Trending News

Pasaules Banka piedāvā Baltkrievijai naudu tikai tad, ja ieviesīs karantīnu

Lukašenko atsakās no PB naudas un karantīnas prasībām. Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņoja, ka neieviesīs karantīnas režīmu, lai saņemtu finansiālu atbalstu.

Laikraksts “Sputnik Belarus” ziņoja, ka Lukašenko sacīja, ka Pasaules Banka ir ieinteresēta Baltkrievijas apkarošanas metodēs, izmantojot koronavīrusu infekciju.

"Viņi ir gatavi dot mums desmit reizes vairāk naudas, nekā mēs prasījām, lai efektīvi apkarotu šo slimību. Viņi pat pieprasīja pieredzi no Veselības ministrijas. Un Starptautiskais valūtas fonds turpina no mums pieprasīt: karantīnu, izolāciju, komandantstundu. Kāda veida stulbums? Mēs nedejosim pēc viņu stabules,” sacīja Lukašenko.

Šajā video ir detalizēti izskaidrots kā tieši Pasaules bankai ir saistība ar vīrusa afēru un kā tā izmanto savu ietekmi, lai to realizētu –

Šeit skatāms PVO un Pasaules bankas buferorganizācijas – GPMB 2019. gada septembra pārskats “World at risk”. Tātad šis dokuments tika sagatavots īsi pirms vīrusa afēras uzsākšanas Ķīnā pāris mēnešus vēlāk.

Avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment