Trending News

Pasaules globālistu ielikteņi steidz apsveikt Baidenu

Neatkarīgi no prezidenta Trampa brīdinājuma, ka demokrāti “mēģina nozagt vēlēšanas”, vairāki valstu līderi visā pasaulē ir reaģējuši uz lielu mediju organizēto paziņojumu, ka Baidens jau ir uzvarējis vēlēšanās. Faktiski šis paziņojums neatbilst patiesībai. Deep State atkarīgie valstu vadītāji – ielikteņi ignorē, ka šobrīd notiek izmeklēšana par vēlētāju krāpšanu tiesās. Šajā brīdī ļoti spilgti iespējams konstatēt, kas ir kas…

Kanādas premjerministrs Džastins Trudo nāca klajā ar paziņojumu mazāk nekā stundu pēc tam, kad plašsaziņas līdzekļi izsludināja vēlēšanas, nosūtot apsveikumus “nākamajam Amerikas Savienoto Valstu prezidentam un viceprezidentam”. Trudo zināms kā atklātākais Deep State ieliktenis, kurš savai tautai jau gatavo anti-konstitucionālas koncentrācijas nometnes.

Šā gada sākumā ievēlētais Ķīnas Republikas (Taivānas) prezidents Bidenam un Harisam rakstīja kā “Valsts prezidents un viceprezidente – ievēlētie”, sakot: “Vērtības, uz kurām mēs esam veidojuši savas attiecības, nevarētu būt stiprākas. Es ļoti ceru strādāt kopā, lai veicinātu mūsu draudzību un ieguldījumu sabiedrības labā. “

Īrijas premjerministrs Mišels Martins uzrakstīja ziņojumu “ASV jaunievēlētajam prezidentam Džo Baidenam”, uzsverot viņu personīgo draudzību un turpmākās profesionālās attiecības.

Tā arī rakstīja Francijas prezidents Emanuels Makrons, kurš paziņoja: “Amerikāņi ir izvēlējušies savu prezidentu.” Viņš piebilda: “Mums ir daudz jādara, lai pārvarētu šodienas izaicinājumus. Strādāsim kopā! ”

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons, kurš pirms Brexit meklēja plašu tirdzniecības līgumu ar ASV, nosūtīja apsveikumus Džo Baidenam par ievēlēšanu Amerikas Savienoto Valstu prezidenta amatā un Kamalai Harisai ar vēsturisko sasniegumu.

Paši izkalpīgākie…

Īrijas premjerministrs Mišels Martins

Kanādas premjerministrs Džastins Trudo

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks

Vācijas kanclere Angela Merkele

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons

Spānijas vicepremjers

Francijas prezidents Emanuels Makrons

Taivānas prezidents

Turpretī Lielbritānijā bāzētās Brexit partijas līderis un prezidenta Trampa stiprs draugs Naidžels Faridžs tviterī ierakstīja:

“Pirms četriem gadiem, kad Tramps uzvarēja, raidorganizācijas parādīja šoka un raudošu cilvēku ainas. Šodien Baidena paziņojums parāda tādu mēdiju sajūsmu, kas liktu domāt, ka Jēzus ir atgriezies. ”

Vācijas kanclere Angela Merkele nāca klajā ar paziņojumu, kurā paziņoja, ka “es ceru uz sadarbību ar prezidentu Baidenu. Mūsu transatlantiskā draudzība ir neaizstājama, ja vēlamies tikt galā ar mūsu laika galvenajiem izaicinājumiem. ”

Merkeles finanšu ministrs pat paziņoja, ka Baidena ieņemšana prezidenta amatā būs “iespēja atvērt jaunu un aizraujošu nodaļu transatlantiskajās attiecībās”.

Spānijas vicepremjers pievienojās, apgalvojot, ka “tiek apstiprināts, ka Tramps ir zaudējis vēlēšanās. Šī ir laba ziņa planētai, jo globāli galēji labējie zaudē savu visspēcīgāko politisko vērtību. ”

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vēl asāks izteicās bijušais Eiropadomes prezidents Donalds Tusks: “Trampa sakāve var būt galēji labējo populismu triumfa sākuma sākums arī Eiropā. Paldies, Džo. ”

Tomēr daži valstu vadītāji nav iesaistījušies plašsaziņas līdzekļu paziņojumā par vēlēšanu rezultātiem, un

Meksikas prezidents Andrés Lopess-Obradors saka, ka rezultāts vēl nav izlemts.

Lopess-Obradors paziņoja, ka “mēs gaidīsim visu juridisko jautājumu atrisināšanu. Mēs nevēlamies būt pārgalvīgi, negribam rīkoties vieglprātīgi un vēlamies ievērot tautu pašnoteikšanos un cienīt citu tiesības. ”

Viņš piebilda, ka “prezidents Tramps ir izturējies pret mums ļoti ar cieņu un mēs esam panākuši labas vienošanās, mēs viņam pateicamies, jo viņš nav iejaucies un mūs ir respektējis.”

Arī Polijas prezidents Andžejs Duda izteica vilcināšanos Baidenu pasludināt par prezidentu. Apsveicot Baidenu par “veiksmīgu prezidenta kampaņu”, Duda arī pieminēja, ka

“mēs gaidām vēlēšanu kolēģijas izvirzīto kandidatūru”.

Neskatoties uz to, ka plašsaziņas līdzekļi patvarīgi paziņo vēlēšanu rezultātus, lai arī oficiālos rezultātus vēl tiesa nav izlēmusi.

Neilgi pēc tam, kad plašsaziņas līdzekļi izsludināja Baidena šķietamo uzaru, Tramps nāca klajā ar paziņojumu –

“Mēs visi zinām, kāpēc Džo Baidens steidzas nepatiesi izvirzīties par uzvarētāju un kāpēc viņa mediju sabiedrotie tik ļoti cenšas viņam palīdzēt: viņi negrib, lai patiesība tiktu atklāta. ”

Prezidents turpināja: “Vienkāršais fakts ir tas, ka šīs vēlēšanas nebūt nav beigušās. Džo Baidens nav apstiprināts kā uzvarētājs nevienā štatā, nemaz nerunājot par kādu no ļoti strīdīgajiem štatiem, kur notiks balsu pārskaitīšana…”

Prezidents Tramps sniedza jaunāko izmeklēšanas informāciju attiecībā uz viltus biļeteniem, sakot:

“Balsu sliekšņa identifikācija izrādās vēl lielāka, nekā sākotnēji bija domāts. Tika manipulēts ar ļoti liels skaits vēlēšanu biļetenu. Sekojiet līdzi!”

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment