Monday, January 25, 2021
Trending News

Pasaules Veselības organizāciju atmasko tās bijusī darbiniece Dr. Olga Šīana

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO)  un Pasaules Veselības Organizācijas (PVO) bijusī darbiniece Olga Sheean atklāj PVO korupciju un par plānu kā kontrolēt pasauli. Kas ir Covid-19, kādu ļaunumu mums nodara mobīlo telefona signāli 2G, 3G, 4G, 5G. Kāpēc viņa iesaka nevakcinēties, kā arī kāpēc izvairīties lietot mobilo telefonu. Atgādina par visiem zināmo faktu, ka mobilie telefoni izdala radiāciju, un tā ir kaitīga cilvēka veselībai. Viņa pastāsta par to, ko ir teicis Bils Geits, bet par to neviens nerunāja un medija noklusēja. Video ar latviešu subtitriem.

10 galvenie vēstījumi:

1. Elektromagnētiskā starojuma negatīvā ietekme bija zināma Pasaules veselības organizācijai jau kopš 1973. gada Polijas konferences. Negatīvā ietekme tika pierādīta un pēc tam noslepenota. PVO slēpj patiesību un sadarbojas ar telekomunikāciju industriju.

2. PVO mērķis ir digitālā diktatūra. Cilvēki dzīvo bailēs. Bailes ir uzspiedusi elite. PVO ir korumptēta un darboties nespējīga organizācija. Viņi turpina bīdīt vakcīnas, lai saņemtu finansējumu. Finansējums faktiski ir svarīgāks par veselību, kas deklarēts viņu mērķos. PVO cenzē nevēlamu viedokli tās finansiālajiem mērķiem.

3. Jebkurš bezvadu savienojums kaitē cilvēkam. Starojums ir kaitīgs jebkurā apjomā, nav drošs starojuma limits.

4. Valdības ir ļoti labi informētas par 3G, 4G un 5G ietekmi. 5G augstās frekvencēs rada skābekļa trūkumu. Šis simptoms sakrīt ar Covid-19.

5. Es uzskatu, ka vīrus Covid 19 ir īsts, es nedomāju, ka to izraisa 5G, bet noteikti tur ir saistība. Ir zinātniski pierādīts, ka visās teritorijās, kur darbojas 5G ir daudz augstāka saslimstība. Saslimstības risks patiesībā ir ļoti zems.

6. Mēs zinām, ka ārstiem pavēlēts “uzpūst Covid19 statistiku gan mirstības, gan saslimstības ziņā.

7. Bils Geits vismaz 10 oficiālos paziņojumos ir teicis skaidri, ka viņa mērķis ir samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu. Viņš to saka tieši, bez noslēpumiem.

8. 5G nozīmē, ka nevis jūs būsiet drošībā, bet pasaules elite būs drošībā, jo viņai katru sekundi būs pieeja un ietekme pār jums. 5G mērķis ir pilnīga kontrole. Mūs izsekos 24/7.

9. Maskas tikai kaitē. Ja paskatīsieties, kas rakstīts uz masku aprakstiem – redzēsiet, ka tur teikts, ka tās neaizsargā pret vīrusiem. Maskas samazina imunitāti. Ja valdības rupētos par mūsu veselību, tad viņi ieteiktu kā palielināt imunitāti, nevis ieslēgt mūs 4 sienās un vēl draudēt ar sodu. Tās nav valdības, kuras tā dara, tie ir teroristi.

10. Mums vajadzētu spēt domāt pašiem un uzdot jautājumu: Kas vispār notiek? Olga Šīana kā veidu atbrīvoties no kontroles – neizmantot mobilos telefonus. Viņa to dara jau gadiem.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment