Trending News

Pasaulē pirmā valsts ar bezkontakta vakcīnu biometriju

Varētu likties dīvaini, bet pirmā valsts pasaulē, kur globālie vakcinatori sadarbībā ar valsts veselības dienestiem ievieš bezkontakta biometrijas tehnoloģijas cillvēku kontrolē, ir nevis kāda bagātā Rietumu valsts un pat ne Ķīna, kur jau pilnā sparā darbojas sociālo kredītu sistēma. Bet tā ir Gana.

Tieši šajā necilajā Āfrikas valstī šī gada oktobrī Bila kūrētā GAVI alianse ievieš šādu tehnoloģiju, ko izstrādājusi Simprints. Šeit sākot ar Ganas Austrumu reģionu, tiks ieviesta nacionālā potēšanas shēma, kas izmanto bezkontakta biometriju.

Tālāk pēc kovid injekcijām tiek plānots, ka šī sistēma iekļaus arī citas potes, kas paredzētas Ganas veselības dienestu plānos. Gavi jeb vakcīnu alianse ievieš izsekojamu potes status, kur tiek izmantota šī tehnoloģija, kas savienojas globālajā tīklojumā. Pēc dažādiem eksperimentiem ar bezkontakta pirkstu nospiedumiem un sejas atpazīšanas programmām, sistēma lietos parastus Android tālruņus, kas padara tās lietošanu plaši pieejamu. Tai nevajag eksistējošu identitātes dokumentu. Tiks radīta biometriska identitāte katram un arī potnieku tālruņos būs pieejama datu bāze, kas strādā arī offline režīmā un špricēšana var turpināties, bet pēc tam tas uzlādējas, kad ir savienojums. Tādā veidā viņi cer padarīt šo sistēmu efektīvu plašas populācijas sasniegšanai.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Otras dozas saņemšanai indivīda biometrijas dati tiks verificēti un pārbaudīta pieejamība, pēc tam dati tiks papildināti. Simprints jau strādā ar Ganas Veselības dienestu, lai ieviestu lielāku biometrisko shēmu visā valsts veselības aprūpē. Gavi savā ziņojumā stāsta par to, ka sistēmas lietošanai tiks izmantoti tūkstoš darbinieki, kam būs īpaša apmācība.

Nu lūk – varētu domāt, kādā sakarā kaut kas tāds tiek ieviests Ganā. Bet globālistu plānos vienmēr ir kaut kādi demo projekti, kurus viņi organizē katrā valstī atsevišķi, jo visu uzreiz ieviest jau nevar – vispirms jāpamēģina, kā tas strādā. Tāpēc Zviedrija no 2023.gada būs pirmā pasaules valsts bez skaidras naudas, Ķīnā darbojas sociālā kredītu sistēma, bet Ganā būs biometriskā švakcinācija un tā tālāk. Protams, ka viņu plānos ir ieviest to visu visa pasaulē. Kā reaģē katra sabiedrība uz šo vergu sistēmu, tas ir viņu ziņā.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment