vēl mums būtu jākontrolē valdība, ja ne tagad?”

Avots.

Vācijas vakcinācijas komisija nav par vispārēju bērnu vakcināciju

Vācijas Pastāvīgās vakcinācijas komisijas (STIKO) virologs un priekšsēdētājs Dr. Tomass Mertenss (Thomas Mertens) šobrīd neatbalsta vispārēju bērnu vakcinēšanu no 12 gadu vecuma. Vēl esot par maz datu: Pfizer potes pētījumā 2000 jaunieši nav pietiekami ilgi novēroti, tā ka neesot iespējams izdarīt secinājumus par retām blaknēm vai sekām. Visticamāk, ka sekos ieteikums vakcinēt bērnus, kam ir slikta veselība – liekais svars, asinsrites traucējumi. Cik ironiski! STIKO šobrīd aicina nesaistīt bērnu vakcināciju ar skolu atvēršanu.

Avots.

Jau vairāk nekā mēnesi izpaliek Vācijas Vakcīnvielu un zāļu institūta ziņojums par vakcīnu blaknēm

Vācijā pilnā sparā turpinās iedzīvotāju vakcinēšana, taču vakcīnu blakņu apkopošana un analīze izpaliek. Tādu regulāri gaida no Vakcīnvielu un zāļu (Paula Ērliha) institūta. Kopš maija sākuma atkal vakcinēti 15 miljoni Vācijas iedzīvotāju, taču līdz šim brīdim institūts nav apkopojis datus par blaknēm, publicējis tos un nosūtījis Eiropas zāļu aģentūrai. Arī iepriekšējos mēnešos šie uzdevumi neesot pienācīgi pildīti. Vai mūs pārsteidz tas, ka šīs afēras purvs ir vēl dziļāks nekā reizēm šķiet..?

https://corona-blog.net/2021/06/08/15-054-020-impfungen-und-seitdem-keine-sicherheitsbewertung-durch-das-paul-ehrlich-institut/

Viduseiropas uzņēmēji apvienojas pret diskrimināciju

Jau marta sākumā Šveicē apvienojās uzņēmēji, kas pretojas kovidrežīma aparteīda politikai un izveidoja preču un pakalpojumu sniedzēju katalogu, kura mērķis ir turēties pretī sabiedrības dalīšanai potētajos un nepotētajos. Platformu sauc ANIMAP (saīsināts no Anti-Impf-Apartheit jeb ‘pret potēšanas aparteīdu’) (animap.ch). Tagad tādu izveidojuši arī Vācijas (animap.info), Austrijas (animap.at) un Francijas uzņēmēji (animap.fr), kas platformā reģistrējas, jo atsakās tikt izmantoti kā diktatūras pakalpiņus.

Platformās sastopami ne tikai uzņēmumi — ārsti, fizioterapeiti, elektrotehniķi, modes preču tirgotāji un fotogrāfi, uz ko it kā attiektos “zaļās pases” izmantošana, bet arī milzumdaudz pakalpojumu sniedzēju, kas principā noliedz cilvēku tiesību tirgošanu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kamēr galvenie plašsaziņas līdzekļi cenšas nomelnot šos brīvos uzņēmējus un ‘valsts’ tos mēģina iebiedēt, pat veicot pie viņiem kratīšanu, brīvie cilvēki tādus atbalsta morāli un ar rīcību, apmeklējos vairs tikai tādas kafejnīcas un pakalpojumu sniedzējus, kur nekāda diskriminācija nenotiek.

Galu galā tas ir ļoti izdevīgi arī pašiem uzņēmējiem, jo cilvēki kopumā nepieņem valdības prasību iet sabiedrībā tikai tad, ja var uzrādīt negatīvu testu vai poti, un Vācijā, Austrijā daudzas kafejnīcas, lai gan atvērtas, šī iemesla dēļ stāv pustukšas…

Avoti: https://www.wochenblick.at/animap-mut-unternehmer-gegen-spaltung/, https://www.wochenblick.at/gegen-die-3g-regeln-mutige-betriebe-trotzen-diktatur/, https://www.wochenblick.at/rueckenwind-fuer-mut-betriebe-wochenblick-leser-wollen-animap-wirte-unterstuetzen/

Vācijas veselības ministra nedienas — prasa atbildēt nederīgu masku dēļ

Pērn pavasarī Vācijas Veselības ministrija iepirka mutes un deguna aizsegus miljarda Eiro apmērā, kas vēlāk izrādījušās laboratorijās nepārbaudītas un tādēļ nederīgas. Veselības ministrs Jenss Špāns (Jens Spahn) centies noslēpt faktu, ka plānojis nederīgās maskas izdalīt pansionātos, invalīdu namos un bezpajumtniekiem. Par to Vācijas SPD partijas frakcija prasa viņam atbildēt. Slēptā plāna nesmukumu neglābj arī tas, ka liekās maskas nevienam netika izdalītas, bet gan “gaida derīguma termiņa beigas, lai tās pēc tam klusībā un slepenībā varētu utilizēt”.

https://www.welt.de/politik/deutschland/article231606949/Spahn-SPD-fordert-Konsequenzen-nach-Bericht-ueber-unbrauchbare-Masken.html

Vācijas plašsaziņas televīzijas kanālā atklāti runā par “koviddatu apkopošanas katastrofu”

Vācijas TV kanāls ZDF 3. jūnijā ņēmās plaši izķidāt Roberta Koha institūta statistikas metodes attiecībā uz kovid mirušo skaitu, uz ko balstās Vācijas valdības kovidpolitika, un nekautrējās norādīt uz to, ka Veselības pētniecības institūta analīzes liecina: “Aizvien biežāk starp ‘infekciju’ un [it kā ar kovid mirušu cilvēku] nāves dienu ir pagājis vairāk nekā 10 nedēļu.” Lai gan šis sižets raidīts rīta programmā, kad nav tik daudz skatītāju, tas ir uzskatāms par lielu soli uz priekšu, jo vēl nesen šādu ziņu parādīšanās galvenajos plašsaziņas līdzekļos šķita pilnīgi neiespējama.

Avots.

Austrijā izgāžas digitālā “zaļā pase”

Austrijas ‘valdība’ bija nodomājusi ilgāk negaidīt un galīgi iecementēt divu klašu sabiedrību. Tā gatavojās ieviest digitālo zaļo sertifikātu, kas uzrādītu, vai cilvēks ir izveseļojies, negatīvi testēts vai vakcinēts, un kalpotu par “ieejas biļeti” sabiedriskajā dzīvē.

Dažādu tehnisku iemeslu dēļ tagad sabrūk viens projekta pīlārs pēc otra: Jau skaidrs, ka atzīmi “izveseļojies” sertifikātā nevar ieviest, nepieciešama atsevišķa ārsta zīme. Kovidtesti no rudens būs neiecienīti, jo par maksu, bet, kad digitālajā “zaļajā pasē” varēs ievadīt vakcinācijas datus, vēl pat nav zināms, jo esot izstrādāti QR kodi tikai statusiem ‘izveseļojies’ un ‘negatīvs’.

Cik patīkami redzēt, ka viņu aparteīda plāniem rodas aizvien jauni šķēršļi.

Avots.

Vācijā gan ‘digitālā zaļā pase’ (CovPass-App) tiks ieviesta ceturtdien, 10. jūnijā.

Tās lietošana ir brīvprātīga. Iedzīvotāji, kam nav viedtālruņa, varēs turpināt pēc vajadzības uzrādīt vakcinācijas pasi vai izdrukāt attiecīgos QR kodus uz papīra.

https://www.br.de/nachrichten/amp/deutschland-welt/digitaler-corona-impfpass-covpass-ab-donnerstag-was-sie-wissen-muessen,SZq9rgr

Brīvā Vācijas televīzija “Auf1”

Mums ir sava “Brīvvalsts TV”, bet vācu valodu saprotošā auditorija var skatīties ziņas brīvajā televīzijas kanālā “Auf1”, kas katru darba dienas vakaru pulksten 18.00 pēc Vācijas laika raida parastajos plašsaziņas līdzekļos nesastopamās ziņas. Malači vācieši! Patīkami skatīties!

https://auf1.tv/nachrichten-auf1/

Ziņas apkopojusi L. Tjuniņa.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment